Lars üvsr Isdsi) René Nico Dullemans 22 I familieberichten maandag 28 november 2011 O IDensenlinq.nl N Geboren zoon van Arjan Meijaard Marie-Jeanne de Vos 24 november 2011 7 Oranje Nassaustraat 33 X. 4341 GAArnemuiden V V Met blijdschap geven wij deze boodschap aan iedereen die het wil horen. Vrijdag 25 november 2011 is onze zoon en broertje NIKOLAS geboren! Beschuit met wit en blauwe muisjes staan voor u klaar. U bent van harte welkom in restaurant Saloniki, Gravenstraat 6 Middelburg, komt u maar! Martha, Dimitri en de kinderen Jan de Vries en Rens de Vries-Tilma 65 jaar in de echt verbonden: een bijzondere mijlpaal! Van harte gelukgewenst. Gretha en Douwe Jan en Herma les en Inte Nynke en Tom Maria en Jacques Anneke en Bert Luppo en An net Piet en Jacqueline Hillie en Ytzen Lineke enTariq Klaas Jan en Corinne en (achterkleinkinderen Middelburg, 28 november 2011 Onze wegen scheiden zich nu even en al is 't veel te vlug straks, aan het einde van onze bestemming zien wij elkaar terug. Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, van ons is heengegaan mijn lieve partner en onze lieve vader Jan Jacobus Arp Jan 14-07-1953 124-11-2011 Vlissingen: Hannie Snaaijer Vlissingen: Jamie Arp Vlissingen: Esther Karelse Aleisha, Leroy Vlissingen: Richard Karelse Bonenburg 314385 HM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 november van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij had de wil om te leven, maar niet meer de kracht. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Jan Arp A 14-07-1953 t24-11-2011 Vlissingen: Wim en Elsa de Graaf Jan, Jolanda en Leeroy de Graaf Waarom, waarom Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde neef namens oom's, tante's, neven en nichten familie Bal Enige en algemene kennisgeving. Op vrijdag 25 november 2011 is op de mooie leeftijd van bijna 91 jaar overleden Antheunis Boogaard - Teun 26 november 1920 125 november 2011 Neven en nichten. Met dank voor de liefdevolle verzorging door Dokter J.C.Ponten en het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Swerf-Rust" Correspondentieadres: A.Boogaard, Smidsbolwerk 2 4332 AA Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 december om 11.00 uur in de Michaëlskerk, gelegen aan de Kerkdng 26 te Grijpskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Loodholseweg te Grijpskerke. Geen bloemen. Zaterdag jl. hebben wij het droevige bericht ontvangen dat op de vooravond van zijn 91 e verjaardag is overleden Teun Boogaard Wij herinneren hem als een vriendelijke, trouwe buurman. Zijn buurtgenoten Fam. Beers Fam. Bergeijk Fam. Bijkerk Fam. Bierens Fam. Brasser Fam. Davidse Tinie en Kees Francke Mevr. J.J Geertse Fam. A. Janse Dhr. J Maljaars Fam. Mous Mevr. A van Noort Frans en Corrie de Witte Rob van Woensel Het plotseling overlijden van ons lid heeft ons allen zeer geraakt. Nico laat een lege plek achter in onze groep. Wij zullen hem erg missen. We wensen Jet en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies om te gaan. Bestuur en leden DIOS Een wilskracht, niet te evenaren, een zorgzaamheid haast niet te bedaren. Een vechtlust niet te temmen, alleen iets bovenmenselijks kan dit leven temmen. Opgeven kwam in jouw woordenboek niet voor. Je vocht voor je leven en wilde door. Niet geheel onverwacht, maar toch nog plotseling, is rustig ingeslapen mijn lieve moeder, mijn vriendin, onze dochter, stiefmoeder en nicht Diana Drinkwaard Goes, t Bruinisse, 15 juni 1971 25 november 2011 Priscilla Sam Alburg Ilona en Dennis Miranda en Wesley Arie en Diny Drinkwaard - Wobbes Gerrit Wobbes Jacques Wobbes Correspondentieadres Fam. Drinkwaard Noorddijk 30 4311 GW Bruinisse We nemen afscheid van Diana op woensdag 30 november om 15.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u onverhoopt geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het trieste bericht dat op 40-jarige leeftijd na een ziekbed van een jaar is overleden Diana Drinkwaard Diana is ruim 16 jaar bij ons werkzaam geweest op de Emballage afdeling. Haar collegialiteit en inzet maakten haar tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen Sam Alburg en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 25 november 2011 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega Diana Drinkwaard Onze gedachten gaan uit naar onze collega Sam, partner van Diana, familie en bekenden. Collega's poederfabriek 2 Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Zierikzee, 25 november 2011 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve collega Diana Drinkwaard Wij wensen Sam, familie en bekenden veel sterkte en kracht toe. Horst, Anita, Henk, Carla, Ali, Jeroen, Irma en Leo Collega's Emballage afdeling poederfabriek 2 Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Zierikzee, 25 november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 22