NI Vonk Smullen in het Zwarte Woud! dan is VONK op zoek JOU! Durf jij het aan als supervisor? More Inclusive! pharosreizen.nl zaterdag 26 november 2011 Ben jij MTS'er of HTS' ©r en ben je klaar voor het echte werk? Vonk, gevestigd in Stellendam, is een vooraanstaande speler op het gebied van tankbouw, tankrenovatie, piping en turn-key projecten in de (petro-I chemische industrie. Vonk onderscheidt zich door de integrale en multidisciplinaire aanpak van complexe projecten waarbij de klant alle zorg uit handen wordt genomen van het ontwerp tot het ingebruikstellen van de installatie. Wat hebben wij je te bieden? Bij Vonk krijg je volop ruimte om jezelf en je carrière verder uit te bouwen. Wij zorgen hierbij voor ondersteuning, stimulans en begeleiding. Van jou verwachten we inzet, enthousiasme en betrokkenheid, Wij vinden het belangrijk dat je de ruimte krijgt om te blijven groeien. Daarom bieden wij je diverse interne en externe opleidingen, coaching en praktijkgerichte trainingen. Uiteraard kun je bij ons rekenen op een pakket solide arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak.Een psychologische screening maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Interesse? We zien je reactie, bij voorkeur per mail, tegemoet op lthartiavonkservices.nl Voor eventuele nadere telefonische informatie voor deze functie kun je terecht bij onze Directeur Algemene Zaken, Mw. K Holswïlder, op telefoonnummer 0187-493650. Als supervisor ben je o.a. verantwoordelijk voor: De dagelijkse leiding over één of meerder projecten. Het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden conform de Kwaliteits en VGM voorschriften van zowel VONK, haar opdrachtgever en de overheid. Dat alles binnen budget en overeenkomstig de vooraf vastgestelde planning. Het aantal in te zetten werknemers op de werkvloer. Het signaleren van meer- en minderwerkzaamheden. Het instrueren (techniek en veiligheid) van alle betrokken medewerkers op de locatie, alsmede het toezien op de naleving van de relevante procedures en instructies. Het onderhouden van de contacten met medewerkers van klanten en andere projectbetrokkenen. Het zekerstellen dat de nodige materialen en gereedschappen tijdig op de juiste locaties aanwezig zijn. Het profiel: MBO HBO werk-en denkniveau. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Kijk voor meer informatie op WWW.V0nkSGrVIC6S.nl WEBWINKEL 4-daags More Inclusive-arrangement, vanaf 99,- p.p. Het Zwarte Woud is een heerlijk gebied om even bij te tanken in de wintermaanden! Wandelen door de prachtige bossen en heuvels in de winterdauw. Slenteren door de sfeervol verlichte vakwerkstadjes. Snoepen van lekkernijen als Schwarzwalder Kirschtorte met een warme mok chocola demelk. Met dit arrangement van Pharos Reizen van ANWB ontspant u helemaal! En dat voor zéér voordelige prijzen! Uw verblijf U verblijft in hotel Schondelgrund Gastehauser in Homberg. U overnacht in een eenvoudige maar nette kamer voorzien van een tv, badkamer met bad of douche en toilet. Enkele kamers hebben een balkon. Dit hotel ligt bijzonder gunstig voor uitstap jes in het Zwarte Woud, bijvoorbeeld naar de beroemde Titisee en de watervallen van Triberg (de hoogste van Duitsland!) en 's werelds grootste koekoeksklok. Bovendien kunt u in de omgeving prachtig wandelen. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant, een bar en een kegelbaan. Inbegrepen: 3x overnachting met ontbijtbuffet 3xdriegangendiner of buffet lx welkomstdrankje lx kopje koffie met lekkernij lx gezellige kegelavond lx (video-)informatieavond over het Zwarte Woud dagelijks gratis openbaar vervoer in het Zwarte Woud Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer, maximaal 2 kinderen): In 2011: 0 t/m 10 jaar: gratis 11 t/m 15 jaar: 50% korting In 2012 le kind 0 t/m 11 jaar: gratis 2e kind 0 t/m 11 jaar: 50% korting Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 20485 AUTOVAKANTIES VAN ANWB www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties Data 26/11-19/12 03/01-31/03 Lezersprijs' €99,- €99,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten, kosten Calamiteitenfonds. U kunt dagelijks aankomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80