zeeland 127 Goes Wemeldinge van de Bevelandse bibliotheken rWISKERKE Serious Bubbels op kerstavond in Kortgene Podium 't Beest in Goes lanceert nieuwe website Verkeerscontrole Rilland: 7 boetes Man (25) veroordeeld voor vechten Renesse Jachtopzieners vatten stroper in kraag zaterdag 26 november 2011 De Bibliotheek in Goes heeft sinds deze week ook een boekenverkoop die doorloopt tot en met zaterdag 31 december. De bibliotheek in Wemeldinge begint maandag 28 november om 14.00 uur met de uitverkoop van afgeschreven boeken. kortcene - Op het Kerkplein van Kortgene bij de grote kerstboom wordt op kerstavond een diensten veiling en Serious Bubbels gehou den. Daarmee steunt Kortgene 3FM Serious Request, dat dit jaar in het teken staat van This one is for mama, voor moeders die ge raakt zijn door oorlog- of conflict situaties. Vanaf t6 uur kan ieder een die met een kurk in de roos schiet de fles bubbels (champag ne) houden. Wie nog leuke, ludie ke diensten aan te bieden heeft voor de veiling die om 19 uur be gint, mag zich melden op de site: www.seriouskortgene.nl. goes - Podium 't Beest in Goes lan ceert dit weekeinde de nieuwe website. Volgens coördinator Ani ta Berrevoets sluit de uitstraling van de website aan bij het gevoel dat overheerst bij het cultuurpo dium, nu dat weer zelfstandig is. Het wat grauwe blauw van de oude site heeft plaatsgemaakt voor opvallende kleuren. Die zorgen voor een overzichtelijke indeling. Binnen afzienbare tijd wil 't Beest een eigen ticketsysteem toevoe gen, zodat iedereen via de site toe gangskaarten kan kopen. De websi te is ontworpen en gemaakt door het Goese bedrijf Securancy Intelli gence. www.tbeest.nl OP ALLE 0 CO/ banken"X3 /O AU EEN BU OTAK OP MEUBELPLEIN ARNEMUIDEN O T A K middelburg - Een 25-jarige man uit Nieuwegein is donderdag ver oordeeld tot vijftien maanden cel en het betalen van 1245 euro scha devergoeding. Er was twee jaar cel en 13.277 euro schadevergoeding geëist. Op 23 juli kreeg de man het in een café in Renesse aan de stok met zijn late re slachtoffer. Buiten ging het ge klier verder en toen de man uit Nieuwegein dacht dat hij werd aan gevallen haalde hij eens flink uit. Volgens getuigen kreeg het slacht offer een enorme trap. Het gevolg was voor het slachtoffer gebroken jukbeenderen, een gebroken neus, gebroken oogkas en een gebroken kaak. rilland - Bij een verkeerscontrole op de Oude Rijksweg in Rilland heeft de politie tussen donderdag 22.00 uur en vrijdag 01.30 uur in totaal zeven bekeuringen uitge schreven. Er zijn bonnen uitgedeeld voor on der meer te hard rijden, het niet kunnen tonen van het rijbewijs en kapotte verlichting. Tijdens deze controle bleek dat een 20-jarige au tomobilist zonder vaste woon- of verblijfplaats gesignaleerd stond als ongewenste vreemdeling en dat hij nog 28 dagen gevangenis strafhad openstaan. op gingen de jachtopzieners pos ten. Gisterochtend kwam de Bra bander de strikken controleren en nieuwe strikken plaatsen. De jacht opzieners droegen hem over aan de politie, die in zijn huis verboden stropersgerei vond en een volière met niet-geringde wilde zangvogels. rilland - Een man (52) uit Bergen op Zoom is aan de Eerste Hoge- waard Dwarsweg in Rilland-Bath opgepakt wegens stroperij. Eerder deze week zagen jachtopzieners dat bij de Eerste Hogewaard Dwarsweg strikken geplaatst wa ren om konijnen te vangen. Hier De 'euroweken' in de bibliotheken maken veel enthousiasme los bij leesliefhebbers. foto's Willem Mieras www.wiskerke-administraiie.nl CD administratiekan too T: 0113-25.27.58

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75