Colofon Cornelia Elisabeth van Iwaarden-Loof Rie van der Linde-Philipse Leny Pinxteren-Barendse Jan Tellier Piet de Ridder amilieberichten lartverzorqii <1 IDensenlinq.nl zaterdag 26 november 2011 familieberichten 145 Daar het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma betuigen wij u op deze wijze onze welgemeende en hartelijke dank. L. van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, november 2011 IN PLAATS VAN KAARTEN. Het verdriet en het gemis dat blijft, maar we zijn ontroerd door de belangstelling die we van u hebben mogen ontvangen tijdens het verblijf in 't Gasthuis en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan de Jonge Dank voor alle kaarten, bezoekjes, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor, het heeft ons erg goed gedaan. J.A. de Jonge-Begthel Kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2011 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. fam. Philipse fam. Klink november 2011 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Cor Pinxteren Magda en Wim Arie en Marina klein- en achterkleinkinderen November 2011 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de grote belangstelling en het warme medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Proos Uw aanwezigheid en de vele kaarten met lieve woorden hebben ons erg goed gedaan en zijn een grote steun geweest. Mede daardoor is het afscheid een dierbare herinnering geworden. M. Proos-Hoogerland Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2011 Voor alle blijken van medeleven, kaarten, e-mails enz., die wij ontvingen na het plotseling overlijden op 25 oktober jl. van Louis Veraart willen wij U van harte danken. E. Pfau Santos Veraart L. Veraart-van Montfort Het heeft ons goedgedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze zwager en oom Johannis Taillie Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verdere familie: J.l. Marijs Kwadendamme, november 2011 Het moeten missen van mijn innig geliefde en onvergetelijke man, schoonzoon, zwager en neef is voor ons nog moeilijk te beseffen. Groot is de leegte die hij achterlaat maar we denken dankbaar terug aan de fijne jaren dat hij in ons midden was. Diep onder de indruk zijn wij van het warme medeleven dat wij na zijn overlijden van zo velen mochten ontvangen. De bloemen, de vele kaarten, brieven en de mooie woorden die gesproken zijn tijdens de afscheidsdienst hebben wij zeer gewaardeerd. Dit is voor ons een grote troost, onze oprechte dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan dokter Weeninck, aan het personeel van de ic. en aan afdeling BI van ziekenhuis De Honte te Terneuzen. Tevens een extra woord van dank aan mijn collega's in Rozenoord die al die jaren altijd voor Jan en mij hebben klaargestaan. Een bijzondere dank aan Jeroen Smits van Uitvaartverzorging Vera Quataert voor de fijne begeleiding en de keurig passende wijze waarop de afscheidsdienst heeft plaatsgevonden. Draaibrug, november 2011 Ida Tellier - Commelin Anton Commelin Menno Commelin Eduard Corthals Willem Weststrate 13-12-1987 tot 28-10-2011 Alle medeleven, betoond bij het overlijden van onze Willem, heeft ons ontroerd en goed gedaan. Mieke Wondergem en Ad Weststrate Jan, Marieke en Aimy Anne Geert en Alexandra Lieve, lieve Willem, we missen je zo ontzettend. willem.weststrate.net Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma JULIETTE MA URICE WINNE- WILLE heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Willy Winne Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, november 2011 ■rsffliairnrn 27-11-2003 27-11-2011 Ook al is het lang geleden, iedere dag wordt er aan je gedacht. Ook al is het acht jaar later, en heeft dé tijd ons veel gebracht. Ook al veranderd er veel in ons leven, Jij blijft altijd in ons hart. Joke Nicole Kevin Melissa ïsflïnian Uitvaartcentrum H. Jobse bachweg 2j4337 xd middelburg t. 0118 46 22 D5 j www.hjobse-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel; 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45