Nicolaas Johannes Dullemans Nico Jan Hamelink Tannetje Maatje Zwartepoorte-van Paasschen Lia van der Endt Chris Flipse 44 I familieberichten zaterdag 26 november 2011 Hl9nsenlinq.nl Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze onvervangbare vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 75 jaar. Jet Marion en Eddy loost, Bart, Beau Ellis en Peter Max John en Riëtte Thys Oost-Souburg, 23 november 2011 Beukenstraat 1 4388 PE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Nico te nemen op dinsdag 29 november van 12.15 tot 12.45 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De gezongen uitvaartmis zal om 13.00 uur plaatsvinden. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Achter elke traan die vloeit, schuilt een glimlach van herinnering Verdrietig, maar trots om wie hij was, delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader, opa en oud-opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau - Drager van: - Het ereteken van oorlog en vrede - - Bondsmedaille van wapenbroeders - Veteranenspeld Zaamslag, 17-9-1925 Hoek, 24-11-2011 HoekE.J. Hamelink-van Dixhoom SluiskilMarleen en Arno Dieleman-Hamelink Lilianne r en Han - Maarten, Anneroos Chris HoekNelly Hamelink en Bert Hoving Michelle HoekElsa Hamelink en Ron de Blaey Verzorgingshuis 'Vremdieke' Irisstraat 30, kamer 128 4542 EE Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 november om 14.00 uur in Vremdieke, Irisstraat 30 te Hoek, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Vremdieke. Onze dank gaat uit naar de verzorging van Vremdieke, huisartsenpraktijk Hoek, Dr. Idink en Dr. de Meij. Zij Zorgde het liefst voor anderen, en vergat daarbij voor zichzelf te zorgen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van sinds 1 oktober 1978 weduwe van Pieter Zwartepoorte Kruiningen, 3 december 1919 Capelle aan den IJssel, 24 november 2011 In dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, Rotterdam: Yvonne en Bert Berkel en Rodenrijs: Hugo en Angelique, Dali Groningen: Jeannette Warnsveld: Anne f en Roelof, Gerda Correspondentieadres: Familie Rosbach-Zwartepoorte Meidoornsingel 67 3053 BK Rotterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 11.00 uur in crematorium "Hofwijk" aan de Delftweg 230 te Rotterdam. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Langs deze weg willen wij ieder bedanken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man zorgzame pa, opa en overgrootopa Willem Bondewel Tevens bedanken wij Dr. van der Maas, Dr. Slingerland, de medewerkers van de Thuiszorg en Ronny Geernaert van Monuta uitvaartzorg voor de goede begeleiding. Koosje Bondewel Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Hoofdplaat, november 2011 Het heeft ons goed gedaan dat u, op welke manier dan ook, blijk hebt gegeven van uw medeleven tijdens haar verblijf in Nieulande en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maatje Boone-Boogaard Uw aanwezigheid tijdens de begrafenis en de persoonlijke brieven en kaarten waren voor ons een hele troost. In dankbare herinnering moge zij bij ons en bij u verder leven. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, november 2011 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Gerda de Brabander-de Klerk willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Willem de Brabander Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, november 2011 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Judith Cappaert-Spuessens betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Familie Cappaert Familie Spuessens Familie Lauwers Vogelwaarde, 26 november 2011 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze oprechte zorgzame man, vader en opa Bram Dees De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Nelly Dees kinderen en kleinkinderen Zaamslag, november 2011 Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze lieve moeder en oma aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Nancy en Wim, Zoë, Kai Robert Ditte en Maurice, Beau, Mees November 2011 Voor de vele bewijzen van medeleven bij het overlijden van onze lieve man, vader en opa zeggen wij u van harte dank. Het heeft ons goed gedaan. Familie Flipse Westkapelle, november 2011 Uw blijken van medeleven, belangstelling en de vele kaarten na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze moeder, oma en ouwe - oma Martha van Gremberghe-Baert heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Voor de warme belangstelling, ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Harthoorn-Jasperse willen wij u hartelijk danken. Familie Harthoorn Vlissingen, november 2011 Uw medeleven na het overlijden van mijn onvergetelijke schoonmoeder Dina Antonia Houtman-Jongepier is mij tot grote steun geweest. Allen hartelijk dank hiervoor. In het bijzonder mijn zus Cobie. Corrie Houtman-Cok Kruiningen, november 2011 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa George Matthijssen Dora Matthijssen-de Block Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44