y Sarah Anne Rita DyarJedüfi René Bal René Bal René Bal René Frederik Adrianus Bakker Freek Bakker (H II)ensenliflq.nl zaterdag 26 november 2011 familieberichten 143 prachtige dochter van Frank en Jeanine supertrotse opa Theo en oma Anne 22 november 2011 Wij willen u hartelijk bedanken vooralle cadeaus, bloemen, kaarten en telefoontjes bij ons 55-jarig huwelijk. Geweldig, overstelpend. Willen en Koos Verhage Nieuwstraat, Zoutelande tr TÏÏÊ "jBt Jfckn». - l 1 wA m Emile Uit het oog, maar never uit ons hart. Zullen al je bijna botbrekende hugs missen. R.I.P vriend. Pascal, Debbie en Leeroy Samen alles gehad Samen alles gekregen Elkaar en onze liefde Goed bedeeld Toch iets vergeten Van alles genoeg Behalve van de tijd. De band is zo sterk, het afscheid zo moeilijk. Na een zware periode is van ons weggenomen, mijn lieve man en onze liefste papa in de voor ons te jonge leeftijd van 50 jaar Mieke Bal - Zoeteweij Robin en Michelle Judith Kapelle, 25 november 2011 Opalstraat 8, 4421 LL Kapelle De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. H.C.A. Bakx en de medewerkers van Allevo die René liefdevol hebben verzorgd. Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Pa en Ma Bal. Chris en Jacquelien, Sabine, Kirsten. Wim en llona. Een mengeling van pijn en tranen slechts aren toe een sprankje hoop Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop Je gedachtenis zal immer blijven te vroeg ben je van ons heengegaan We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Bedroefd hebben overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom. Hij stond altijd voor ons klaar. wij kennis genomen van het :h< Yerseke: Yerseke: Kees en Marie Zoeteweij-Steketee Maya en Bram Pekaar-Zoeteweij Jerney en Robbert - Jan Kevin Lianne en Paul Zuijdwegt-Zoeteweij Julian, Laura Tom en Marianne Zoeteweij-Verdurmen Rebecca, Kelly, Selena André (in herinnering) Margreet en Peter Zuijdwegt-Zoeteweij Joyce Steenbergen: Corina en Paul van Kempen-Zoeteweij Kirsten Yerseke, 25 november 201 1 Yerseke: Vogelwaarde: Yerseke: Yerseke: wat zullen we je missen alle vrienden van 't Keldertje uit Terneuzen Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend René Bal Wij wensen Mieke en de kinderen veel sterkte toe. Dies en Leuny Charly en Andrea Heel verdrietig, maar dankbaar voor het prachtige leven dat we samen hadden, laten wij weten dat is overleden mijn zorgzame man en mijn lieve papa Rinus Marinus Antonius Johannes Clomp echtgenoot van Marianne Verbeke Amsterdam, 1 februari 1921 t IJzendijke, 24 november 2011 IJzendijke: Marianne Verbeke Gent: Noortje Correspondentieadres J.J. Benteijnstraat 8 4515 EC IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waartoe u allen uitgenodigd bent, zal plaatsvinden op donderdag 1 december 2011 om 13.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2,8380 Brugge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 23 november overleed onze geliefde zwager en oom Anton Nellen J.A. Vader J. van Sluis-Vermeulen In herinnering Suus Vader-van Sluis Levien van Sluis Koos van Sluis Ko van Sluis Neven en nichten "Tot het laatst liefdevol en beschermend" Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde en zeer zorgzame man, onze lieve vader en opa Freek Zierikzee, Vlissingen, 13 maart 1936 24 november 2011 Dymphna Bakker-ten Hacken Elbert Bakker Mike, Kaïra Janine Boudens-Bakker Robert Boudens Marco, Jeroen Mark Steiginga Monique Steiginga-van den Broek Esmée Steiginga Carsten Bauer Yinthe, Yara Groen van Prinstererlaan 32 4384 CG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 29 november om 16:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Na een korte periode van ziekte hebben wij met verdriet maar ook met dankbare herinneringen afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Freek Bakker Echtgenoot van Dymphna ten Hacken Nellie en Adrie Bakker Jos en Annet Claudy en Riny Bart-lan en Olaf Zierikzee, 24 november 2011 Dankbaar dat hij niet langer heeft hoeven lijden maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zwager Toos en Adriaan Bert en Heieen Jan t en Corrie Paul en Marjolein Peter en Penny Petra en Adrie Gij voedt de vogels in de bomen Gij kleedt de bloemen in het veld O Heer Gij zijt mijn onderkomen en al mijn dagen zijn geteld. In vrede is ingeslapen mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder en oma Hendrina Groot Nibbelink-Weeda Sint Laurens, 15 juli 1925 Oost-Souburg, 24 november 2011 Oost-Souburg: Henk Groot Nibbelink Nw. en St. Joosland: Joke en Elias Vivian, Martine Almere: Gerard en Jessica Nico, Thomas Middelburgsestraat 106b, 4388 VR Oost-Souburg De dienst zal gehouden worden woensdag 30 november om 13.00 uur in de Open Havenkerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Om 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de M. A. van der Puttestraat te Oost-Souburg. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Open Havenkerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43