401 sport Bestuur HW'24 geeft er de brui aan 51 €50,- i KOOP VANDAAG OP SWEETDEAL.NL LANDELIJKE DEAL Volg een complete anti-slipcursus van 3 uur bij Safety Experience Center voor maar 49,- en houd je auto volledig onder controle in alle situaties! GA VOOR DEZE AANBIEDING NAAR SWEETDEAL.NL IN PLAATS VAN €99,- JE BESPAART .{£t.0§ KORTING li ik HIGHLIGHTS VOORWAARDEN zaterdag 26 november 2011 AMATEURVOETBAL Voortbestaan van Hulster dub lijkt in gevaar Gerard van de Voorde: „Wie had dit ooit kunnen bedenken?" foto Mark Neelemans door René van Stee HULST - HW'24 verkeert in een be stuurscrisis. Het dagelijks bestuur van de Hulster voetbalclub is don derdag tijdens de algemene leden vergadering opgestapt. De terugge treden waarnemend voorzitter en erevoorzitter Gerard van dé Voor de voert de opstelling van de zoge heten reorganisatiecommissie als oorzaak van dit besluit aan. Die wilde dat er in de ledenverga dering een beslissing zou geno men worden over haar werk. Dit omhelst onder meer de aanpas sing van de verouderde statuten en het huishoudelijke reglement van de club, met als aandachtspun ten de omschrijving van de in houd van bestuursfuncties en de daarbij behorende verantwoorde lijkheden alsmede de introductie van een plattere (modernere) orga nisatiestructuur. Die gang van za ken was voor het teruggetreden be stuur een brug te ver. „Het klopt inderdaad dat we zijn gestruikeld over een simpele admi nistratieve kwestie. Maar voor ons was dit voldoende aanleiding om er het bijltje bij neer te leggen. Het is triest dat het zo ver heeft moe ten komen", vertelt een aangesla gen Van de Voorde. Hij was tot gisteren gedurende drie maanden waarnemend voor zitter na het vertrek van zijn voor ganger John van der Hoeven. Die struikelde na negen maanden voor zitterschap eveneens over de reor ganisatieplannen. De emoties lie pen indertijd hoog op. In zijn kiel zog vertrok ook de toenmalige jeugdcommissie. De reorganisatiecommissie vond dat haar werk erop zat en wilde donderdagavond een oordeel van de leden over de voorgestelde ver anderingen. Van de Voorde stelt op zijn beurt dat daar geen sprake van kon zijn. „Als je een dergelijk document aan de leden voorlegt, zal toch eerst het bestuur zijn zegje daar over moeten doen en er vervol gens mee akkoord moeten gaan. Zo ver is het dus niet gekomen", zegt hij. Alexander Koopmans, lid van de reorganisatiecommissie en één van de personen die donderdag een besluit wilde forceren, was gis teren 'in het belang van de vereni ging' niet bereid commentaar te geven op de huidige ontwikkelin gen bij HW'24. Hoewel Van de Voorde als oorzaak van de bestuurscrisis 'een simpele administratieve kwestie' aanvoert, lijkt er meer aan de hand. Want het rommelt al enige tijd bij HW'24. Zo vertrok Carlo Blom- maert in juni na tien jaar als tech nisch manager. Officieel stapte de clubicoon op omdat hij zich van wege zijn werk niet honderd pro cent kon concentreren op zijn functie bij HW'24. Het werd hem echter ook te veel. Het feit dat hij er niet in slaagde de broodnodige versterkingen binnen te halen om een rol van betekenis te kunnen spelen in de derde klasse van het zondagvoetbal heeft hierin onge twijfeld een belangrijke rol ge speeld. Bovendien zag HW'24 Angelo Verbraeken, een ander clubicoon en vorig seizoen trainer van het tweede elftal, vertrekken naaf zon- dag-vijfdeklasser Hulsterloo. Met spijt in het hart, erkent Ver braeken. „Ik had best nog iets voor de club willen betekenen. Maar dat is er om welke reden dan ook niet van gekomen. Op een gege ven moment kwam Hulsterloo op m'n pad. En die kans heb ik gegre pen. Tot m'n genoegen trouwens." Het tweede elftal is ook dit sei zoen een zorgenkindje. De ploeg degradeerde uit de reserve eerste klasse en heeft het een niveau la ger wederom lastig. De selectie werd grondig uitgedund nadat de kern van het elftal eind vorig sei zoen had aangegeven in een lager team te gaan spelen. Ondertussen wordt er steeds na drukkelijker aan de stoelpoten van hoofdtrainer Erik Brems gezaagd. De Belg is bij HW'24 bezig aan zijn vierde jaar, maar in de wandel gangen duiken er voortdurend ge ruchten op dat hij eigenlijk na vo rig seizoen al plaats had moeten maken voor een ander. Een naam die regelmatig wordt genoemd is die van Ardian Lekaj, ex-trainer van Steen en Terneuzen en mo menteel hoofdverantwoordelijke bij zaterdag-tweedeklasser Nieuw- dorp. Gerard van dé Voorde ziet het met lede ogen aan. Een jaar ge leden was zijn inschatting dat hij het stokje na zestien jaar voorzit terschap met een gerust hart kon overdragen. „Nu lijkt zelfs het voortbestaan van de club in ge vaar. Wie had dit ooit kunnen be denken?", verzucht de zeventiger. Hij heeft geen idee hoe het nu ver der moet. Voor hemzelf ziet hij geen rol meer weggelegd bij HW'24. „Nee, die tijd is definitief voorbij." Leer de fijne kneepjes van het anti slippen tijdens een complete anti slipcursus bij Safety Experience Center met 51 korting. Inclusief theorietraining! Safety Experience Center werkt alleen met gecertificeerde instructeurs en is ISO gecertificeerd. Ga met meer veiligheid de weg op dankzij deze compacte training! Voucher online activeren kan tot 6 maanden vanaf de dag van ontvangst. Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs B. Boekingen worden gemaakt op basis van beschikbaarheid. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Alleen op www.sweetdeal.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40