.nl/abonnee 9 Welkom 479 nieuwe abonnees! Gabi Stout-Stanik Wemeldinge 15 jaar abonnee! Lourus Roelse Zoutelande PZC Home Welkom De PZC mocht in de maand oktober 479 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. Welkom! Woont u al lang in Zeeland? Bijna 14 jaar, oorspronkelijk kom ik uit Duitsland en we hebben ook nog een tijd in Dordrecht gewoond. Wanneer heeft u de PZC voor het eerst gelezen? We zijn abonnee ge weest toen we hier net woonden, daarna hebben we jarenlang meegele zen met een andere abonnee. Nu hebben we weer zelf een abonnement genomen. Wat spreekt u aan in de PZC? Ik lees graag over wat er-hier in de omgeving gebeurt, in Kapelle en Goes. De PZC brengt het nieuws heel overzichtelijk met goede verwijzingen, het leest heel prettig. Het leukst vind ik de rubriek streektaal op zaterdag. Ik moet het drie keer lezen voor ik het begrijp en moet er altijd erg om lachen. Ook de extra katernen over bijvoorbeeld reizen lees ik graag. De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand november precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Bedankt! Welk nieuws van de afgelopen 15 jaar staat u nog goed bij? Dan denk ik meteen aan zaken als 9/11, de vuurwerkramp in Enschede en de moord op Fortuyn. Dichterbij huis heeft de moord op het Middelburgse echtpaar, een paar maanden geleden, veel indruk op me gemaakt. Welk onderdeel zou u niet willen missen in de krant? Het sportkatern! Ik volg al het nieuws over het Zeeuwse voetbal, mede omdat ik zelf lid ben van v.v. De Meeuwen. Heeft u tips voor de PZC? Soms vind ik dat de PZC te veel overhelt naar politiek links. Dat geldt ook voor de columns en cartoons. De krant moet iedereen in zijn waarde laten. De restaurant beoordelingen mogen wat mij betreft dus ook achterwege blijven. Verder ben ik heel tevreden over de PZC, het Zeeuwse nieuws is onmisbaar! W.S. v/d Ameele," Aardenburg Dhr./Mevr. van de Bergen, Terneuzen M. Boezem, Middelburg J.A. Boone, Middelburg L. de Braai, Terneuzen P.J. Breure, Colijnsplaat A.J. Buys, Kloetinge W.W. Diedrich, Colijnsplaat F. Duijff, Krabbendijke A. van de Endt, Terneuzen J.M. Geleijnse, Burgh-Haamstede B.J. Goetheer, 's-Gravenpolder A.T. van Gurp, 's-Gravenpolder J.J. van Hese, Goes J. Hoornweg, Middelburg L.M.M. van Hove, Vlissingen P. de Jonge, Goes W.C. Kwekkeboom, Nieuw-en Sint Joosland J. Labruyere, Middelburg J.T. de Leeuwen, Vlissingen S.J. Meijers, Nisse J. Midavaine, Burgh-Haamstede L.J. Moerland, Goes W.C. Murre, Vlissingen C. Nieuwenhuyze, Oostburg P.J. de Nijs, Heinkenszand R.J. de Nood, Oost-Souburg M.E.A. de Pagter, Domburg N. Pannekoek, Vlissingen J.G. Pauptit, Kattendijke M.A.M. Praat, Yerseke L.K. Roelse, Zoutelande T. Steketee - D'hond, Oost-Souburg J.l. Tanghe, Breskens F. Toessaint, Vlissingen C. Vermare, Krabbendijke J.M. Vermue, Oostburg H.J. Visser, Sluiskil P. Visser, Vlissingen A. de Vries, Terneuzen P.P.J. Wieland, Axel E.J. van Wijk, Burgh-Haamstede A.J.W. Wisse, Terneuzen Objectiviteit is heel belangrijk voor een krant!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 13