Anko Hilda Vleugel Antonie Johannes Nellen Jannetje Margaretha de Jager ^2 I familieberichten vrijdag 25 november 2011 (H mensenlinq.nl We willen iedereen hartelijk bedanken voor de attenties en belangstelling die onze trouwdag onvergetelijk heeft gemaakt. Kapelle ÜTdfÏBÜHii Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Frans Hopmans echtgenoot van Corry Leenman in de leeftijd van 89 jaar. Corry Hopmans-Leenman Jan en Anja Gerard Stefan en Sarah Geert en Dore Frank en Sandra Pepijn en Simone Boyo Jethro Fedde Lisette en Alex Sander Eva en Edsel 23 november 2011 Tulpstraat 44 4461 PA Goes Maandag 28 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden dinsdag 29 november om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar een herinnering aan vroeger hef hoorde zo bij jou. In liefde gedenken wij onze lieve vader, opa en overopa Weduwnaar van Elizabeth Van Sluis Rotterdam 1 november 1919 t Vlissingen 23 november 2011 Rotterdam: Anne-Marie en Hans Cornelisse-Nellen Ronald Stefan en Anita Sanne, Liselot Middelburg: Ad en Nel Nellen-Maas Diana Sjoerd Middelburg: John en Ina Nellen-Jobse Jolanda Annemieke en Patrick Jan-Willem en Anneke Jas Middelburg: Lenie Nellen Correspondentieadres: Lenie Nellen, Meanderlaan 430, 4337 TW Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 november om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Hierbij willen wij de verzorgenden en vrijwilligers van Ter Reede bedanken voor de liefdevolle verzorging. Emile We missen je nu al. Rini, )oke Mike, Laura Lesley, Wouter Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Verdrietig delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Wij herinneren haar als liefdevol, zorgzaam en betrokken. Ze stond altijd voor ons klaar. sinds 7 april 2011 weduwe van Izaak David de Hullu Waterlandkerkje, 28 juni 1924 IJzendijke, 22 november 2011 Nieuwdorp: Lia en Han Michielsen-de Hullu Peter en Emese Hans Mark en Andria Ank en Wanne Biervliet: Corrie en Guido Mullaert-de Hullu Esther en Johan Miriam en Rob Guido en Annette Middelburg: Margreet en Petert Woudstra- de Hullu Marianne Anneke en Glenn Wolphaartsdijk: Ko en Marja de Hullu-Samsom Jos en Merijn Judith Louise Ben Oostburg: Jack en Natascha de Hullu-de Wandel Femke Lonneke en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stadseweg 4, 4471 PD Wolphaartsdijk De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. maandag 28 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Molenberg te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot kort condoleren. Na de begrafenis bent u welkom in ProRege, Oudestad 7a. Een speciaal woord van dank aan het personeel van het woonzorgcentrum Emmaus voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-secretaris de heer CJ. van der Maas Vanaf de oprichting tot enkele jaren geleden was hij secretaris van de PCOB-afdeling Schouwen-Duiveland. Trouw en altijd positief verrichtte hij vele werkzaam heden. Voor alle leden stond hij altijd klaar en was bereid de helpende hand te bieden. Wij zijn hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe bij het aanvaarden van dit grote verlies. God troost immer! Leden en bestuur van de PCOB-afdeling Schouwen-Duiveland Richard Dekker, voorzitter Henk Groeneveld, secretaris Bruinisse, 24 november 2011 Psalm 116:5 De Heer is genadig en rechtvaardig, onze God is een God van ontferming. In vrede is heengegaan onze lieve man, vader en opa Jan Marinus van Westen *19 maart 1927 f 23 november 2011 Officier in de Orde van Oranje Nassau Zierikzee: L.J. van Westen-Stouten Gouda: Cees-Jan en Christien van Westen-Verheijen Selma en Joost Sabine en Bart Jan-Maarten Renesse: Piter en Ariene Goodijk-van Westen Piter-Jan Lentin Caustraat 38 4301 MN Zierikzee De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op maandag 28 november om 13.00 uur in de Chr. Geref. Kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De begrafenis zal aansluitend, om 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in de zaal van bovengenoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. \s Op 23 november j.l. overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan van Westen M. van Westen L. van Westen-Vlinkervleugel J. Sprengelmeijer-van Westen W. Sprengelmeijer neven en nichten achterneven en achternichten Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve trouwe vriend Jan van Westen Wij wensen Leny en gezin sterkte en kracht toe in alles. Corry Quist-Boot Joost en Maatje Quist Dien Boot-Quist Co en Leny Quist Johan en Coby den Boer Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde buurman Jan van Westen Wij wensen Leny, kinderen en kleinkinderen de kracht toe om dit verlies te dragen. Jan en Ada Scheele Tonny en Bep Simmers Rien en Nelly de Bruijne Jopie Bon Mathé en Hennie Berrevoets Maarten en Mattie Brouwer Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Annie Vos-Groenewege Renesse: M. C. Vos W. E. Vos-van der Klooster Bergen op Zoom: Marian en Hans Burgh-Haamstede: D. Vos E. M. M.Th. Vos-Simons Noordwelle: Erikjan en Corinna Zierikzee: Elvira en John Rhoon: Robbert en Astrid Kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32