Willy Amedee Scheffer mathilda Hugens Familieberichten 0 IDensenlinq.nl donderdag 24 november 2011 familieberichten 133 Heden is, na een kortstondig ziekbed, op 81 -jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Annie Vos-Groenewege 25-05-1930 123-11-2011 Oost-Souburg: Ko en Marian Middelburg: Ad en Lia Burg. Stemerdinglaan 27b 4388 AA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Annie op maandag 28 november van 12.15 - 12.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend worden gehouden in het uitvaartcentrum om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks hei verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid, liefde en sportiviteit is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Joseph van den Berghe José weduwnaar van Rosita Josée Adrienne Lippens Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. St. Gillis Waas (B): Arno en Inge van den Berghe-Smet Menno Zuiddorpe: Steven van den Berghe en Nadine Doosjen Familie van den Berghe Familie Lippens 22 november 2011 Correspondentieadres: Boekweitstraat 29, 4574 RH Zuiddorpe U kunt afscheid nemen van José in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28 c te Temeuzen, op zondag 27 november van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 28 november om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat te Axel, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van bovengenoemd' crematorium. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve José Ome José Strijden zo was je hele leven, maar deze strijd kon je niet winnen. We zullen je missen. Je bent en blijft een kanjer. Voor altijd in ons hart Marleen en Ton Marlies en Romain f Nora en Karei Truus en Dick Ferry en Marianne Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het overlijden van ons erelid José van den Berghe Hij was jarenlang als hoofd-trainer ën coach het boegbeeld en gezicht van ZwemClub Koewacht. Zijn gedrevenheid en grote inzet voor onze vereniging zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Arno, Inge, Menno, Steven en Nadine en overige familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Zwemmers, trainers, vrijwilligers en bestuur van ZC Koewacht Ons bereikte het trieste bericht dat op 39-jarige leeftijd geheel onverwachts is overleden onze medewerker Emile van Dijk Emile is ruim 6 jaar bij ons werkzaam geweest als le bedieningsvakman in poederfabriek 3. Zijn enorme kennis en inzet maakten hem tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 22 november 2011 "Hij heeft de dagen geleefd die hem gegeven waren Vol ongeloof en totaal verslagen hebben wij kennis genomen van het geheel onverwachts overlijden van onze collega en vriend Emile van Dijk Onze gedachten gaan uit naar Carolien, familie, vrienden en collega's in deze donkere periode van het leven Peter Mario Kristian Johan John John Alfred Robin Hans Wim Rob Jonathan René Lam Ben Marcel Tommy Michael Toon Marco René Adriaan Brian Michiel Jeffrey Lennard Jan Edwin Jibbe Leo Cees Rob t Jaapt Po'ederfabriek 3, Zeelandia HJ Doeleman bv Zierikzee Heel onverwachts is overleden onze gewaardeerde collega Emile van Dijk Wij wensen Carolien, familie en bekenden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's Fonteine fabriek, Zeelandia H.J. Doeleman b.v., Zierikzee Emile Jouw vriendschap, jouw humor, voor altijd in ons hart getatoeëerd Je bent en blijft altijd één van ons namens alle Koeien, Liefde en Respect Koeievaag Als je verdrietig bent Kijk dan diep in je hart En je zult zien Dat je huilt om wat je vreugde schonk. Bedroefd en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Emile van Dijk Echtgenoot van onze geliefde collega Carolien van Dijk-Stoutjesdijk Wij wensen Carolien en familie heel veel kracht en sterkte toe. Directie en medewerkers Allevo Borrendamme Op vrijdag 18 november is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Agnes Christina Frida Engelina Franciska Lauret-van Kesteren Tiny weduwe van Roger Lauret Heemstede 12 augustus 1945 t Breskens 18 november 2011 Heemskerk: Watervliet (B): Breskens: Yvette en Peter Kaya Mariska en Hans Elmar en Eveline Elise Jesse Correspondentieadres: Rossinistraat 47 1962 PA Heemskerk We hebben Tiny in besloten kring begraven. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u te moeten mededelen dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager, oom, oudoom en neef *21-12- 1937 Sas van Gent t 17- 11 -2011 Sas van Gent Terneuzen: Flory en Wim Liplijn-Scheffer Neven en nichten Sas van Gent, 24 november 2011 Corr.adres: Wagnerhof 5,4536 BP Temeuzen De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden, waarna de crematie in stilte plaatsvond. Na een korte ernstige ziekte is onze lieve broer, zwager en onze oom, Jan overleden Jan Izaak Bril Oostburg, 14 juni 1953 Brugge, 18 november 2011 Wij zullen hem missen Oostburg: Els Risseeuw - Bril Han Risseeuw Hans en Odette Stijn, Martine Pieter en Monique Oostburg: Hanneke Bril Rinus van Santen t Boogschutter 5 4501 HT Oostburg De crematie heeft op 23 november in familiekring plaatsgevonden. uitvaartzorg steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113 - 217 060 06 - 24650772 www.mathildahugensuitvaartzorg.net E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33