Gerrit Verhage en Nel Verhage-Riemens üvsrlada n Jan Cornelis Adriaanse Anita Maria de Kraker-Lippens 3 2 I familieberichten woensdag 23 november 2011 fj| fl1ensenlinq.nl Gefeliciteerd! 22-11-1961 22-11-2011 Namens kinderen en kleinkinderen 22 november 2011 Burg. Geuzestraat 11 4363 AN Aagterkerke En nu blijft gefoof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. I Kor. 13 13 Tot ons groot verdriet werd door de Heere van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa 10 mei 1940 Sint Laurens 121 november 2011 Sint Laurens Joke Adriaanse-Moermond Vrouwenpolder Lilian en Sjaak de Bruijn-Adriaanse Remy, N ina AmsterdamHelga Adriaanse MiddelburgJan-Peter Adriaanse MiddelburgJudith Adriaanse René de Feijter Simone i «r uoi vi vv'v_g_ i Jr 4333 KM Sint Laurens Op D.V. zaterdag 26 november zal om 10.45 uur een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 tot 10.35 uur. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen De Heer zal u steeds gadeslaan Psalm 121:4 berijmd Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Cornelis Adriaanse Sint Laurens 10 mei 1940 t Sint Laurens 21 november 2011 Wij bidden om Gods nabijheid voor Joke, de kinderen en de kleinkinderen. Middelburg: Kees Adriaanse Jo Adriaanse-Wisse Houten: Wim Adriaanse Riet Adriaanse-de Leeuw Neven en nichten Verdrietig maar met fijne herinneringen, nemen wij afscheid van onze vriend Jan Adriaanse We zullen hem missen. Sint Laurens: Nel en Wim van den Broeke "Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven naar Openbaring 1413 Tot ons grote verdriet is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, door de Heere weggenomen onze innig geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Neeltje den Boer-Tanis Sinds 29 januari 2009 weduwe van Johannes den Boer Goedereede, 29 mei 1928 Zierikzee, 20 november 2011 Familie Tanis Familie den Boer Rodedorp 24 4301 HV Zierikzee Correspondentie-adres: K. Kristelijn-Tanis Poortdijkstraat 2-26 4318 AN Brouwershaven Nel is opgebaard in het Stiltecentrum van Zorgcentrum "De Wieken", Hoge Molenstraat 13 te Zierikzee, alwaar gelegenheid is tot bezoek. U kunt de familie condoleren op vrijdag 25 november van 12.45 tot 1315 uur in de zaal van de Chr. Geref. Pniëlkerk aan de Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. aansluitend in genoemde kerk gehouden worden. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Geen bloemen \v Tante Nel 7f> ufcio aio opn nil? Altijd vol aandacht en zorg. Het laatste stukje thuis. Kinderen Koevoets Co fJet, Marcel, Léon, Angelica Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Martha Marie Louise Constance van den Maegdenbergh echtgenote van Robert Alexander Cleiren in de leeftijd van 78 jaar. Baarland: Robert Cleiren Kapelle: Leo en Diana Cleiren - Paauwe Marlies en Mark Eveline en Fern Tom Baarland: Marcel Cleiren 21 november 2011 Schansstraat 9 4435 AJ Baarland De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 25 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "De Burcht" gelegenheid tot condoleren. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer C. Kervink Als lid van de cliëntenraad van Zorgcentrum Randhof heeft de heer Kervink zich jarenlang ingezet voor onze bewoners. We wensen zijn familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Randhof Cliëntenraad Zorgcentrum Randhof Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G. de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Hierbij wensen wij onze collega Harm en de familie Van Keulen veel sterkte toe met het verlies van hun vader Piet van Keulen Collega's H&R installatie B.V. Koudekerke Bedroefd nemen wij afscheid van een lieve, sterke en zorgzame echtgenote, moeder en oma echtgenote van Willy de Kraker A 22 september 1949 f 19 november 2011 echtgenote van Willy de Kraker dochter en schoondochter van Gerardus Lippenst en Augusta Rolandt Bernard de Krakert en Maria-Hereweght moeder en oma van Cindy, Jan, Joshua Oudshoorn-de Kraker Sven, Lindsey, Liam de Kraker-Ramon zus en nicht van Gerardine, Valere Lambrecht-Lippens Jochen, Patricia, Ruben en Joren Schauwvliege-De Block André van Ackert en Gerarda Roland Roland, Lies, Hans en Tina van Acker-Melkebeke Correspondentieadres: Westdam 42, 4551 GB Sas van Gent De plechtige uitvaartliturgie, waarop u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de Maria Hemelvaart kerk te Sas van Gent op vrijdag 25 november 2011 om 10 uur. Na de crematie zetten we haar urne in het columbarium op de begraafplaats van Zei zate. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u dit Met ontsteltenis en ontroering hebben wij kennisgenomen van het noodlottige ongeluk dat onze medebewoners Ruud Visscher-Passmann en Henk Visscher is overkomen. Hun toewijding aan het wel en wee van onze "Gouden Poorte" was hartverwarmend. Wij zullen ons hen herinneren als goede en behulpzame buren. Alle bewoners van Wagenaarstraat 12 Middelburg, 20 november 2011 Enige en algemene kennisgeving 'Ik ga maar en ben' J.C. van Schagen Met groot verdriet, maar dankbaar dat hem een lange lijdensweg bespaard is gebleven, moeten wij U laten weten dat mijn lieve Lief, onze bijzondere broer en zwager is overleden Jan Jacobus Sturm Roosendaal en Nispen 04-11-1940 Goes 18-11-2011 Marjan Werts Familie Sturm Familie Werts Nieuwstraat 19, 4331 JK Middelburg Overeenkomstig zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden Liever geen bezoek aan huis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32