301 sport Slory kan zich niet meer motiveren Walk-in 3-daagse bij Woontrend Zeeland Interior woensdag 23 november 2011 DO 24 I VR 25 I ZA 26 NOVEMBER Woontrend Zeeland Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke I Tel. 10118] - 55 55 60 www.woontrend.nl Twitter: @woontrend I Facebook: @woontrendzeeland VOETBAL Oud-international zet er een punt achter door Hans Leber DEN HAAG - Hij probeerde bij het Australische Adelaide United F.C. zijn plezier in het voetballen terug te vinden, maar dat is mislukt. An- dwele Slory (29) zet er per direct een punt achter en wordt zaken man in Nederland. TVvee keer stond hij in Oranje. Mar co van Basten liet hem als Excel- sior-speler debuteren tijdens de Aziëreis van juni 2007. Dat was ook de zomer waarin Slory begon bij Feyenoord, samen met zijn clubgenoot Luigi Bruins die ook niet slaagde bij de Stadionclub en nu bij Red Bull Salzburg zit. Slo- ry's periode bij Feyenoord wordt echter vooral gekenmerkt door blessures en incidenten. Al in het eerste jaar weigert Slory, tijdens de huldiging op de Coolsin- gel na de bekerwinst tegen Roda JC, de cup aan te nemen van zijn coach Bert van Marwijk. Dit om dat hij dat seizoen niet één mi nuut in de beker speelde. Een jaar later wordt bij Feyenoord voor het eerst openlijk getwijfeld aan Slo- ry's fysieke belastbaarheid, hele wedstrijden spelen en alles voluit meetrainen was te veel voor hem, heette het. De aanvaller die in 2000 begon bij Telstar en in 2005 naar Excelsior verhuisde, heeft zijn grote belofte nooit kunnen waarmaken. Ook de komst van Mario Been als trainer van Feyenoord, de man onder wie het hem bij Excelsior zo goed ver ging, bracht geen ommekeer. Een halfjaar voor zijn contract afliep, vertrok Slory in januari 2010 trans fervrij naar West Bromwich Al bion FC. Na enkele maanden volgde al weer het vertrek naar Levski Sofia, opnieuw transfervrij, maar ook in Bulgarije kon Slory zijn carrière niet vlot trekken. Een laatste po ging van de Nederlandse trainer Rini Coolen bij Adelaide strandde deze week. Slory laat via de websi te van zijn club weten dat hij zich niet meer genoeg kon motiveren en terug naar Nederland wilde. „Niemand kan me van gedachten doen veranderen, ik ga terug naar mijn familie en vrienden in Neder land." Loopbaan Slory Seizoen 2000-2005; club: Telstar; duels: 77 (21 doelpunten) 2005-2007 Excelsior 65 (26) 2007-2010 Feyenoord 50 (7) 2010 West Bromwich Albion 6 (0) 2010 Levski Sofia 5 (0) 2011 Adelaide United t1 (0) 2007 Nederlands elftal 2 (0) Oud-international en oud-Feyenoorder Andwele Slory was het plezier in het voetballen kwijt. foto Robert Vos 3-daagse acu=. <10% korting op alle garderobe .„huprk kaslen VTH Kasten ontwerper Albert Dorland staat voor u klaar Albert Dorland, ontwerper van VTH Kasten, is deze 3 dagen aanwezig om samen met u, het ideale garderobe meubel samen te stellen. Neem hiervoor een plattegrond mee van de ruimte waar u de kastenwand wilt plaatsen. Dan zorgen wij voor een hapje en drankje. Woontrend Zeeland organiseert een garderobe maatwerk driedaagse in samenwerking met VTH Kasten. Wij presenteren de nieuwste modellen en laten eindeloze mogelijkheden zien op het gebied van inloop- draai- vouw- en schuifdeurkasten in uw maatvoering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30