idÉP Colofon Grietje Struijk-de Bilde I V s I# S5 de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Familieberichten O IIlens9nlinq.nl dinsdag 22 november 2011 familieberichten 129 Zo sprak tot mij de Heer: 'Dit is de dag, uw hart is rijp. Mijn antwoord was: 'Ik ben bereid. Cornelis Kervink Ik Temeuzen, t Goes, 4 september 1927 21 november 2011 Greta Kieboom, in liefdevolle herinnering Cuijk: A.V.C.T. van de Calseijde-Kieboom J. F. van de Calseijde Neeltje Landa, mantelzorger Carolien Boonman, mantelzorger Wij danken iedereen die Cees liefde, zorg en aandacht heeft gegeven. Correspondentieadres: J.F. van de Calseijde, ex. test. Kouwenberg 7 5431 GZ Cuijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 november van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraaf plaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 25 november om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in het rouwcentrum. Wij geven u kennis dat, na een kortstondig maar heftig ziekbed, is overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame pa en geweldige opa Jan Adriaan Rottier A 15 augustus 1933 - t 21 november 2011 M.G. Rottier-Moerdijk Marleen en Kim Linda Simone Rian en Marco Wij willen het verzorgend personeel van het ADRZ locatie Goes, Allévo en ABTZ Thuiszorg hartelijk dankzeggen voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Diepeneestraat2 4454 BJ Borssele Zaterdag 26 november is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen in Rouw centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheids bijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht Ome Jan Mia en Richard Rick, Femke Margaret en Aert Arjen, Jochem Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan, onze zwager en oom Jan Rottier Joost en Saar Truus en Piet Jan en Maddy Elly (in herinnering) Co en Catrien Adrie en Corry Johan en Hanny Neven en nichten Borssele, 21 november 2011 Ga nooit weg zonder te groeten Denk aan Hem op al uw wegen Spreuken 3:6 Noodlot Ga nooit heen zonder een zoen En Hij zal al uw paden effenen Wie het noodlot zal ontmoeten Kan het morgen niet meer doen Ga nooit weg zonder te praten Dat doet soms een hart zo'n pijn Wat je s' morgens hebt verlaten Kan er s'avonds niet meer zijn Toon Hermans 1916-2000 Tot ons groot verdriet is na een langdurig ziekbed over leden mijn lieve man, mijn onvoorwaardelijke vader, mijn fijne schoonvader en onze allerliefste opa Frans Schouten in de leeftijd van 88 jaar. Janny Schouten-Josiasse Luc Schouten en Lidia Lupgens Berbely en Frank Ab Schouten in herinnering 20 november 2011 Rodenbachstraat 91 4532 CX Temeuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 25 november om 10.15 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, 4532 BR in Temeuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP in Temeuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in het crematorium. Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden, haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden, maar in dankbare herinnering leeft zij bij ons voort, wan t moeders s terven niet. Heel verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde, zorgzame moeder, oma en "ouwe" oma echtgenote van Anthonie Joost Struijk f 1985 in de leeftijd van 87 jaar; Zierikzee, Sam en Angela Patrick en Linda, Soman tha, Rabin, Rebecca Jessica en Niels, Lucas, Julian and en Carolien, Yam, Ismay Zierikzee, Cubic en I lans p® Remko en Claudia,'kïran. Jayla Carola en Pieter, jordy, Jeremy Zierikzee, Cor en Ada Mariëlle en Nick Isabella en Bas Zierikzee, 19 november 2011 Hoge Molenstraat 21 Correspondentieadres: Jannewekken 1 -10,4301 HH Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden donderdag 24 november in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 2 te Zierikzee. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid, de heer J. vanSorge op de leeftijd van 78 jaar. Janus was meer dan 50 jaar lid van de vereniging, hij was een trouwe "zaterdag" werker en droeg op die wijze bij aan het wel en wee van de haven. Janus viste graag en veel. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen. wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Dag en nacht bereikbaar: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29