ÜJBfÏBlM n Rien Korstanje Juijl 1 Inke en Bram Corrie Koek 28 I familieberichten dinsdag 22 november 2011 fllens0niinq.nl 22-11-1961 al 50 jaar vrouw en man 22 november 2011 mosselkreekstraat 77 4335TG Middelburg Van harte gefeliciteerd met je 70ste verjaardag! Namens: Oma Koek, Hans Koek, Guus Johanna, Eddie Mirjam, Ferdinand Margo, Hansje Jessica En alle kleinkinderen 22 november 2011 De HEERE nam van onze zijde weg onze zeer geliefde schoonzus en tante Neeltje den Boer-Tanis Uit aller naam: Familie den Boer Zierikzee 20 november 2011 Bedroefd delen wij u mee dat toch nog onverwachts is overleden onze geliefde, altijd belangstellende en mee levende Tante Jo Johanna Slabbekoorn weduwe van Abraham Boone Borssele, 16 oktober 1921 -1 Goes, 20 november 2011 Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben. jan Walhout in herinnering Wilma Walhout Toob en Joke Walhout Bertus en Riet Walhout Ko en Ngaire Walhout Henk en Janny Walhout Annie en Gerard Meeuwse Hans en Annemarie Slabbekoorn Chris Slabbekoorn Bettina en Willem Boeder Annet en Peter Rijk Arie en Diana Sinke Lenie en Jan van Kempen Kees van Oostenbrugge Anneke en Jan van der Baan Mini van Nieuwenhuijzen Gerrit van Nieuwenhuijzen in herinnering Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd in 'Vorsvliet' te 's-Gravenpolder en 'Eben Haëzer' te Middelburg. Correspondentieadres Sloestraat 24,4374 BP Zoutelande De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 25 november om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Elimkerk' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven-wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus en schoonzus lohanna Slabbekoorn weduwe van Abraham Boone Kruiningen: S.Sinke-Slabbekoom Borssele: M.E. Slabbekoom-Hoekman 20 november 2011 "De koers van het leven kan niemand uitzetten" Met intens verdriet maar met enorm veel respect voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging geven wij u kennis van het overlijden van mijn maatje, mijn góede vader, lieve schoonvader en onvergetelijke opa WÊÊÈÊ& fjSÉ&L II -1I 10-10-1941 19-11-2011 Wilhelminadorp: Liesbeth Korstanje-Antonissen Renesse: René en Karin Korstanje Merijn en Esmé Marleen Rien is thuis, op "zijn plekje", waar u afscheid kunt nemen op woensdag 23 november tussen 19.30 en 21.00 uur en op donderdag 24 november tussen 14.30 en 16.00 uur. Op vrijdag 25 november om 12.00 uur nemen wij definitief afscheid van Rien tijdens een bijeenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstkamer van het crematorium. Liesbeth Korstanje-Antenissen Westhavendijk 84 4475AE Wilhelminadorp Indien u zich betrokken voelt bij óns bent u van harte welkom. Onze broer en zwager Rien Korstanje behouden vaart. Leen en Willy Sjaan en Ger Jo en Lies Annie en Peet f Peter en Nellie neven en nichten Goes, 19 november 2011 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman Rien Wij wensen Liesbeth en familie veel sterkte toe. Free, Elly, Ellen en Jasmijn Wim, Rianne, Coen, Lars, Roos en Noor Marcel en Karin Henk, Anita, Anne, Dick en Iris Koos, Natasja en Olivier Johan en Riet Antwan, Nancy, Kim en Iman Ronald, Carla, Kevin en Jelmer De kerkenraad en gemeente van de Christelijke Gereformeerde Kerk van Biezelinge hebben met ontroering kennisgenomen van het bericht dat is ontslapen in Christus Ds. M.J. Oosting in de leeftijd van 64 jaar. Dankbaar herinneren we hem als een herder en leraar die in grote toewijding aan zijn Here en Heiland onze gemeente met grote ijver en trouw diende van 1997 tot 2010. Wij bidden onze hemelse Vader om Zijn troost en nabijheid voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Correspondentieadres: Gilbert van Schoonbekestraat 10, 3901 PZ Veenendaal Biezelinge, 17 november 2011 Drs. A.G.M. Weststrate, preses P. de Koeijer, scriba Verdrietig maar met fijne herinneringen, nemen wij afscheid van onze vriend Rinus Korstanje We zullen zijn vriendschap en humor enorm missen. Goes, Jan en Addy Geschiere Zoals het was, zal het nooit meer zijn. Wij zijn heel verdrietig nu wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend Rinus Korstanje Rinus heeft voor ons veel betekend; wij zullen hem dan ook heel erg missen. Lieve Liesbeth, René, Karin, Merijn en Marleen: wij wensen jullie heel veel sterkte toe om dit verdriet te verwerken. Leo, Conny en Joyce van Dixhoorn en alle vrienden en bekenden uit de loods Die in de nacht zijn voorgegaan, zijn in Gods trouw geborgen. Op zondag 20 november 2011 is in alle rust onze lieve moeder, schoonmoeder en oma overleden Catharina Johanna (Karin) Pieterse-Kodde Karin Peters, schrijfster Geboren op 3 februari 1938 te Aagtekerke Johannes Pieter Pieterse (4 juni 1936 - 20 maart 2002) Marleen Pieterse Henk Hoegee Merel Lennart Amber Werner Pieterse Mariëtte Matthijsse foël Nathan Fabian Rafaël Gerrit van der Veenstraat 5,4333 AR Middelburg Om afscheid te nemen van Karin bent u welkom op woensdag 23 november tussen 16.00 en 18.00 uur aan de Gerrit van der Veenstraat 5 te Middelburg. Verder geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 24 november om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke. Daarna zullen we Karin naast Jo begraven op de begraaf plaats te Aagtekerke. Aansluitend bent u van harte uitgenodigd in Hotel Kodde aan de Burg. Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Ook wie geen persoonlijke uitnodiging heeft gekregen is van harte welkom. Graag willen wij allen die onze moeder de laatste jaren hebben verzorgd van harte bedanken. We denken in het bijzonder aan de medewerkers van Zorgstroom, locatie Olmenhof en Dokter C.J.E.M Albers. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Karin Pieterse-Kodde ZoutelandeHanna Koole-Kodde Jan Koole Deze winter is Een met mij overgebleven in het verlaten gebied. Ida Gerhardt In onze familie is overleden onze dappere schoonzus Karin Pieterse-Kodde Zij was getrouwd met onze broer en zwager Jo Pieterse f Wij leven mee met haar gezin. Namens de familie: A. Pieterse Nadorstweg 24,4333 AN Middelburg Middelburg, 20 november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28