4 weken lekker bladeren door uw krant voor slechts 12,-! Zwitserland - de luxe - Dorint Hotel Blüemlisalp**** PZC 5e nacht gratis incl. halfpension! pzc.nl/webwinkel Reageer via www.pzc.nl/abonneren, bel 088 - 013 99 10 of vul deze bon in. dinsdag 22 november 2011 27 U verblijft in het luxe viersterren Dorint Hotel Blüemlisalp gelegen in het pittoreske bergdorp Beatenberg, vlakbij Interlaken. Vanuit het hotel heeft u een magnifiek uit zicht over het Jungfraumassief en de Thuner See. Dit luxe vakantiehotel beschikt over de meest moderne faciliteiten zoals een luxe wellness center met o.a. zwembad en sauna afdeling, panorama restaurant, zonneterras en gezellige hotelbar. Tijdens de wintermaanden zijn er volop winter sport mogelijkheden op loopafstand van het hotel, (zie ook www.niederhorn.ch). Alle smaakvol ingerichte kamers en appartementen hebben een balkon op het zuiden! Profiteer nu van de Zwitserse gastvrijheid en maak gebruik van deze bijzondere aanbieding! (grotere accommodaties/ appartementen op aanvraag) Hotelkamer type Flösch 36 m2 is geschikt voor max. 2 perso nen en biedt u een woon-slaap-kamer met een tweepersoons bed, badkamer/wc, eethoek, kabel-tv, radio, telefoon en safe. Appartement type Amisbiihl 56m2 is op twee verdiepingen en is geschikt voor max. 4 personen. Het appartement biedt u een woon-slaapkamer met 2 hoogwaardige slaapbanken, 1 slaapkamer met een tweepersoons bed, badkamer/wc, eethoek, kabel-tv, radio, telefoon eh safe. Lezers arrangement: 4 overnachtingen in een kamertype Flösch of Amisbiihl 4 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 4 x diner (o.a. Chinees fondue, kaasfondue etc.) 5e nacht gratis inclusief halfpension Gratis gebruik badjas 1 Gratis gebruik binnenzwembad en sauna-afdeling Gratis parkeerplaats in de parkeergarage van het hotel Lezersprijzen* 379,- in kamertype Flösch 479,- in kamertype Amisbiihl prijs per persoon. Toeslag 1-persoonskamer Euro 70,00 p.p. per verblijf. Toeristenbelasting Chf 3,10 p.p.p.n. Kinderkorting: Kinderen t/m 6 jaar zijn gratis en van 7 t/m 16 jaar 50% korting (max. 2 kinderen). De kinderkorting geldt uitsluitend in kamertype Amisbiihl bij verblijf in het appartement van de ouders. Het Wegener arrangement is geldig met aankomst dagelijks tot 30 april 2012 op basis van eigen vervoer en beschikbaar heid. Oók tijdens de feestdagen! Wees er snel bij, vol vol. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of belt u met Dorint 040 - 232 6116, ofe-mail naarwegener@futuretravel.nl. U betaalt voorafin Euro's direct bij het hotel (vaste lezersprijs), of ter plaatse in Zwitserse Franken. Let op, bij betaling ter plaatse in Zwitserse Franken kunnen koersen afwijken! vtfHture Travel For that personal touch! categorie reizen hotelovernachtingen o Ja, ik neem een herfstabonnement op de PZC 4 weken voor 12,- Dit proefabonnement eindigt automatisch Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - - (vul de datum in) Voorletters:Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: - Geboortedatum: Ik verleen eenmalig toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn: Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg. De aanbieding is geldig t/m 30 november 2011. Het proefabonnement geldt alleen als u de laatste drie maanden geen (proef)abonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Zie ook het privacystatement op www.pzc.nl WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27