colofon de emotie... "O PP familieberichten Wat blijft is Johannes Marinus Op den Brouw HAN De Ui vaart Informatie Hulplijn SCUj Familieberichten! O IDensenlinq.nl maandag 21 november 2011 familieberichten 21 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Addy Tazelaar - Basting echtgenote van Frans Tazelaar Vlissingen, 5 september 1949 Aardenburg: Aardenburg: Lede: Groede: Nieuwvliet: Sijsele, 18 november 2011 Frans Tazelaar Johnny en Nelly Martin en Sara Lauren Bianca en Rob Robin Eric en llona Anouk, Rick Gaaiperswei 58 4527HD Aardenburg Addy is opgebaard in een familiekamer van het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen, gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 23 november van 19.30 tot 20.30 uur. De herdenkingsdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal donderdag 24 november om 13.30 uur plaatsvinden in de Kerk van de Vrije Evangelische Gemeente te Nieuwvliet. Aansluitend is er gelegenheid te condoleren in de kerk. Daarna zal de dienst in het crematorium in Terneuzen worden afgesloten. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Addy Tazelaar - Basting Pa, Bram Basting in herinnering Ma, Jo Basting-Schot Bram en Annick Peter en Pina Yolanda en Willy Neven en nichten Oma wat ben je lief, je bent en blijft onze hartendief. Lieve oma Addy Je bent nu een sterretje aan de hemel, we zullen je enorm missen. Robin, Lauren, Anouk, Rick. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze vriendin Addy Wij wensen Frans, kinderen, kleinkinderen, moeder en verdere familie veel kracht en sterkte toe. I Adri, Helma en kinderen. Wetende, dat je een niet te winnen strijd voerde, moeten we afscheid nemen van Leon van Remortele Hij was, naast een trouw supporter, mede oprichter van onze supportersclub en vaste chauffeur bij uitwedstrijden. We wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden V.V. S.T.E.E.N. In Memoriam 21-11-2009 21-11-2011 Vele liefdevolle herinneringen Veel liefs. Je dochter Ineke Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Waar kan ik terecht voor terminale zorg? Kan ik zelf een grafmonument maken? Hoe regel ik de voogdij over mijn kinderen? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.Rl www.familieberichtenonline.nl familieberichtenon line, ril Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21