door zeeland 129 zlm CDA in Borsele zet Twitter in 'Drukte bij sluizen Terneuzen acceptabel' Praktisch Faasse Fermont TMC CREEERT WARE WOONHAPPENING OP GOESE WOONBOULEVARD Kunstwerken Middelburg allemaal op site zaterdag 19 november 2011 Ongeveer tien procent van de medewerkers bij Dow Terneu- zen heeft een onderzoekstaak. Wat zij onderzoeken, moet vooral praktisch zijn. Er is ook ruimte om fundamenteler on derzoek te doen, zoals Den Doelder deed naar de moleculen in polymeren, kunststoffen. „Ik kom uit Axel, heb hier mijn fa milie en de voetbal." Hij toont zich een waar ambassadeur van de streek. „Zeeuws-Vlaanderen heeft meer te bieden dan veel mensen denken, ook voor jongeren met een hogere opleiding, zoals hier bij Dow." die is gecoat rond de kabel die hij vasthoudt. Sluit nu meerdere verzekeringen af bij ZLM en ontvang 8% pakketkorting Meer weten? Kijk op zlm.nl door Frank van Cooten HEINKENSZAND - De CDA-fractie van de gemeente Borsele houdt donderdag 24 november voor de eerste keer een open TXvitterspreek- uur van r9.oo tot 20.00 uur. Vol gens fractievoorzitter Ad Schenk gaat het om een landelijke pri meur. „We zien het als een mooie aanvul ling op onze andere media om in dialoog te gaan met de bewoners en ondernemers uit onze gemeen te. Het spreekuur is voor algemene vragen maar ook voor vragen rond om een actueel thema. Het is een snelle en laagdrempelige manier." Het CDA Borsele wü het twit- ter-spreekuur gebruiken om de be woners en bedrijven nog meer bij de gemeente en de politiek te be trekken. „Het is bedoeld als aanvul ling op de bestaande mogelijkhe den om vragen te stellen of proble men aan te kaarten." Voor het TXvitterspreekuur kan het speciaal aangemaakte profiel @cdaborsele worden gebruikt. Ook is het mogelijk om de CDA-Twitteraars direct te benade ren. Wethouder Marga Vermue (@MargaVermue), fractievoorzit ter Ad Schenk (@AdSchenk), jong ste raadslid Björn Boonman (@bjornboonman) en fractiebege leider Peter van 't Westeinde (@Kwekerij Westhof) Het spreekuur is iedere laatste don derdag van de maand tussen 29.00 en 20.00 uur. WONINGMAKILAARS mmmamammummami - Riante woning op goede lokatie - Mogelijkheid tot werkruimte aan huis - Inhoud ca 750m3 perceel ca. 750m2 - Zonnige tuin, ondergronds garage Vr.pr 334.000,- k.k. Schimmelpenninckstraat 12 te Kloetinge www.faasse-fermont.nl TERNEUZEN - De provincie Zeeland neemt geen maatregelen om de fileproblematiek in de spitsuren op het sluizencomplex in Terneu zen te verminderen. Uit onderzoek blijkt dat in de spits tijden automobilisten slechts enke le minuten vertraging kunnen op lopen in plaats van de veronder stelde tien tot twintig minuten. Daarom vindt de provincie het niet nodig om structurele verande ringen in de verkeerssituatie aan te brengen. Het vergroten van de huidige capaciteit van de rotondes bij het busstation en ter hoogte van Dow en de Westerscheldetun- nel is daarvoor te kostbaar. De verkeerssituatie verandert bo vendien na oplevering van de Sluiskiltunnel medio 2025. De ver wachting is dat er dan geen sluip- verkeer meer is tussen Terneu- zen-zuid en de sluizen. Ook de mogelijke realisatie van een nieu we zeesluis speelt mee in de over weging om niet op korte termijn in te grijpen. De verkeerssituatie rond de sluizen wordt dan ook on der de loep genomen. Er wordt wel gekeken naar kleine maatrege len ter verbetering van de doorstro ming. Gedacht wordt aan de aan leg van aparte rijstroken voor rechtdoorgaand verkeer of af slaand verkeer op het complex. foto Camile Schelstraete MIDDELBURG - De Stichting Beel dende Kunst Middelburg/De Vlees hal heeft: alle kunstwerken die in de gemeente Middelburg in de openbare ruimte staan, bijeenge bracht op haar website vleeshal.nl. Onder de noemer 'Middelburg in beeld' is een overzicht gemaakt van alle kunstwerken. Via een in teractieve kaart kan elk beeld af zonderlijk worden aangeklikt waar na informatie over het kunstwerk en de maker verschijnt. De Stichting Beeldende Kunst Mid delburg (SBKM) wil met de websi te Middelburgers en bezoekers van de stad informeren en zo de beel den meer tot leven laten komen, zegt SBKM. 'Middelburg in beeld' dubbelt enigszins met kunstinzeeland.nl. Op deze website van het Centrum voor Beeldende Kunst staat een kaart van Zeeland met daarop een deel van de kunstwerken. Het is nog een drukte van belang in het grote TMC pand aan de Marconistraat 15, 15A en 15B. Hier wordt gewerkt! 80% 'van de geplande veranderingen is al gerealiseerd dus het betreft de laatste hand die wordt gelegd. Het doel is de meest actuele én leukste meubelhappening in dit deel van Nederland te zijn. En dat gaat lukken zo te zien. Nieuwe formules Als familiebedrijf heeft TM'C de knowhow en de drive om iets leuks te maken van uw inrichting. Met de introductie van een aantal prachtige merken zoals Xooon, PTMD styleshop en een nieuwe afdeling romantische lifestyle - naast de populaire bestaande formules zoals Henders&Hazel en Musterring, spelen wij in op de huidige trends. Dit is mogelijk door goed te blijven communiceren met u als klant. Nieuwe naam Bij een nieuw uitstraling hoort ook een nieuwe naam. Deze kunt u bepalen. Op www.tmcwebshop.nl staan de 5 meest originele en passende inzendingen die zijn doorgegaan naar de 2e ronde. Stemt u op de winnende naam dan heeft u sowieso al weer 10% korting verdiend op uw eerstvolgende aankoop. Volg ons op: 0 Twitter (www.twitter.com/tmcwoonwinkels) 0 Facebook lwww.facebook.com/tmcwoonwinkelsl TMC Goes Marconistraat 13-15b (0113) 22 41 02 www.tmcwoonwinkels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53