.nl/abonnee Dickens Festijn Deventer - expres v i m U Kerst in romantisch Essen Zet het op je eigen PZC ABONNEE VOORDEEL Zondag 18 december 2011 De 19e eeuwse Engelse stad van de Engelse schrijver Charles Dickens herleeft in volle glorie in het centrum van Deventer. Ruim 900 persona ges uit zijn boeken komen tot leven: van Scroodge tot Oliver Twist, van Mr. Pickwick tot Christmas Carol Singers. Bovendien vinden er op 18 december onder de titel "Deventer Kerststad", tal van gratis toeganke lijke concerten plaats. U vertrekt per touringcar vanuit Goes en Middelburg naar Deventer. De gezellige dag wordt 's avonds afgesloten met heerlijk 3-gangen diner op een bijzonder sfeervolle locatie. Slechts 49,50 p.p. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze prachtige kersttocht bedragen slechts 49,50 p.p. Hierbij is inbegrepen: vervoer per luxe touringcar, bezoek Dickens Festijn Deventer, 3-gangen diner, consumptie en reserveringskosten. De dagtocht gaat door bij een minimum van 30 deelnemers Meer informatie en/of direct boeken Brabant Expres Reizen telefoon 0168 - 330700 o.v.v. PZC abonnee www.brabantexpres.nl/pzc -Mreizen Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel CIfcmNI'MNtï'N AAN - DE VERfü©IEN 5TM) ffTrsfiir Abonneedag Winter Efteling Magische korting! Boek: herinneringen aan de verdwenen stad, Middelburg 1940 15,- Donderdag 8 en dinsdag 13 december 2011 Geniet op 8 of 13 december a.s. van één van de grootste, populairste en meest romantische kerstmarkten van Duitsland: Essen! De ruim 250 kraampjes tellende markt staat op diverse pleinen, dé perfecte plek om een origineel kerstcadeau te vinden. Slechts 59,- p.p. U vertrekt per touringcar vanuit Goes en Middelburg naar Essen waar u eind van de ochtend aankomt. De gezellige dag wordt 's avonds afgesloten met een winters 3-gangen diner. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze romantische kersttocht bedragen 59,- p.p. Hierbij is inbegrepen: vervoer per luxe touringcar, Frans ontbijtje, bezoek Essense kerstmarkt, plattegrond Essen, diner met Grootmoeders stamppotbuffet, consumptie, reserveringskosten De dagtocht gaat door bij een minimum van 30 deelnemers Meer informatie en/of direct boeken Brabant Expres Reizen telefoon 0168 - 330700 o.v.v. PZC abonnee www.brabantexpres.nl/pzc www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken vy Heb je binnenkort iets te Kijk op www.pzc.nl/zelfkrantmaken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48