Jacoba Francke - de Puit Robert Willem Bleijswijk DINA MARIA BURGER-PAARDEKOOPER Herbert Kettner O IDensgnlinq.nl zaterdag 19 november 2011 familieberichten 145 Verslagen en verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster en collega Hetty Scheiuit Hetty was zeer gedreven en heeft zich met hart en ziel ingezet als sociaal cultureel werkster voor de Goese samenleving. We zijn Hetty daarvoor dankbaar en zullen haar missen. Wij leven mee met Bram, Sjoerd en Coen en overige familie en vrienden, en wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, management en medewerkers van SMWO, R.M. de Bruyckere-Snoeck, directeur Na een lang ziekbed hebben wij met droefheid kennis genomen van het overlijden van onze collega Arie Versluis Arie werkte aan boord van onze schepen als Kapitein. Hij was een gedreven, vakbekwame en zeer gewaardeerde collega. Wij zijn hem erkentelijk voor alles wat hij voor ons bedrijf heeft betekend en zullen zijn inzet en aanwezigheid missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en personeel van Koninklijke Boskalis Westminster nv Papendrecht, 17 november 2011 Na het plotselinge overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma mochten we vele blijken van meeleven ontvangen. Wij willen u hartelijk bedanken voor de hartverwarmende reacties die we kregen. Dat heeft ons goed gedaan. J. Francke kinderen en kleinkinderen Kapelle, november 2011. Hetty We herinneren je optimisme je levenskracht je bevlogenheid je techniekprojecten je inzet voor de Goese samenleving. We bewonderen hoe je met je ziekte bent omgegaan. Sterke, dappere Hetty. Je directe collega's van SMWO: Judith, Frans, Adil, Niels, Rajiv, Jos, Ko, Cobie, Peter, Erik, Monique, Jan, Thinka, Nel, Ronald, Anne, Anna, Matijs, Barbara, Birgül, Marjo, Arne, Kitty, Yvonne en Jopie Ons bereikte het treurige bericht dat de moeder van onze leerling Sjoerd Hetty Scheiuit is overleden. Wij wensen Sjoerd en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de moeder van onze leerling Sjoerd Hetty Scheiuit Wij leven erg met Sjoerd mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas H4 Kim, Janneke, Ralitza, Ilse, Evianne, Fleur, Max, Liza, Levy, Max, Eva, Deflin, Karen, Jeroen, Sherika, Pascal, Rosa Lee, Jonathan, Mandy, Koen, Sophie, Guimar en Tessa Dhr D.H.A. Sepers, mentor Dhr L.P. van Duivendijk, locatieleider HAVO-VWO Scheldemond College n TheoThijssenschool Archipelschool Op woensdag 16 november is Hetty Scheiuit moeder van onze leerling Coen en oud-leerling Sjoerd den Dekker overleden. Wij zijn verdrietig en leven heel erg mee met Coen, Sjoerd en hup vader en wensen hen veel kracht in deze moeilijke tijd. kinderen, ouders, team en bestuur van Archipelschool Theo Thijssen Bedroefd zijn wij door het overlijden van Erzo Zuidema Levenspartner van onze zus Truus Dekker. Familie Dekker Er is geen dag dat we niet aan je denken. Lieve familie, vrienden en kennissen, Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, mooie kaarten en brieven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wil van den Berk-Schroevers Het was hartverwarmend en we hebben het als een goede steun ervaren. Frans kinderen en kleinkinderen Amemuiden, november 2011 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief, telefoontje, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Familie Bleijswijk Westkapelle, november 2011 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Digna Maria Boone-Nijssen betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. J. Boone Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, november 2011 Voor uw medeleven en belangstelling betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Laura Griep-van de Velde - Koos - willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Yerseke, november 2011 In velerlei vorm hebben wij uw medeleven ervaren voor en na het overlijden van Dit heeft ons gesteund en bemoedigd. We willen u daarvoor hartelijk danken. Anneke en Ad Kole-Burger Ko en Josje Burger-Bergsma klein- en achterkleinkinderen Kapelle, november 2011 Het gemis van mijn lieve zus Jolande Hage-de Kok is groot. Alle fijne en warme reacties en blijken van enorm veel medeleven, ook tijdens de afscheidsdienst, helpen mij verder om dat gemis dragelijker te maken. Dank hiervoor. Anita de Kok 's-GravenpoIder, november 2011 Ik draag jouw hart in mijn hart, het is altijd bij me. Waar ik ook ga, jij gaat mee. Ik draag jouw hart, ik draag het in mijn hart. Voor de vele liefdevolle reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van betuigen wij onze oprechte dank. Annelies Nieuwenhuijse Kinderen en kleinkinderen Driewegen, november 2011 Wij willen u allen hartelijk dank zeggen voor de hart verwarmende belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze moeder en oma Maria Hendrika Marijs-Melis Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Jack en Petra Sam, Sybe, foelie, Quinty Eefje en Harrie Dominique, Jeffrey, Sharona, Melissa Quirien en Naomi November 2011 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Peter de Nooijer heeft ons goed gedaan. - Onze hartelijke dank daarvoor. Jan en Willie de Nooijer Jan en Rina Ruben, Jurriaan, Emmelie, Willemijn Amemuiden, november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45