Hedi Hartog - de Ronde Hendrika Hartog Hedi de Ronde Pieter Adriaan van Keulen Willem Gerrit de Konink Piet van Keulen 0 mensenlinq.nl zaterdag 19 november 2011 familieberichten 143 DyarJrüJeiJ Nog steeds verwacht ik, Dat je de deur binnen komt lopen, Maar dat gebeurt niet meer, Nog steeds verwacht ik, Dat je nog een keer belt of smst, Maar dat gebeurt niet meer. Elke dag vloeit een traan. Een traan voor jou, Een traan, omdat ik je bij me wil hebben, Een traan, omdat ik nog steeds van je hou. Een traan, voor dat ik je mis. Een traan, omdat ik je niet meer kan zien, Een traan, omdat ik nooit afscheid van je kon nemen, Maar je zit in mijn hart, En daar blijf je voor altijd. Dag lieve mama, ik hou van je 07-07-1963 18-11-2011 Je zoon, Casper Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug. Dan klommen we hoog de hemel in en brachten je mee terug. Geheel onverwachts is overleden, onze zus en tante Echtgenote van Martin Hartog 07-07-1963 18-11-2011 Oost-Souburg Car la de Ronde Middelburg Anm-lAar\& Eppings - de Ronde Maurice Eppings neven en nichten Na een rijk en vol leven en een waardig ziekbed is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma zee Jaantje de Hullu Geboren Adriana Johanna de Feijter 10 januari 1927 -17 november 2011 Weduwe van Piet de Hullu sinds 1984 De kinderen Zutphen: Jan de Hullu Rineke Oostenrijk Zutphen: Ella de Hullu André Jansen De klein - en achterkleinkinderen Zutphen: Rosa de Hullu Mare Nagtegaal Samuel en Sebastiaan Uffelte: Eva de Hullu Joost Smets llva Amsterdam: Bram de Hullu Zuzana Fülsackova Zuidzande, 17 november 2011 Correspondentieadres: len Dalessingel 110 7207 LN Zutphen De crematie vindt plaats op 21 november 2011 om 14.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2, 8380 Brugge (België). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in de Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. Zij die geen uitnodiging hebben ontvangen, en toch afscheid willen nemen, zijn welkom bij de crematie en/of de condoleance. "Want de ogen des Heren zijn op de rechtvaardigen, en zijn oren tot hun smeking" Na een leven van werken en zorgen, en zijn grote hobby, kwam er geen zicht meer op morgen Heden is van ons heengegaan na een kortstondige ziekte mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa Piet 15 januari 1931 t 17 november 2011 Veere Corrie van Keulen-Moens Koudekerke Jan Chaluai Gapinge Anneke Wim Dick, Aart Colette, Anne Koudekerke Peter 8r Patty Meivin Leizei, Tricia, Roman Wissenkerke Johan Aiard Jorieke, Frank, Rick, Demi Koudekerke Harm Jolanda Geertje, Thijs Westkapelle Kees Wanda Marinka Brian, Anouk, Jaimy Piet ligt opgebaard, Iepenhof 155 "Nieuw-Sandenburgh", te Veere. De uitvaartdienst zal gehouden worden in de Protestantse Kerk te Veere, Kapellestraat 27, op woensdag 23 november om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Veere. Vervolgens is er gelegenheid te condoleren in het restaurant van "Nieuw-Sandenburgh". Wij bedanken de huisartsen Helmes en Ubels en het personeel van "Nieuw-Sandenburgh" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentie adres: Duinstraat 35, 4371 AX Koudekerke Ieder die zich betrokken voelt bij Piet en de familie is welkom M Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd laten wij u weten dat, na een lang en werkzaam leven, rustig in zijn slaap is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader In de leeftijd van 91 jaar. Janna (Zus) de Konink-Holster Ferdi en Leny de Konink-Klaassen Hans en Jolanda, Christel, Marieke Peter Marijke en Jeroen, Lena, Michelle Wim en Riet de Konink-Wentzler Ronald en Debby Nicole en Pim, Christian, Casper 17 november 2011 Correspondentieadres: Nieuwenhovenseweg 4 4333 AP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 20 november a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1De herinnerings- dienst zal maandag 21 november om 11.30 uur plaats vinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze buurman We wensen de familie veel sterkte toe Familie Moelker-de Bruin Arjan Froeling en Elina Poppe Familie Gilde-Poppe Familie Viveen Familie Quartel Familie van den Broeke 17 november 2011 i m pp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43