A 0 Afscheidsreceptie de heer C.N. Wimmers ISTIMEWA I mmmmaaSgSMg uc 35 WERKEN EEN SLEUR? Wij BIEDEN VOLDOENDE UITDAGING! zie vacatures op www.istimewa.nl Ouders, Opa, Oma's en natuurlijk kinderen LET OP: Steun ons in de strijd tegen littekens! zaterdag 19 november 2011 v' 's Slachtofferhulp Nederland "Luisteren is meer dan horen Ieder jaar opnieuw raken er mensen betrok ken bij een verkeersongeval. Velen raken gewond en helaas ook dit jaar kwamen er weer slachtoffers om het leven in het verkeer. In samenwerking met de provincie Zeeland en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland, organiseert Slachtofferhulp Nederland ieder jaar de Zeeuwse herden king verkeersslachtoffers. De Commissaris van de Koningin, mevrouw drs. Karla Peijs, zal de herdenking openen. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats op zondag 20 november as. van 15.00 tot 17:30 uur in de "Nieuwe Kerk", Groenmarkt 1 te Middelburg. Vanaf 14:30 uur is de zaal open. U bent van harte welkom. Voor informatie kunt u bellen tel.0118-68 12 44/06 13 31 35 89 www.slachtofferhulp.nl ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Na ruim 35 jaar als specialist te hebben gewerkt, neemt de heer Drs. C.N. Wimmers, anesthesioloog, afscheid van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. U bent van harte welkom op de receptie op donderdag 15 december 2011 van 17.00 uur tot 18.30 uur in het personeelsrestaurant van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, locatie Goes: 's Gravenpolderseweg 114. ELEKTR0 "HSr •iU1 Op Woensdag 30 november komt Sinterklaas samen met 2 pieten onze geheel vernieuwde DaVinci Cinema een bezoek brengen. De Sint heeft heel de middag uitgetrokken om al onze DaVinci vriendjes een hele leuke middag te bezorgen. Dit houd in dat alle DaVinci vriendjes hun schoen mogen zetten, de geweldig leuke sinterklaasfilm: Sinterklaas en het raadsel van 5 december bekijken, in de pauze spelletjes doen met onze Da Vinci pieten en natuurlijk na de film eten we samen lekker frietjes met een heerlijk snackje. Kortom dit wordt weer een onvergetelijke middag! Willen jullie als onze DaVinci vriendjes deze middag meebeleven? Reserveer dan minimaal 4 dagen van te voren op 0113-22 32 33. Kosten voor deze spectaculaire middag 12.50 per kind :„£AAD$EL<!» O DECEMBER nederlandse brandwonden stichting v.brandwondenstichting.nl De Vlakte van de Raan, voor de monding van de Westerschelde, is aangewezen als Natura 2000-gebied. Rijkswaterstaat is, als beheerder van het gebied, samen met het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, verantwoordelijk voor het opstellen van het beheerplan. Rijkswaterstaat vindt het belangrijk het beheerplan in samenspraak met betrokkenen in het gebied tot stand te brengen. Daarom organiseert Rijkswaterstaat een bijeenkomst, die de start van de samenstelling van het beheerplan markeert. U bent hierbij van harte welkom. De startbijeenkomst is op 25 november van 14.00-16.00 uur in Vlissingen. Inloop is vanaf 13.30 uur. Locatiegegevens worden beschikbaar gesteld na aanmelding. Programma Projectleider Peter Heslenfeld licht toe waarom de Vlakte van de Raan is aangewezen als Natura 2000-gebied, wat het doel is van het beheerplan en hoe het tot stand komt. Saskia Huijs, omgevings manager, vertelt op welke manieren u kunt meedenken. Uiteraard heeft u tijdens deze bijeenkomst ook de mogelijkheid om vragen te stellen. De bijeenkomst wordt afgesloten met een drankje. Achtergrond Het zeegebied Vlakte van de Raan is door de staatssecretaris van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie aangewezen als één van de 163 Natura 2000-gebieden in Nederland. Het doel ervan is de bijzondere soorten dieren en hun leefomgeving te beschermen. Maart 2014 moet er een beheerplan liggen waarin wordt aangegeven welke afspraken er gemaakt zijn om de habitat en de dieren in de Vlakte van de Raan te beschermen. Uitgangspunt is dat het bestaand gebruik zoveel mogelijk onveranderd blijft binnen het kader van de natuurdoelen die moeten worden gerealiseerd. Aanmelding Benieuwd naar wat Natura 2000 betekent voor de Vlakte van de Raan en hoe het beheerplan tot stand komt? Wilt u meedenken? Uw aanwezigheid wordt bijzonder op prijs gesteld. U kunt zich aanmelden per e-mail: VlaktevandeRaan@iws.nl of telefonisch: 0118-622365.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35