Faasse Fermont NS BEDRIJFSHUISVESTING Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl vsnvw.faasse-fermont.nl JE lil I s. pi - H '\iiR u j Huurprijs op aanvraag MZEEEk in business Kuyperspoort 22A, Middelburg Op een van de mooiste piekjes in het hart van Middelburg gelegen pand met de naam Borneo. Het betreft een zeer inspirerende en sfeervolle kan toorruimte op de eerste verdieping, met een oppervlakte van circa 133 m2. Deze verdieping is bereikbaar middels een trap. De voorzieningen zijn o.m. een pantry, 2 toiletten, te openen ramen. Huurprijs 12.635 per jaar Van de Spiegelstraat 2, Goes Multifunctionele kantoorruimte in een kenmerkend gebouw aan de rand van het centrum van Goes. De bereikbaarheid is optimaal met ruim voldoende pp voor de deur. De beschikbare kantoorruimte is op de eerste verdieping en is circa 422 m2 BVO. Aanwezige voorzieningen zijn o.m. pantry, meerdere toiletgroe- pen, brandblusinstallatie, flexibele scheidingswand, klimaatbeheersing, datavoorziening. Huurprijs €115 per m2 per jaar Haringvlietplein 1, Zierikzee Op een bedrijventerrein gelegen bedrijfspand met bouwjaar 1983, op een perceel van 1.925 m2. Het pand leent zich o.m. uitstekend voor kantoorfuncties, baliefunctie of dis tributiecentrum. Parkeren op eigen terrein is mogelijk. I Vraagprijs 400.000 k.k. Nieuwstraat 36B, Middelburg Op een goede zichtlocatie aan de rand van het winkelcentrum in het hart van Middelburg, bieden we een kantoorruimte op de begane grond. De kantoorruimte heelt circa 150 m2 BVO en bestaat uit een royale entree, meerdere kantoorruimten, een pantry, 2 toiletgroepen, en een bin nenplaats gesitueerd op het westen. Huurprijs 80 per m2 Sasse Poort, Westkade/ Suikerdijk, Sas van Gent Een perceel bouwgrond met uitge breide mogelijkheden tot ontwikke ling. De directe omgeving kenmerkt zich door grote industriële bedrijven en is de doorvoerroute richting België en Nederland. Het totale perceel bedraagt 9,3 hectare en kan aan diverse zijden ontsloten worden. De bestemming kent mogelijkhe den voor woon-/werkcombinaties, bedrijvigheid en industrie. Collegiale samenwerking met DTZ Zadelhoff, Prijs is op aanvraag. Industrieweg 16, Yerseke Op bedrijventerrein Burenpolder, een bedrijfs ruimte geschikt voor diverse doeleinden. Het totale perceel betreft 2.700 m2. De begane grond bestaat uit kantoorruimte (135 m2), koel cel (120 m2}, vriescei (200 m2], productieruimte (390 m2}, overige bedrijfsruimte (490 m2). Op de verdieping is een kantoorruimte (135 m2). De voorkant van het terrein is volledig verhard. Het geheel is zeer geschikt voor bedrijven voor vlees, vis of andere voedingswaren verwerkende I industrie/bedrijvigheid. Binnen het bestemmings- j plan zijn hiertoe uitgebreide mogelijkheden. Vraagprijs 1.095.000 k.k. Scottweg IJ 1, Goes Op een uitstekende zichtlocatie aan de doorgaande route door de Poel II, bieden wij bedrijfsruimte aan in een representatief bedrijfsverzamel gebouw. Momenteel is een ruimte beschikbaar met 358 m2 op de begane grond en 110 m2 op op de verdieping. Bovendien hoort bij deze ruimte een aantel parkeerplaatsen. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmakelaardij. Huurprijs op aanvraag HmMïi Boomdijk 26, Wolpbaartsdijk I Beukenstraat, Goes Aan de rand van Wolphaartsdijk is een nieuw complex gerealiseerd met verschillende units die zeer geschikt zijn voor onder meer opslag en stak ling. Er is nog een ruimte van circa 560 m2 beschikbaar. Deze hal kan ook worden opgedeeld in 2 ruimten van circa 280 m2. De units zijn voor zien van overheaddeuren. Vraagprijs 560 m2 voor 319.000 k.k. 280 m2 voor 165.000 k.k In het nieuwbouwcomplex "de Casembroot" in Goed Zuid aan de Beukenstraat bieden wij commerciële I ruimten welke zeer geschikt zijn voor winkels maar ook voor organisaties in de medische- of dienstverlenende sector Beschikbare ruimten vanaf circa 100 m2. Het pand wordt casco opgeleverd. Informeer naar de mogelijkheden Huurprijs op aanvraag Molenweg 1, Colijnsplaat Op een zeer goede zichtlocatie aan de rand van de dorpskern een aan de voet van de Zeelandbrug bieden wij kavels bouwrijpe grond aan. De percelen hebben de bestemming 'bedrijvigheid'. Percelen worden aangeboden vanaf 2.000 m2. Koopsom 69 per m2 exd. BTW Stationsplein 36Hulst I Een modern, multifunctioneel I gebouw, gelegen aan de rand van I een bedrijventerrein. Het bouwjaar is 2004. Het totale perceel is 3.410 m2 en de BVO is 1.058 m2 waardoor een groot buitenterrein aanwezig is. Vraagprijs 725.000 k.k. Wijngaardstraat S3, Goes In het centrum van Goes bieden wij een karakteristiek pond met een achterferrein voor 6 parkeerplaatsen. Totaal perceel is 263 m2. De begane grond beschikt over meerdere ruimten geschikt voor vele doeleinden, keuken j en 2 toiletten. De verdieping is circa 90 m2 groot. De ruime kelder en de zolder zijn bereikbaar met vaste trap en geschikt voor o.m. opslag. Huurprijs op aanvraag Stationsplein 15 Goes Op een fantastische locatie naast het NS station, aan de rand van het I centrum, bieden wij het voormalig postsorteercentrum met bijbehorende I kantoren. De bestemming is breed I wat vele mogelijkheden biedt. Het I gebouw omvat 3 bouwlagen en beschikt over een eigen parkeerter rein. De BVO is 1.958 m2. Vraagprijs 1.100.000 k.k. Hulster Nieuwlandweg, Hulst H Lange Noordstraat 24 te Middelburg Aan één van de uifvalswegen van het centrum van Hulst bieden wij te koop en te huur op een prominente A-locatie gelegen pand, hetgeen voor I veel doeleinden geschikt is. De royale entree is v.v, fraai afgewerkte balie. Direct naast de balie is centrale spreekkamer en achter de balie is een werkruimte.voor 3 a 4 werkplaatsen. DaarnaastI is er een aparte kantoorruimte/ spreekkamer. Voorts een pantry, toilet en droge kelder. Op de verdieping is 1 open kantoorruimte v.v. voldoen de daglicht en bereikbaar met fraaie trap. Het buitenferrein is geschikt voor 5 parkeerplaatsen. Prijs op aanvraag Op een zeer goede zichtlocatie kantoor-/winkelruimte, bestaande uit totaal 3 bouwlagen, in hartje centrum Middelburg. Het pand heeft een fraaie karakteristieke uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is circa 5m breed. De begane grond heeft circa 65 m2en de verdiepingen beide 36 m2. Op de begane grond is een grote open ruimte, pantrv en toilet. Aan de achterzijde is een kleine parkeerplaats die alleen inpandig bereikbaar is. Huurprijs op aanvraag Zusterstraat 5-7, Goes In hetcentrum van Goes bieden wij een winkel/kantoorpand met een heel eigen uitstraling op een mooie zichtlocatie. Het geheel perceel is 139 m2. Het pand biedt brede gebruiksmogelijkheden. De begane grond heeft een totale opp. van circa I 120 m2 en beschikt over een entree, magazijn, pantry, toilet en grote open ruimte. De verdieping van hef kantoor is circa 60 m2 en bestaat uit diverse ruimtes. Vraagprijs 279.000 k.k. Alvarezlaan 22, Terneuzen Op een uitstekende locatie in het winkelcentrum Zuidpolder gelegen winkeiobjecf. Het winkelcentrum kent een hoog voorzieningenniveau en heeft de winkelfunctie vgi aangrenzen^^ÉÉitff'ÏTTl f 1 VO, waar- fm2 WVO. [De winkelruimte is goed bereikbaar met de auto en met het openbaar vervoer en er is ruime gratis parkeer gelegenheid. Mortiere, Middelburg Op een zeer goede zichtlocatie aan de rand van de Middelburg bieden wij kavels bouwrijpe grond aan. Deze locatie ligt op een hoogwaardig bedrijventerrein en is zeer goed bereikbaar De percelen hebben de bestemming 'bedrijvig heid' en gedeeltelijk 'wonen'. De totale oppervlakte is 17.500 m2 en percelen worden aangeboden vanaf 2.000 m2. Prijzen op aanvraag Arnesteinweg 9 te Middelburg Op een zichtlocatie aan de rand van een bloeiend bedrijventerrein ligt dit bedrijfspand op een perceel van 4.283 m2. het object met een BVO van 2.110 m2 bestaat uit één bouw laag en is zeer geschikt als kantoor/ distributie. Vraagprijs 849.000 k.k. Stadspoort, Goes Kantoorruimte op de begane grond met een totale opp. van 318 m2 in Business Center de Stadspoort. Gelegen op een toplocatie, in het centrum van Goes op steenworp afstand van het NS station. Het geheel bestaat uit een verschillende spreekkamers en een ruime kantoor tuin waar men eveneens toiletgroe pen en pantry vindt. Bij deze kan toorruimte horen parkeerplaatsen in I de ondergrondse parkeergarage.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 164