ABAB gekozen tot beste accountancy- en belastingadviesorganisatie van Nederland T. 0118 440227 E. mail@begijn.nl www.begijn.nl ESS vastgoedcert imvm gecertificeerd Heinkenszand, Clara's Pad 22 Garagebedrijf I werkplaats I opslagruimte gelegen in de groeikern Hein kenszand. Dit is nog een van de weinige percelen die binnen de woonkern als garagewerkplaats gehandhaafd worden. Dat betekent een prima locatie met een optimale bereikbaarheid voor de klanten. Het bedrijfspand is volle dig functioneel en bedrijfsgereed; een complete inventaris ten behoeve van het garagebedrijf is voorhanden. Verhuur zónder inventaris in een andere functie zoals bedrijfsloods voor zelfstandige; handel, aannemer, loodgieter, elektricien enz, Is mogelijk, Oppervlakten (circa): werkplaats mét stalling; 330 m2 kantoor: 30 m2 De aangelegen woning met garage kan mede ge huurd worden, zie www.begijn.nl Huurprijs: 1500 per maand Oost Souburg, Paspoortstraat 16 Ruime winkel in het winkelcentrum. Deze goed gelegen winkel heeft een L-Yorm en beschikt over meer dan 80 m2 verkoöpoppervlak, een mooie ruimte voor de detaillist De winkel is een voormalige kapsalon en heeft nog de volledige infrastructuur daarvan beschikbaar. Er is een klein ach terplaatsje. De verdieping beschikt over drie (personeels)ruimten waarvan een met C.V. (2003) en aanrecht De mogelijkheid bestaat om hier een kleine woning van. te maken. De beganegrondvlöer is van beton. De kozijnen zijn grotendeels van kunststof. Oost Souburg heeft een levendig winkelcentrum met een gevarieerd en ruim aanbod in alle sectoren. Koop is voorkeur, huur mogelijk in overleg, afhankelijk van condities. Vraagprijs: 135.000 euro k.k. huurprijs in overleg. TE HUUR Middelburg, Kuipersweg 21 Tegen gereduceerd instaptariefte huren: Representatieve bedrijfsruimte met kantoren en werk- opslagruimte gelegen op het zeer goed ontsloten bedrij venterrein "Amestein Ivoorzien van ingebouwde toiletgroep, kantine en kantoren. De ruimte is voorzien van een betonvloer en overheaddeuren aan voor- en achterzijde: Er is een kantoor van circa 115 m2.Totaaloppervlakte begane grond 468 m2.(l3 x 36 m), Eigen buitenterrein met parkeermoge- lijkheid.Wordt aankomend voorjaar aan de buitenzijde, geheel gerenoveerd. De ligging is gunstig to.v. snelweg A58, station NS en centrum Middelburg. Uitermate geschikt voor allërlei bedrijfsactiviteiten b.v opslag of werkplaats voor groothandel of aannemersbedrijf tot en met lichte industrie. Overige contract condities nader overeen te komen. Aanvangshuur vanaf 1167 per maand. TE HUUR j Middelburg, Grenadierweg 5 - 5a Korting op de huurprijs per loods vao 650 m2 gedurende de eerste jaren, Per bedrijfsruimte 648 m2 groot of beiden tezamen groot 1296 m2. Deze naast el kaar gelegen bedrijfsruimten liggen in het zeer goed ontsloten bedrijventerrein Arnestein I op mooie zichdocatie aan de nieuwe N57 niet ver van spoor en centrum. De ruimtes hebben een vrije werkhoogte van S ml,maximale hoogte 6ml,inrijhoogtesectionaaldeur4,l ml aan de achterzijde.geheel ingericht met ingebouwde kantoren in twee verdiepingen, voorzien van C.V. en infrastructuur voor elektra, telefoon, alarm etc Kan als loods voor lichte industrie opslag e.d., handelsbedrijf, showroom, werkplaats etc gebruikt worden. Aankomend voor jaar wordt de voorzijde gerenoveerd en worden aan de achterzijde nieuwe sec- öonaaldeuren en loopdeuren aangebracht. Eigen parkeerplaatsvoörzieningen. Aanvangshuurprijs 29,50 per m2 per jaar. Vlissingen, Fonteyne, Spuiplein Oude Markt Winkelruimte, gelegen in het hart van vlissingen, in net recent nieuw gebouwde winkelcomplex 'Fonte/ne'. Ligging hartje stad aan de Lange Zelke, Spuiplein, Marktstraat en de Oude Markt en direct aan dé uitgang van dé grote parkeergarage met ca. 300 parkeerplaatsén.lnmiddels hebben zich de volgende winkels en grootwinkelbedrijven in het complex gevestigd: Hema, Xenos, Miss Etam, NewYorker, Primera, VW-vestging Vlissingen, Lucardi, ANWB e.a. Binnen dit complex zijn diverse mogelijkheden voor bedrijfsruimte met detailhandelsbestemming beschikbaar. Horecabestemming kan (ovb in overleg met de Gemeente) gerealiseerd worden. De oppervlakten variëren bij compacte units van ca. 60 m2 tot grote ruimtes van 430 ml Enkele units zijn gelegen op de verdieping, welke naar wens gecombineerd kunnen worden met een winkelruimte op de begane grond. Op de verdieping zijn units van 160 m2 tot 430 m2 voorhanden. De ruimtes zijn per direct beschikbaar. Specifieke wensen met betrekking tot afwerkingsniveau, de overgang van uw eventuele huidige winkelhuisvesting en dergelijke zijn bespreekbaar. Samenvoeging tot grotere of opsplitsing in kleinere units behoort tevens tot de mogelijkheden. De verhuurder is graag bereid om samen met potentiële huurders tot passende oplossingen te komen. Collegiale verhuur met M2 makelaars Vlissingen. Huurprijzen: op aanvraag afhankelijk van ligging en oppervlakte. Vraagprijs: 198.000 k.k. TE HUUR Middelburg, Zusterplein 15 Te huur, centraal in het centrum gelegen zelfstandige praktijk- of kantoor ruimte van n.v.o. 46 ml Het pand is zeer goed onderhouden en voorzien van een neutrale uitstraling. Indeling: entree'gang met toiletruimté, praktijk van 40,4 m2 n.v.o.Twee grote ramen aan de voorzijde zorgen voor ruim daglicht Deze zijn voorzien van gedeeltelijk geblindeerd isoglas en kunststof kozijnen. De inrichting bestaat uit een systeemplafond met lichtarmaturen, een barretje en lamellen voor de ramen. Er is een overname gevraagd voor enkele wandspiegels en de kunststof vloer. Deze ruimté Wordt aangeboden onder de bestemming "openbare en bijzondere doeleinden" welke prak tijkruimten en maatschappelijke doeleinden toelaat Kantoorgebruik e.a. op aanvraag bij de gemeente. Huurprijs: 675 per maand TE KOOP TE KOOP Vlissingen, Oude Markt 20 Aan de gerenoveerde Oude Markt tegenover de Sint Jacobskerk gelegen representatieve winkelruimte met bovenwoning v.v. klassieke uitstraling. Begane grond: nette winkel en magazijnruimte van 60 m2 met geheel glazen front Eerste verdieping: magazijnruimte (40m2) alsmede toilet- en wasruimte-Tweede verdieping: keurige woonkamer en keuken in een aangebouwd deel en tevens toiletruimte. Derde verdieping: overloop: twee slaapkamers waarvan één met dakterras; nette badkamer (met douche en wastafel). Geheel is direct gebruiksgereed. Collegiale verkoop met Bert Bimmel makelaardij o.g. Advertorial ABAB Accountants en Adviseurs wint dit jaar de Incompany 100-award in de categorie Accountancy en Belastingadvies. ABAB is erg trots op deze prijs en bedankt haar klanten voor deze prachtige waardering! Onafhankelijk onderzoek door Blauw Research Incompany 100 is gebaseerd op een onafhankelijk onderzoek dat jaarlijks wordt uitgevoerd door Blauw Research in opdracht van het zakenmagazine Incompany. Het onderzoek is samengesteld op basis van bijna 8.000 beoordelingen door zakelijke beslissers met wie zij zaken doen. De respondenten hebben de adviesbedrijven middels rapportcijfers op zestien aspecten beoordeeld. Deze zestien aspecten zijn in vier categorieën gebundeld, namelijk knowhow, prijs, service en resultaat. Op negen van de zestien onderzochte aspecten is ABAB de nummer één in de sector. Focus op de klant ABAB iaat met een overall score van 7,34 dit jaar de andere accoun tancy- en adviesorganisaties in Nederland achter zich. Uit de onder zoeksresultaten blijkt dat ABAB zich in positieve zin onderscheidt op onderdelen als toegevoegde waarde, creativiteit, oplossen van problemen, houding, respect en betrouwbaarheid. Daarnaast wordt hoog op het onderdeel helderheid en eerlijkheid van de factuur gescoord. Het onderzoek geeft ook aan dat klanten zich bij ABAB gewaardeerd voelen. ABAB is ervan overtuigd dat het concept relatiemanagement zeker een bijdrage heeft geleverd aan deze prestatie. Bij ABAB heeft de klant één aanspreekpunt, hetgeen de communicatie ten goede komt. Proactief meedenken en het signaleren van kansen voor klanten staan hierin centraal. Over ABAB Accountants en Adviseurs ABAB is een allround accountancy- en adviesorganisatie. Met ruim 700 medewerkers werkt ABAB vanuit 18 kantoren in het zuiden van Nederland. ABAB onderscheidt zich door haar brede dienstverle ning en de klantbedieningsformules. Voor alle klanten, nationaal of internationaal en klein, middelgroot of groot, geldt dat ABAB ervoor zorgt dat zij de ondersteuning krijgen die bij hen past. De klanten kring bestaat uit niet-beursgenoteerde ondernemingen, instellingen, organisaties uit de non-profitsector en particulieren. ABAB ondersteunt haar klanten op het gebied van samenstellen van jaarrekeningen, wettelijke controles, (internationale) fiscale en juridische advisering, subsidieadvisering, salarisadministratie, personeelsadvisering, corporate finance, administratieve automatisering, ruimtelijke ordening en vastgoedadvisering, inkomens- en estateplanning, mediation en administratieve dienstverlening. Direct meer weten? Wilt u meer informatie over het kianttevredenheidsonderzoek Incompany 100? Stuur dan uw contactgegevens naar info@abab.nl o.v.v. Incompany 100. Wij sturen u graag uitgebreide informatie toe. Directie ABAB Groep: Hans Scholten (links) en John Verhagen (rechts, Voorzitter) voor het gebouw in Tilburg waar het hoofdkantoor van ABAB is gevestigd. ACCOUNTANTS EN ADVISEURS ABAB is gevestigd in: Boxmeer, Breda, Doetinchem, Goes, Helmond, 's-Hertogenbosch, Oosterbeek, Oss, Roosendaal, Terneuzen, Tiel, Tilburg, Uden, Veldhoven, Venlo, Waalwijk, Weert en Wijchen. De contactgegevens vindt u op onze website abab.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 162