VORARLBERG Exclusief Langlauf-/wandelsafari S KRA5.NL Luxueus verblijf in historisch Brugge t.w.v. 552,-. Week naar Kuierpadtien t.w.v. 600,-! Zo doet U mee! Los het Zweedse raadsel op. Hele diagram ingevuld? Dan vormen de letters in de lichtgele, genummerde vakjes nog een woord. Dat is de oplossingGeef uw oplossing vóór 26 november 2011 door op telefoonnummer 0909 - 8336 (60 ct. per gesprek) De letters in de donkergele vakjes vormen het eerste deel van de oplossing voor de hoofdprijs. Die bewaart u, er volgen nog drie rondes op de volgende zaterdagen. nü vanaf 40 korting bij 2 personen! Zin om prachtige langlauf- en wandeltochten te maken? Ga dan mee met deze langlauf- en wandel safari waarbij we tochten maken in Oostenrijk, Duitsland, Zwitserland én Liechtenstein! We ontdek ken de mooiste loipen en wandelpaden in de schit terende natuur van deze gebieden. Speciaal voor u hebben we een sfeervol 4-sterren hotel geselecteerd en een actief dagprogramma samengesteld waar elke langlaufer en wandelaar van kan genieten! Dagprogramma Dag 1: per Comfort Class bus naar ons hotel in Feldkirch, Oostenrijk. Dag 2: langlauftocht door het vrijwel vlakke Schwarzenberg. Dag 3: langlaufen over de bekende Grenslandloipe (18 km) in Duitsland. Dag 4: spectaculaire (optionele) treinreis naar Arosa en langlaufen over de bevroren Obersee. Dag 5: geniet van de 60 km aan loipen en 35 km aan wandelpaden rond Schoppernau en Au. Dag 6: wandelen naar de Wiesbadener Hütte of heerlijk langlaufen op de Bielerhöhe hoogteloipen. Dag 7: in de ochtend gaan we naar Liechenstein en de middag is vrij te besteden. Dag 8: terugreis naar Nederland. Hotel Weisses Kreuz*"* Dit sfeervolle 4-sterrenhotel ligt op ca. 2.5 km van Feldkirch, Vorarlberg. Het hotel beschikt over een receptie, lift, restaurant, bar, terras, sauna en fitness. Uw kamer is voorzien van telefoon, televisie en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Vertrekdata en prijzen 7-21-28 januari, 4-11-25 februari en 3 maart 2012 8 dagen vanaf nü vanaf 449 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Single, maar niet alleen op reis? Kijk dan op www.kras.nl/lr12225 Inclusief: reis per Comfort Class bus, transfers langlauf- gebieden v.v., ervaren chauffeur/reisleider, langlauf- begeleidlng bij vertrek op 7/1,4/2,11/2,25/2 en 3/3, gratis gebruik langlaufmateriaal bij vertrek op 7/1 en 3/3, verblijf in Hotel Weisses Kreuz o.b.v. 7 x ontbijtbuffet en 3-gangen- diner met keuzemenu en saladebuffet, welkomstdrankje, folklore-avond, dia-Zfifmavond, jodelavond, 2 x muziek avond en stamppotbuffet in Nederland bij terugkomst. Exclusief: niet genoemde maaltijden, eventuele loipe- en liftgelden, facultatieve excursies en entreegelden en reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (allen verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR41002. Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40004 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR41002 en actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 14 decem ber 2011. Actuele prijzen en vertrekdata vindt u terug op onze website. ËSÊÊÊ waarom zou je meer betalen Busreis Oostenrijk met tochten naar o.a. Silvretta Bielehöhe, Arosa en Liechtenstein voor de lezers van deze krant! I Breng een bezoek aan Brugge, met haar romantische reien en kronkelende steegjes, de wereldhoofdstad van de chocolade! U verblijft in een stijlvol en luxueus Crowne Plaza Hotel in het historisch centrum van de stad. leder Crowne Plaza hotel is uniek in stijl en kent optimaal comfort voor een luxe verblijf. De winnaar verblijft twee nachten in een luxe kamer inclusief een uitgebreid ontbijtbuffet voor twee personen in Crowne Plaza Hotel Brugge. Te boeken in de weekenden tot en met 30 juni 2012 op basis van beschikbaarheid. Prijswinnaars ontvangen binnen drie weken na afloop van deze actie schriftelijk bericht. Prijzen zijn niet in geld uit te keren, ook niet gedeeltelijk. De winnaars vindt u vanaf 2 8 december 2011 ook op www.lekkerpuzzelen.nl l&UBUQLE m*H9ABl Een week verblijf in een luxe bungalow op Vakantiepark 't Kuierpadtien, waar u volop kunt genieten van de mooie Drentse natuur. Voor zowel natuurliefhebbers als actieve vakantiegangers is dit het gebied bij uitstek. Op het park vindt u o.a. een midgetgolfbaan, overdekt zwembad, buitenbad, speelmeer en een skipiste! U verblijft met max. zes personen in een comfortabele Kuierstee-bungalow. Bedlinnen en handdoeken- en keukensets liggen al voor u klaar. Het arrangement is geldig buiten de schoolvakanties en belastingen en eindschoonmaakzijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op www

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 128