media
I
I -J
media@wegener.nl
024-3650570
In de aanloop naar het proces over de dood van Michael Jackson deden de
wildste verhalen de ronde over zijn lijfarts Conrad Murray.
41
Zaterdag 19 november 2011
OVERIGE
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Who's
the boss? 09:30 De Leven
de Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:00 Grumpy old men
16:00 De grote verhuizing
17:00 Robs grote tuinver-
bouwing
06:01 Teleshop 7: Vei
lig scan, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Car
tracks, Tel sell, Tommy Te
leshopping 13:00 May
day mayday 14:00 Ice road
truckers 15:00 Truck
Tractor Pulling 15:30 RTL
GP: Rally report 16:00 RTL
GP: Dakar pre-proloog
2011 17:00 RTL Transport
wereld 17:30 Mr. Bean
06:00 Car tracks 06:31 RTL
Telekids: Fabeltjeskrant,
Wolleke, Uki, Elias, De Ko
ala Broertjes, Brandweer
man Sam, Chuggington, Bi-
baboerderij, Chloe's closet,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Marjolein en het ge
heim van het slaapzand, De
Schatkamer, Bassie Adri-
aan en de verzonken stad,
Burgers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
De Club van Sinterklaas
de speelgoeddief 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell, RTL Snowmagazine
17:05 Friday night lights
07:00 Born2Cook 07:30 06:01 Disney XD: Skunk fu,
Jesse 08:05 Airline 08:30 Amazing spiez, Super hero
Gary unmarried 09:00 squad show, Hotwheels,
Tommy Teleshopping Phineas Ferb
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:02
Orange County 16:05
9021016:55 9021017:45
Wildfire
Sfrfri'I Droomhuis op Kfrft'M De sterkste man, Ifrg'MThe real house- Ü3EM Next hair guru, fcfcfl'I'lWegpiraten be-
het platteland, Re- Verslag wives of Oran- Stylistencompetitie traptRealitypro-
alityprogramma ge County, Real- gramma
lifeserie EESQOp heterdaad!,
Realityprogramma
SEED Lachen om home E M'I'l Helden van de
video's, Amuse- weg, Realitypro-
ment gramma
EBS3RTL7 Darts:
Grand Slam of
Darts
EEEQjohn Beerens' sa- CESS Privileged, Dra- ifcK'I'I Hardcore pawn,
Ion takeover, Re- maserie Reality
ality
HjSIilWekelijkse Lotto
trekking, Trekking
0350Lachen om home
video's, Amuse-
ment
0323 Madagascar: Es
cape 2 Africa, Ani
matiefilm
M'fl'ft] Holland's next
top model, Reali
typrogramma
Q55QThe closer, Dra
maserie
M'-vTu Breach, Misdaad
thriller
SlBlHKatie: My beauti
ful friends, Docu
mentaire
Medical exami
ners, Misdaadserie
ËBEEWedden dat ik
het kan!, Spelshow
ftfrflMHead above wa- WMOWithout a trace, M*fttOZodiacr Misdaad-
ter, Thriller Misdaadserie thriller
550Hart van Neder- Sex cetera, Verbor- fr*frl'lAirport Reality
land gen camera-pro-
Piets weerbericht gramma
WEfr] Shownieuws ÉSS3 Stom, stommer,
Kfc&i'J Believers, Hor- stomst!, Reality-
rorfilm programma
0É£0Law Order, Mis
daadserie
[ijB.j.jNachtmagazine MM»] RTL Poker: Euro- MMlTeaseTV
pean Poker Tour rrcgiTn Meiden
GBSjJTeleshop 7 iraïïIChatTV
SHJSneak preview [^veilig scan
HETOlStoute meiden TV 6
[ïJ3PTfl Car tracks
£52555151
['I'HtrtThe libertine ['ülW'llmmortals: The
PEST»] Astro TV making of
OHSThe closer (h) 080Veronica film up-
GEÏEIWithoutatrace [jj^Ma'chtprogram-
mering: Nacht
club live
(h)
[230390210(h)
00
lO
NJ
N>
ro
NJ
ro
W
O
O
n
X
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
-
A
i
i
AKl
The Incredible Hulk
Uitbundige verfilming van het wel
bekende Marvel-stripverhaal met
deze keer de immer ingetogen
Edward Norton als de geweldenaar
tegen wil en dank. Tim Roth is per
fect als zijn gluiperige tegenstander.
Regie: Louis Leterrier. (VS-2008)
RTL 5, 20.30-22.45 uur
Head Above Water
Zwartgallige lachfilm over een jon
ge vrouw (Cameron Diaz) die op
een eilandje te maken krijgt met
haar levenloze ex terwijl haar man
(Harvey Keitel) net terugkomt van
een vistrip. (VS-'9ö)
RTL 8, 22.00-23.50 uur
Zodiac
Fascinerende kijk op de recher
cheurs en journalisten die in de ja
ren zeventig speurden naar een se
riemoordenaar in San Francisco. Ge
baseerd op het boek van Robert
Graysmith. Met Robert Downey jr.
en Jake Gyllenhaal. (VS-2007)
Veronica, 22.10-1.20 uur
Wanted
Een wat stumperige jongeman (Ja
mes McAvoy) wordt gerekruteerd
door een eeuwenoud broederschap
van huurmoordenaars (o.a. Angeli-
ne Jolie en Morgan Freeman).
(VS-2008)
RTL 5, 22.45-0.45 uur
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week 18:25
Dromen van Messi 18:35 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Herfstbeelden 11:55
Groenland 12:15 TV Brussel
12:45 De vrije markt 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Villa politica 14:05 De topcol
lectie van 14:35 Clips 14:45
Sporza: Veldrijden 16:15 Mur
doch mysteries 17:05 S1 ngle
17:30 Buren 17:55 Kijkuit
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Dieren in
nesten 20:45 De slimste thuis
21:45 Vrienden van de Veire
22:30 The Tudors 23:25 Het
journaal laat 23:46 Winst Jo-
ker+/Lotto 23:47 KENO-uitsla-
gen 23:48 EuroMillions winst
verdeling 23:50 Het weer 23:55
Mobile
07:00 Uki 07:05 Klumpies
07:15Dobus07:25 Bobde
Bouwer 07:35 Angelina balleri
na 07:45 Kaatjes tralalaatjes
07:55 De Sintkrant 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet King Size
08:40 Sinteressante dingen
08:50 Modderland 09:05 Ket
net King Size 09:20 Mijn mon
sters ik 09:45 i-CliPS 10:25
Twisted Whiskers 10:35 De
week van Karrewiet 10:45 Dis
ney's American dragon: Jake
Long 11:10 Spring 11:35 6tien
11:56 CANVAS 13:00 De Can-
vasconnectie 13:30 Reyers laat
14:10 Zender uit de ether
15:29 KETNET 15:30 Samson
en Gert 15:55 Sinteressante
dingen 16:15 De Smurfen
16:40 Disney's adventures of
the Gummi Bears 17:05 Sinte
ressante dingen 17:15 De 5
17:35 Disney's De vervangers
18:00 De Sintkrant 18:05 De
week van Karrewiet 18:15
Uncle Max 18:30 De dodelijk
ste 6019:00 Sinteressante din
gen 19:20 De week van Karre
wiet 19:30 De kleine prins
19:54 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 Lewis
22:10 Taggart 23:00 Salvador
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Nigel Slater's
simple suppers 12:45 BBC
News 13:00 Football focus
13:30 Match of the day live
16:00 A question of sport
16:30 Outtake TV 17:00 The
impressions show 17:30 Final
score 18:20 BBC News 18:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 18:45 Children in Need
2011 19:55 Strictly come danc
ing 21:15 Merlin 22:00 Casual
ty 22:50 The National Lottery
Saturday night draws 23:00 BBC
News 23:20 Match of the day
07:00 Wibbly Pig 07:10 The
large family 07:20 Garth and
Bev. 07:35 Little Charley Bear
07:45 Rastamouse 08:00 Roar
08:30 Arthur 08:50 Dennis and
Gnasher 09:05 Pixelface 09:35
Splatalot 10:00 Live 'n' deadly
11:00 Who let the dogs out?
11:301 want my own room
12:00 Deadly art 12:15 Sorry,
I've got no head 12:40 MOTD
Kickabout 13:00 Coast 13:05
The story of Vernon and Irene
Castle 14:35 The sky's the limit
16:05 Hairy bikers' best of Brit
ish 16:50 Great British food re
vival 17:50 Flog it! 18:20 Seven
years in Tibet 20:30 Dad's army
21:00 Double agent: The Eddie
Chapman story 22:00 Ql XL
22:45 Pan Am
Believers
Beklemmende horrorfilm over lie-
den die tegen hun zin worden vast
gehouden bij een sekte die zich op
maakt voor massazelfdoding. Regis
seur en co-scenarist Daniel Myrick
schreef eerder het draaiboek van de
griezelklassieker The Blair Witch Pro
ject (1999)- (VS-2007)
SBS 6, 23.50-1.55 uur
The Libertine
Fantastisch aangedikt drama over
de 17de eeuwse Britse vrijdenker
John Wilmot, oftewel de Graaf van
Rochester. Johnny Depp is perfect
als losbandige titelheld. (GB-2004)
NET 5, 0.05-2.20 uur
22:55 Das Wort zum Sonntag
23:00 Inas Nacht
07:00 Yakari 07:25 Das
Dschungelbuch 08:00 Bibi
Blocksberg 08:50 logo! Die
Welt und ich 09:00 12 oder 3
09:25 Elephant Princess - Die
Rettung von Manjipoor 10:35
pur+11:00 heute 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick 13:00 heute 13:05
ZDFwochen-journal 13:55 Ro-
samunde Pilcher: Melodie der
Herzen 15:30 ZDF SPORTextra:
Vrouwenvoetbal 17:50 Men-
schen - das Magazin 18:00 ML
mona lisa 18:35 hallo deutsch-
land 19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Da kommt Kalle 20:15
Rosa Roth 21:45 Ermittler
22:45 heute-journal 22:58
Wetter 23:00 das aktuelle
sportstudio
Duitsland 3 WDR
07:20 Erlebnisreisen-Tipp
07:30 Sehen statt Horen - Ein
Wochenmagazin für Hörge-
schadigte 08:00 Planet Wissen:
Die Jahreszeiten und wir 09:00
Cosmo TV 09:30 Neue Liebe
trotz Trauer 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Die Sendung mit der Maus
11:35 Die Sendung mit dem
Elefanten - mit Elternticker
12:00 Quarks Co: Von Bakte-
rien und Menschen 12:45 Ele-
fant, Tiger Co. 13:35 Erleb
nisreisen-Tipp 13:50 WeiSe
Westen für Ganoven 15:15 Der
Glöcknervon Notre-Dame
16:50 FulSball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 alf-
redissimo! Kochen mit Bio und
Tobias Moretti 17:50 SüB und
lecker 18:20 hier und heute
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Liebe am Fjord - Das
Meer der Frauen 21:45 Mitter-
nachtsspitzen 22:45 Solo
Wilfried Schmickler 23:29 Die
Lange Günter-Wallraff-Nacht
23:30 Informationen aus dem
Hinterland
07:10 elefantierisch! 07:35 Ti-
gerenten Club Xtra 08:05 Wis
sen macht Ah! 08:30 neunein-
halb 08:40 Die Pfefferkörner
09:10 Ein Fall für B.A.R.Z. 10:00
Tagesschau 10:03 Checker Can
10:30 Tierisch gut! 11:15 Land
und lecker 12:00 Tagesschau
12:03 Zwerg Nase 13:30 Die
Alpenklinik - aus heiterem Him-
mel 15:00 Tagesschau 15:03
Thomas Anders 15:30 Tim Mal-
zer kocht! 16:00 Weltreisen
16:30 Europamagazin 17:00 Ta
gesschau 17:03 ARD-Ratgeber:
Internet 17:30 Brisant 17:47
Das Wetter im Ersten 17:50 Ta
gesschau 18:00Sportschau
19:57 Glücksspirale 20:00 Ta
gesschau 20:15 Musikanten-
stadl 22:30 Ziehung der Lotto-
zahlen 22:35 Tagesthemen
22:53 Das Wetter im Ersten
Discovery
07:15 Ultimate survival: China
08:05 American chopper: Sen
ior vs Junior: ESAB bike 08:55
Mythbusters: Water stun gun
09:45 Battle machine bros
10:35 South Beach Classics:
The Big One 11:05 South Beach
Classics 11:30 Coal 17:05
Desert Car Kings: Pickup line
18:05 Mythbusters: Boomer
ang bullet 19:05 Auction Kings:
Hot air balloon/Woolly mam
moth tusk 19:35 Auction
Kings: Samurai sword/Steamer
trunk 20:00 Whale wars:
Ghosts in the machine 21:00
Wheeler dealers on the road:
Citroen (121:30 Wheeler
dealers on the road: Citroen (2)
22:00 Fifth gear 23:00 Kidnap
and rescue: Hostage rescue
team
National Geographic
07:00 Big, bigger, biggest: Air
craft carrier 08:00 Alaska state
troopers: Crime under the mid
night sun 09:00 Great migra
tions: Behind the scenes 10:00
Pricing the priceless: NYC
Grand Central 11:00 Monster
fish: Alien catfish 12:00 Classi
fied: Secret service files - Miami
Undercover 13:00 Ancient X-
Files: The Holy Grail 14:00 An
cient X-Files: The blood of
Christ 15:00 Ancient X-Files:
Secrets of the dark arts 16:00
The dog whisperer: Delta and
Dong-Dong 17:00 The dog
whisperer: Teenage saviour
18:00 Great migrations: Behind
the scenes 19:00 Hard Time -
Breaking the rules 20:00 Amer
ica's hardest prisons: Gang cen
tral 21:00 Hard Time: World
without men 22:00 The inde-
structibles: 15.000-foot freefall
23:00 Alaska state troopers:
Dazed and confused
07:15 Breed all about it: Boxer
07:40 The really wild show
08:10 Growing up... Orang
utan 09:05 Project puppy
09:30 Monkey life 10:00 Croc
odile hunter: Big croc diaries
10:55 My cat from hell 11:50
Dogs vs. cats 12:45 America's
cutest...: Dog 13:40 Must love
cats 14:35 Monkey life 15:30
Weird creatures with Nick Bak
er: Basking shark 16:20 Austin
Stevens adventures: The last
serpent 17:10 Wildest Africa:
The Okavango 18:00 Kate plus
8: Birthday surprise 19:00
Dresscue me: There's no place
like home 19:30 Liefde in
uitvoering: Erik Susan 20:30
Extreme couponing 21:00 Rich
bride, poor bride 22:00 NY Ink:
The gloves are off 23:00 LA Ink:
While Kat's away, Aubry will
play
06:15 Bobo 06:20 Roary the ra
cing car 06:30 Dora the explo
rer 06:55 Mr Bean the anima
ted series 07:15 Power Rangers
- Samurai 08:05 Riens planeet
08:35 The penguins of Mada
gascar 08:55 Geronimo Stilton
09:25 T.U.F.F. Puppy 09:55
Spongebob Squarepants 10:15
Big time rush 10:45 Victorious
11:10 Wingin' it! 11:35 Ned's
Declassified 12:05 Back at the
barnyard 12:30 Johnny test
12:55 Fanboy Chum chum
13:45 Spongebob Squarepants
14:50 Back at the barnyard
15:10 Wingin' it! 16:00 Ned's
Declassified 16:40 T.U.F.F. Pup
py 17:10 Supah Ninjas 17:35
The penguins of Madagascar
18:00 Narajina 18:50 Big time
rush 19:20 iCarly 19:50 Victori
ous 20:15 The troop 20:45 T.
U.F.F. Puppy 21:00 Gigantic
21:20 True Jackson 21:45 Nak
ed Brothers Band 22:10 Victori
ous 22:35 Degrassi: The next
generation 23:00 Big time rush
23:25 Mr. Meaty 23:50 iCarly
00:15 Gigantic
09:15 Rate the video 10:15 16
and pregnant 11:05 MTV at the
movies 11:30 Moneymakers
11:55 MTV Was Here 12:20
Paris Hilton's British best friend
15:45 Breaking from above
16:15 MTV at the movies 16:40
Degrassi: The next generation
18:20 Moneymakers 18:45
MTV Was Here 19:10 Breaking
from above 19:35 Awkward
20:00 Plain Jane 20:55 Hard
times 21:20 Dexpedition 21:45
Jersey shore 22:35 The Chal
lenge XXI: Rivals 23:25 Blue
mountain state
06:30 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Canadees nieuws
08:25 Nieuws 08:35 TTC - Tou-
tes Taxes Comprises 09:00
Flash 09:05 TiVi5monde 11:00
Flash 11:05 7 Jours sur la planè-
te 11:30 Acoustic 12:00 Flash
12:05 Atable! 12:30 36,9
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doe? 13:30 Belgisch nieuws
14:00360-GE014:55 Les
Boys 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 ARTE repor
tage 17:45 Nouvo 18:00
Nieuws 18:20 Le bar de l'Euro-
pe 18:30 Thalassa 20:20 Flash
20:30 Frans nieuws 21:00 Veni-
se, Vivaldi, Versailles 22:30 Pho
tos 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 00:00 Chabada
Eurosport
08:35 GTA Road to Dubai 08:45
Voetbal: Euro 2012 All Access
09:45 Eurosport confidential
10:15 Kunstschaatsen 11:30
Langlaufen 12:30 Kunstschaat
sen 13:15 Langlaufen 14:15
Kunstschaatsen 20:00 Vecht
sport: Total KO 21:00 Vecht
sport 23:00 Langlaufen
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:301 Re
port for CNN 08:00 World re
port 08:15 CNN Marketplace
Middle East 08:30 MainSail
09:00 World sport 09:30 Road
to Durban: A green city journey
10:00 Talk Asia 10:30 African
voices 11:00 Inside Africa
11:30 i Report for CNN 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 World report
14:30 Road to Durban: A green
city journey 15:00 Eye on 15:30
The CNN freedom project
16:00 International desk 16:30
African voices 17:00 MainSail
17:30 World sport 18:00 Talk
Asia 18:30 Inside Africa 19:00
International desk 19:30 i Re
port for CNN 20:00 World re
port 20:30 Road to Durban: A
green city journey 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 Eye on
22:30 African voices 23:00 Best
of BackStory 23:30 World sport