cbr Stadlander zoekt nieuwe collega's examenmanager m/v V 34 Drimmelen Lid voor de monumentencommissie zaterdag 19 november 2011 O JobTrack.nl Wij zijn Stadlanden Een woningcorporatie met 15.000 woningen in West- Brabant en Tholen. Wij willen dat Onze huurders prettig wonen, nu en in de toekomst. We zijn actief in de stad en in de dorpen. Onze huurders zijn ook Stadlanders. Samen maken we ons sterk voor ons gebied. Met een stad die bruist. En een landelijk gebied waar het leven aange naam is. Met woningen die passen bij wat onze huurders willen. Betaalbare woningen met kwaliteit. Woningen voor iedereen, van jong tot oud. Met alle mogelijkheden om door te groeien. Want een Stadlander kijkt verder. Hij heeft oog voor de dag van morgen. Een Stadlander wil ook later in zijn vertrouwde omgeving wonen. Zelfstandig als het kan. Met hulp als het nodig is. drimmelen de blauwgroene gemeente GEMEENTE Wij zijn op zoek naar een: m/v Taken: Ongevraagd en gevraagd advies uitbrengen aan het college van burgemeester en wethouders over allerlei zaken op monumentengebied. Ga voor meer informatie en de reactietermijnen naar de volledige advertentieteksten op www.werkeninwestbrabant.nl. Stuur je brief met CV naar de gemeente Drimmelen, Postbus 19, 4920 AA Made of naar sollicjteren@drimmelen.nl. www.drimmelen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. inspecteur brandblusbeveiliging m/v werkgebied West-Brabant Zuid-Holland Als inspecteur: voert u periodieke inspecties van brandbeveiligingen uit bent u verantwoordelijk voor de aan u toegewezen inspecties bent u verantwoordelijk voor de externe contacten betreffende een inspectie en draagt u zorg voor een goede opzet, uitwerking en uitvoering van de inspecties met betrekking tot tijd, budget en kwaliteit voert u (acquisitie) besprekingen met relaties en opdrachtgevers bent u het grootste deel van uw tijd werkzaam buiten het kantoor Wij zoeken: Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand woonachtig in het werkgebied met een MBO" niveau, drie jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie en in het bezit van de diploma's Spnnklertechniek I en Sprinklertechniek II (pré). U bent bereid verdere studies te volgen en vindt het prettig om zelfstandig te werken. Interesse? Stuur dan uw CV met motivatie naan R2B Inspecties B V. Afdeling P&O t.a.v. mevrouw A.J.M. SpuIJbroek Postbus 340 S300 AH Zattbommei of e-mall naar osk@r2b.ni Brabantse gemeente nabij de Biesbosch Met 27.000 klanten Goed leven, heerlijk recreëren Eén gemeente, zes kernen Gunstige ligging 175 collega's Informele werksfeer Korte communicatielijnen Transparante organisatie Open voor initiatieven R2B houdt zich vanuit een onaf hankell|ke positie bezit; met het vastleggen van uitgangspunten voer beveiligingsinstaflaties op het gebied van brand- eo inbraakbeveiliging. W-j stellen Inspectieplannen Brand- en inbraakbeveiliging op. voeren opteveringssispeclies uii e?\ verzorgen periodieke inspecties. Hiervoor zijn wij geaccrediteerd door de Raad •zoor Accreditatie en zip wij erkend door zowel de ova-heic (Brandweer) als de verzekeraars in Nederlnnd. Si Meer informatie? Bezoek onze site 1*1 J Het CBR is voor de divisie Rijvaardigheid in West-Brabant op zoek naar een: U beschikt over minimaal 5 jaar leidinggevende ervaring. U bent prima in staat om samenwerking en teamgeest te ontwikkelen, medewerkers te stimuleren en te motiveren. Kortom, u bent een manager die in staat is het beste uit mensen te halen. Met continu oog voor de behoeften en wensen van de klant. In deze functie Geeft u leiding aan zo'n veertig examinatoren die op verschillende locaties werken. Na een inwerkperiode bent u het aanspreekpunt, voor onze examenkandidaten, rijscholen en instructeurs. U zorgt voor een stimulerend en motiverend werkklimaat en bent verantwoordelijk voor de resultaten in uw werkgebied. Het CBR vraagt Kandidaten met een hbo-diploma, eventueel aangevuld met relevante managementopleidingen. U hebt een rijbewijs B en minimaal io jaar rijervaring. U beschikt over sociale en communicatieve vaardigheden en een flexibele en klantgerichte Externe acquisitie wordt niet op prijs gesteld. instelling. U bent een ervaren en inspirerende leidinggevende. Daarnaast kunt u beleidsvoornemens naar concrete activiteiten vertalen en zorg dragen voor de uitvoering hiervan. Uiteraard realiseert u de afgesproken doelstellingen. Het CBR biedt Een zelfstandige en uitdagende functie met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Interesse? Mail dan uw motivatiebrief en cv o.v.v. RV03 vóór 28 november 2on naar recruitment@cbr.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Nini Feringa (manager P&O), tel. 088 227 60 50. Een rijtest, een assessment en een referentiecheck maken deel uit van de selectieprocedure. Om wederzijdse teleurstelling te voorkomen, vragen wij u alleen te reageren als u aan alle genoemde functie-eisen voldoet. Het CBR is hét exameninstituut op mobiliteitsgebied. Met ruim 1.100 medewerkers; van wie ruim 600 prak tijkexaminatoren, beoordelen we de rijvaardigheid en rijgeschiktheid van bestuurders van motorvoertuigen en de vakbekwaamheid van professionals. Daarbij nemen we jaarlijks meer dan een miljoen theorie- en praktijk examens af. Het CBR bestaat uit vier divisies: Theo rie, Rijvaardigheid, Rijgeschiktheid en CCV. Op het hoofdkantoor in Rijswijk zijn de directie en de centrale, onder steunende stafafdelingen gehuisvest. Ib helpdeskmedeu/erker/WAJONG adviseur juridische zaken trainee vastgoedontwikkelaar adviseur beleid en strategie trainee projectleider vastgoed Interesse om te werken bij Stadlander? Vanwege onze fusie hebben bijna alle medewerkers onlangs een nieuwe functieaan bieding gekregen en aanvaard. Een aantal functies konden we niet invullen vanuit de eigen gelederen. Voor deze vacatures zoekt Stadlander daarom enthousiaste en vakbekwame kandidaten. Ben je op zoek naar een volgende stap in je loopbaan of ken je iemand die dit overweegt? Ga dan naar www.stadlander.nl voor uitgebreide informatie over deze vacatures. Mail je motivatiebrief en CV uiterlijk 4 december naar Saskia Koopman (adviseur personeel organisatie) via p&o@stadlander.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 118