Superstunt Fleurie PZC .nl/abonnee Met 25% korting naar het Avé Maria Kerstconcert! TCeurie Goud bekroonde Fleurie Cru du Beaujolais pzc.nl/webwinkel donderdag 17 november 2011 Home Abonneevoorcfeel ABONNEE VOORDEEL Graag nodigen wij u uit voor een unieke avond op de meeste bijzondere locaties, waar u als abonnee voor slechts 37,-* per kaart (i.p.v. 49,50) kunt genieten van een prachtig Avé Maria Kerstconcert. Daarnaast ontvangt u na afloop van het concert een passend cadeautje! Het voortreffelijke orkest en koor van 'The New Romanian Chamber Orchestra' zal, onder de bezielende leiding van dirigent Raymond Janssen, de mooiste Avé Maria's en Kerstliederen ten gehore brengen. Naast prachtige beroemde werken van Bach, Mozart, Verdi en Handel, zal er door de beroemde trompettist Corneliu Meice het prachtige II Silenzio worden uitgevoerd. Besteilen Wilt u dit unieke concert met 25% korting bijwonen? Ga dan voor meer informatie en bestellen naar www.eibentertainment.com/abonneevoordeel U kunt ook telefonisch bestellen via 0900-3006000 (0,45 cpm) o.v.v. actiecode abonneevoordeel. Prijs en tournee schema U betaalt i.p.v. 49,50 slechts 37,-* per kaart (inclusief cadeautje). De concerten vinden plaats op diverse locaties in het land, aanvang: 20.00 uur. Hieronder vindt u het gehele tourschema. Exclusief reserveringskosten a 3,75 per kaart. Slechts 37,- per kaart Tournee schema Maandag 12 december 2011 Catharina Kerk in Doetinchem Dinsdag 13 december 2011 De Basiliek in Oudenbosch Donderdag 15 december 2011 Grote Kerk in Naarden Vrijdag 16 en zaterdag 17 december 2011 Westerkerk in Amsterdam Maandag 19 december 2011 Jacobikerk in Utrecht Donderdag 22 december 2011 Jacobuskerk R.K. in Enschede Vrijdag 23 december 2011 Grote Kerk in Apeldoorn Laat u meevoeren op de prachtige klanken van de CD en kom op sfeervolle wijze in de Kerststemming. U vindt deze CD in onze webwinkel voor de prijs van slechts 9,95. Ga voor het bestellen naar www.pzc.nl/webwinkel categorie CD's. iyfeainc tie Grand» Een Cru de Beaujolais voor de prijs van een Beaujolais Primeur! De Beaujolais staat bij velen bekend om zijn Beaujolais Primeur. Eigenlijk jammer, want de Beaujolais heeft veel meer te bieden dan deze makkelijk wegdrinkende wijn. De Cru's uit de Beaujolais bijvoorbeeld zijn prachtige wijnen, van de meest verfijnde en verleidelijke tot de meest robuuste. Het is ons gelukt om u een echte Cru de Beaujolais te mogen aanbieden voor de prijs van een Beaujolais Primeur. Domaine de Grands Rochaux - Fleurie Cru du Beaujolais 2010 Een met een gouden medaille bekroonde cru de Beaujolais. Licht rood van kleur met iets paars in de rand. Frisse geur met fruitige impressies van bramen, kersen en bessen. Vol van smaak met veel hinten van kruidig fruit zoals kersen en bessen, iets van kruiden. Lange fruitige afdronk met veel fruit. Serveren op 14-16°C bij diverse culinaire vleesgerechten en kazen. Nu op dronk en nog 5 jaar te bewaren. Adviesprijs 10,90 Lezersprijs 6,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. xg Bon Superstunt Fleurie Cru du Beaujolais Hierbij bestel ik: i(aantal) x dozen (6 flessen) Domaine de Grands Rochaux 6,95 per fles. NAAM OmOv ADRES HUISNUMMER POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.c .v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING categorie wijnen Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop riaar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64