zeeland 119 Flexibel aan ideeën tegen leegstand TROUWMODESHOW Actieweken bij winkeliers in Sas Acht bands op Metal-Core Hoek 19 20 november - Jaarbeurs Utrecht VERZAMELAARS T JAARBEURS J Jarige harmonie trakteert op gratis concert Uuleklappers klaar voor aftrap carnaval Uulehat ZEELAND donderdag 17 november 2011 sas van cent - Van zaterdag 19 no vember tot en met zaterdag 10 de cember houden twintig bedrijven in Sas van Gent de winkeliersactie 'Actieweken Sas'. Bij besteding van 15 euro krijgen klanten een lot waarmee ze waardebonnen en ca deaus kunnen winnen. Als extra prijs is er één minuut gratis winke len bij AH in Sas van Gent. hoek - De twaalfde editie van het festival Metal-Core in het dorps huis in Hoek telt zaterdag maar liefst acht bands. Om al die binnen- en buitenland se acts een plekje te geven, begint het metalfestijn al om 15.00 uur. Hoofdact is het Nederlandse The Lucifer Principle, een band die eer der al op grote festivals als Gras pop en de Zwarte Cross speelde. Het Braziliaanse Seita staat garant voor keiharde thrash- en death me tal. Verder zijn er optredens van Neck Break Nation, The Scarlet Claw, The Zygoma Disposal (ope- ningsact) en de Zeeuwse bands Bloodshift, Endless Cycle en Bull- creek. Laatstgenoemde band treedt voor de eerste keer op. I Vintage, Antiek, Design, Sieraden, Aardewerk, Glas, Kunst, Toys etc. Mega Platen en CD Beurs Ivoorverkoop met korting: verzamelaarsjaarbeurs.nl vul in bij kortingscode ticket: V004 Veertien mensen woonden de afgelopen maanden in een leegstaand huis aan de Oostburgse Noordwal. Onder hen een fotograaf, kunstenaarsvorm gevers, onderzoekers, (interieurarchitecten en stedebouwkundigen. Randstedelingen of Brabanders kunnen best af en toe wonen en/of werken in Zeeuws-Vlaanderen, betoogden onderzoekers. Ideeën over flexibel wonen en werken, spreken de Sluise burgemeester lacques Suurmond zeer aan. aardenburc - Vijf tonpraters, allen oude bekenden, doen mor gen en zaterdag mee aan de zes tiende Aardenburgse Uuleklap. Henk van Sprundel doet het dit jaar grotendeels solo, vanwege voetbalverplichtingen van zoon Niek. Henny Ginneberge, de man aan de wieg stond van de Uule klap, is van de partij. En Peter de Vrieze treedt als laatste spreker voor de pauze aan. Na de pauze verschijnen Germen Modde (14e deelname) en Rudi Meijler (na twee jaar afwezigheid) in de ton. Sabine Champion fungeert deze avond als spreekstalmeester. Boe- renkapel De Blaosuuln en DJ Jor- dy zorgen voor de juiste muzikale ondersteuning bij elke act en tus sendoor. De twee Uuleklapavon- den worden gehouden in de zaal van hotel-restaurant 't Zonnetje aan de Kaai in Aardenburg en be ginnen om 20.30 uur. Voor zater dag zijn nog enkele kaarten be schikbaar, vrijdag is uitverkocht. Architecte Hannah Frederiks (rechts) laat deskundigen en belangstellenden het logeerhuis en de woonomgeving aan de Noordwal zien. foto's Peter Nicolai hulst - De Koninklijke Stedelijke Harmonie uit Hulst (KSH), onder leiding van dirigent Pieter Vander- meire, verzorgt zaterdag een feeste lijk concert in de basiliek in Hulst. Met dit concert sluit de KSH het jubileumjaar af dat in het teken staat van het 210-jarig bestaan. Daarmee is ze de oudste harmonie van Nederland. Er zijn twee solis ten uitgenodigd, fluitiste Sandra de Smit en Edwin de Nijs. Sandra de Smit is momenteel regiodirectri ce van de Zeeuwse Muziekschool in Hulst. Edwin de Nijs speelt euphonium bij de Luchtmachtka pel. Het concert wordt geopend door het jeugdige instaporkest van de harmonie waarvan de leden varië ren in de leeftijd van 6 tot 10 jaar. Ook treedt een koperensemble van de KSH op. Na de pauze speelt de harmonie een lichter re pertoire met bekende nummers en met medewerking van zangeres Marjolijn Polfliet. Aanvang 20.30 uur en de toegang is gratis. l!l(t<tllU4g 12 december Grote Kerk Terneuzen Bestel nu: 0117 - 454 861 0115 - 436100 info@vanwesten.com VAN WESTEN MANNENMODE Zaamslag vanwesten.com Oostburg bruidshuisellen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55