meer weg te denken 17 -\8 19 Daverende Driedaagse Naa^ Dirk dus! it* zeeland 121 Per kilo Sunvaatwastablenen Printerpapier* I xerox e> Shoarmareepjes Mepana Zuivering Bath weer in gebruik xerox donderdag 17 november 2011 BATH - De gloednieuwe persleiding op het terrein van de rioolwater zuivering Bath van waterschap Bra bantse Delta draait weer op volle toeren. Met een lengte 200 meter en diameter van twee meter is het één van de grootste rioolbuizen van Nederland, goed voor zo'n 18,5 miljoen liter per uur. De nieuwe leiding van kunststof was nodig na de breuk in de vori ge, eind mei dit jaar. tisch op het rockpubliek los te la ten. Heavy wordt het als het Bra bantse Lost Insanity, met zangeres Patricia Boehm en leadgitariste Peggy Smits, het podium betre den. Waar die band het doet met eigen songs, daar brengt het Itali aanse Youth Gone Wild een eerbe toon aan het werk van de har drockband Skid Row. Maar ook de ze 'tribute band' heeft een echte rockchick in hun midden: Andrea Lanza speelt heftig gitaar. Het begint een aardige tradi tie te worden dat Women in Rock minstens één act heeft met wat gotische trekjes. Na Autumn en The Gathering tijdens vorige edities is het nu de beurt aan Nemesea. De groep trekt met metalriffs een fraai breed uitwaaie rend, symfonisch vormgegeven landschap in. Leadzangeres Manda voegt daar in de songs van de nieu we cd The Quiet Resistance een aantal sprookjesachtige verhalen aan toe. Nederland eist in de rockwereld waar sfeer, elektronica, bombast, heavy gitaren en majestueuze da messtemmen elkaar kruisen een steeds grotere rol op. Bij de slotact van het festival gaat het er weer heel anders aan toe. The Ramonas spelen punkrock. Dat zijn zoge naamd de Britse zusjes van de Amerikaanse broertjes The Ramo- nes. Dat kwartet katapulteerde vanaf 1976 de ene punkklassieker na de andere de wereld in. Ook Cloey, Rohnny, Pee Pee 8c Margy Ramo- na brengen een 'Rock 'n Roll High School' aan liedjes waarbij het lek ker 1,2,3,4-aftellen geblazen is, en waarop het wijdbeens prettig luchtgitaar spelen en met het hoofd schudden is. Na The Ramo nas zal Tholen pas echt naar een dagje zondagsrust verlangen. Het Women in Rock Festival wordt za terdag 19 november gehouden tussen 17.00 en 01.30 uur in sport- en ge meenschapscentrum Meulvliet aan de Zoekweg 8 in Tholen. www.womeninrock.nl Pierre Bouwens heeft als drum mer van de rockgroep Nodal Point in het verleden een aardig net werk opgebouwd in de rockwe reld. Ook die band had een frontla dy, vandaar dat hij uit ervaring weet hoe daar vaak tegenaan geke ken wordt en met welke vooroor delen je allemaal te maken kunt krijgen. Het lukt hem ieder jaar op nieuw groepen te vinden die pas sen binnen het concept van Wo men in Rock. Ondanks het feit dat hardrock vanaf de eerste editie de boventoon voert op het festival, is er ook dit jaar in de vooravond te genieten van rustigere klanken. De popgroep Kelly's Vacation uit Al- mere mocht al eens openen voor Miss Montreal en de talentvolle Zeeuwse singer-songwriter Mars- ha durft zowaar haar liedjes akoes- foto The Ramonas Sluit nu meerdere verzekeringen af bij ZLM en ontvang 8% pakketkorting! Meer weten? Kijk op zlm.n! verzekeringen ovember nove«tW' november Pak 78 of 105 stuks A4 formaat. 80 grams, chloorvrij wit gebleekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49