n emotie... www.mensenlinq.nl rnensenl1nq.nl m&mn URN WINKEL. y N digitaal tastbaar gedenken it fnensenlinq.nl Toon in de Weij Maria Moolenburgh Machiel Jan de Kok Wat blijft is Q CP familieberichten aBBSssa alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden donderdag 17 november 2011 familieberichten 133 Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn zwager en onze oom Wij wensen lnaf kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte voor de komende tijd André en kinderen Je kruipt niet langer op het land dansend gaan je vleugels je landt in bloemen en in licht je schittert - wat een mooi gezicht een bloem boven de heuvels Tot het einde had ze de regie in handen. Bussum, 21 augustus 1914 f Renesse, 15 november 2011 Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Hoogenboomlaan 29 4325 DB Renesse De bijeenkomst zal zaterdag 19 november worden gehouden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede, aanvang 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Thuiszorg en Dr. Schüssler voor de goede zorgen die aan moeder en oma gegeven zijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het onverwacht overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie de Kok Goes, november 2011 Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant O Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-umwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. Van Dishoeckstraat 620 4362 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33