Karin Nieuwenhuyze Karin Wat zo diep in je hart zit, kun je door de dood niet verliezen Jouw vier mannen, hart gebroken, achterblijvend in verdriet Het zal wel slijten Herinnerend jouw liefde op hun sterfbed xxxx Jouw licht aan ons gegeven De wens van jou aan ons om door te gaan Geeft kracht voor leven, vergezeld van jouw liefde, zolang als wij bestaan Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, is na een lange oneerlijke strijd zacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Catharina Elizabeth Maria Nieuwenhuyze-Smits Karin Lewedorp Lewedorp 01-09-1967 15-11-2011 Zij overleed in de leeftijd van 44 jaar. Lewedorp: Johan Nieuwenhuyze Niels Sven Lars 15 november 2011 Haringvlietstraat 33,4456 BT Lewedorp Karin ligt thuis opgebaard, waar u afscheid kunt nemen op zaterdag 19 november van 15.00 tot 17.00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartplechtigheid op maandag 21 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats naast de kerk. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis De Zandlööper, Zandkreekstraat 33,4456 AL Lewedorp. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als je in je levensstrijd warmte om je hebt verspreid, als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je dat kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Intens verdrietig zijn wij nu onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante er niet meer is. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons en haar omgeving heeft betekend Karin Nieuwenhuyze-Smits in de leeftijd van 44 jaar. Lewedorp: Kees Smits 'en Marietje Smits-Geus Lewedorp: Lizeth Smits Maartje en Evy Kloetinge: Ronald Smits en Edith Smits-van der Linden Elmer en Veerle Lewedorp: Simon Smits We willen Johan bedanken voor alle zorg, die hij de afgelopen jaren aan Karin heeft gegeven. In de komende periode zullen wij er voor jou en de kinderen zijn... Wij staan om jullie heen. Verdrietig hebben wij, in haar vertrouwde omgeving, afscheid genomen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Karin Nieuwenhuyze-Smits Wij hebben diep respect voor haar levenshouding en de manier waarop zij met het onvermijdelijke omging. We zullen haar erg missen in onze familie. J. Nieuwenhuyze L. Nieuwenhuyze-Koppejan Leo en Anneke Nieuwenhuyze-Smallegange Sjaco en Annie Nieuwenhuyze-Mol Leijdia en Jaap Jansen-Nieuwenhuyze Siep Nieuwenhuyze en Ineke Oosting Kees en Jeannet Nieuwenhuyze-van Waterschoot Neven en nichten 's -Heer Arendskerke, 15 november 2011 Na een langdurig ziekbed is overleden onze lieve nicht Karin Ooms en tantes, neven en nichten familie Smits We kunnen het nog niet geloven We zullen je missen, iedere dag Alles is nu anders zonder jou Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Karin We wensen Johan en de jongens veel sterkte toe. Yolanda en Kees van Raay Audrey en Rob Brouwers Lars, Gijs, Suzanne Elian en Bob Marcusse Robert, Kristel, Jasper Astrid en Johan Rentmeester Joost, Ruben, Eline Annick en Wouter Jongerius Tim, Nick, Pieter Je hebt de strijd dapper gestreden. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de herinneringen aan onze fijne vriendschap neem ik afscheid van mijn lieve vriendin Karin Nieuwenhuyze Wij wensen Johan, Niels, Sven, Lars en familie sterkte toe dit verlies te dragen. Westkapelle: Els en Wibo Verstraate Wouter en Emma Onze lieve vriendin is er niet meer Lieve Karin Rust zacht... Wat hebben we je bewonderd en wat gaan we je missen Bert, Marion, Elmaren Djairo Koen, Mees, Sterre, Rafen Pien Richard, Rian, Joeri en Cas John, Judith, Ruben, Anoeken Liza- Dat er troost en licht zal zijn en Jij ons optilt uit de pijn; daar vertrouw ik op. Met bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte omging hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouw koorlid Karin Nieuwenhuyze-Smits Wij zullen haar erg missen. Johan en de kinderen wensen wij kracht om dit verlies te dragen. Con Dios, Lewedorp: Astrid T, Astrid O, Christel, Corine, Eline, Erna, Esther, Fabiënne, Jeanette, Jolanda, Jozanne, Lilian, Lucinda, Mariella, Petra, Riet, Trudy Heel verdrietig zijn wij omdat Karin de moeder van mijn beste vriend Lars is overleden. Wij wensen Lars, Johan, Niels en Sven veel sterkte. Emiel, Erwin, Bianca en Tom We zijn geschokt door het overlijden van Echtgenote van Johan, speler van W Arendskerke 4. Wij wensen Johan, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden W Arendskerke Zeer bedroefd zijn wij door het vroege overlijden van Karin Nieuwenhuyze echtgenote van onze gewaardeerde collega Johan Nieuwenhuyze Wij wensen Johan en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Afdeling HSE Thermphos International B.V. Verslagen zijn wij door het overlijden van Vrouw van onze medespeler Johan Nieuwenhuijze en moeder van Niels, Sven en Lars. Wij wensen jullie veel sterkte toe voor de komende tijd. Teamgenoten W 's-Heer Arendskerke 4 Wij zijn diep bedroefd omdat we afscheid moeten nemen van Karin Nieuwenhuyze Moeder van onze leerling Lars en oud-leerlingen Niels en Sven. Echtgenoot van Johan, lid van het algemeen bestuur Stichting Prisma. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop Karin altijd bereid was activiteiten van onze school te ondersteunen. Onze gedachten gaan uit naar Johan, Niels, Sven, Lars en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Management Stichting Prisma", Medezeggenschapsraad, schoolraad, identiteitscommissie en team van de Interconfessionele basisschool "De Leeuwerik" Lewedorp Lewedorp, 15 november 2011 Wij hebben verdriet om het overlijden van Karin Nieuwenhuyze Moeder van onze klas- en schoolgenoot Lars. Wij wensen Johan, Niels, Sven, Lars en verdere familie veel sterkte bij dit grote verlies. Leerlingen en ouders van de Interconfessionele basisschool "De Leeuwerik" Lewedorp Lewedorp, 15 november 2011 Bedroefd ontvingen we het trieste bericht dat op veel te jonge leeftijd is overleden Karin Nieuwenhuyze Moeder van onze selectiespeler Niels en onze jeugdleden Sven en Lars. Wij wensen Johan, de boys en de familie heel veel sterkte, w Lebo 1 e, 2e en 3e elftal Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze trouwe supporter en moeder van onze jeugd leden Niels, Sven en Lars Karin Nieuwenhuyze-Smits Haar aanmoedigingen "kom op jongens" langs de lijn gaan we missen. Wij wensen Johan, Niels, Sven, Lars en familie alle sterkte toe. Jeugdbestuur Lewedorpse Boys sv Nieuwdorp Jeugdleden, trainers en leiders Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van Karin Nieuwenhuyze echtgenote van onze collega Johan Nieuwenhuyze Wij wensen Johan, Niels, Sven en Lars heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Thermphos International B.V. Het bericht dat Karin Nieuwenhuyze echtgenote van onze collega Johan Nieuwenhuyze is overleden heeft ons diep geraakt. - Nadat er steeds toch weer hoop leek te zijn, bleken haar strijdlust en moed niet opgewassen tegen de slopende ziekte die haar getroffen heeft. Onze gedachten gaan uit naar Johan, zijn kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collèga's van Corporate HSEQ Thermphos International B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32