Lourus-Jan Verton Wilhelmina Johanna Kooijman É/ürJüiJfirj Marijke Hilleman - Rodenburg IDensenlinq.nl donderdag 17 november 2011 familieberichten 131 Neemt Mijn juk op u, en leert van Mij, dat Ik zachtmoedig ben en nederig van hart; en gij zult rust vinden voor uw ziejen. Want Mijn juk is zacht, en Mijn last is licht. Mattheüs 11 vers 29-30 Met deze woorden werd het huwelijk van onze geliefde ouders, opa en oma en 50 jaar geleden bevestigd in Nieuwerkerk. Wij danken God hiervoor en hopen en bidden of Hij onze ouders voor elkaar en voor ons nog vele jaren in gezondheid wil bewaren. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen, pleegkinderen en achterkleinkinderen. Nassaulaan 22,4301 MX Zierikzee Wij zijn diep geraakt door het-onverwachte overlijden van Jan Dieleman Wij willen Jan bedanken voor al zijn inzet en toewijding om van elk dier een mooie foto te maken. We verliezen met hém een dierbare vriend. Dankbaar zijn we voor de vele mooie foto's die ons aan hem herinneren. Wij willen Heieen, Erwin, Danny en de verdere familie heel veel sterkte toewensen met dit grote verlies. Bram en Anne Focker-de Feijter en medewerkers van Dierenkliniek Terneuzen en Dierenkliniek De Ark te Middelburg Londen 22 februari 1930 Tot ons grote verdriet is, na een dapper gedragen lijden, overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ann Reid van Doorn-Thomas Kortgene 15 november 2011 B.A. van Doorn Saskia en Joachim t B.O.E.D. en Veronique, Josephine Jaime, Dominic, Boudewijn, Guy Karina en Peter Timothy, Fleur Timothy en Saskia Veerle, Quinten, Noë Robin en Lesley Thomas Ann is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den IJssel, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 19 november om 15.30 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam- Overschie. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wij willen in het bijzonder The Crew van de Assuerus- Hoeve, de medewerkers van Allévo en ABTZ thuis zorg bedanken voor de niet aflatende en goede zorg voor Ann. Correspondentieadres: "Assuerus-Hoeve", Ooststraat 50B, 4484 CR Kortgene Met veel verdriet nemen wij afscheid van Mvr. A.R van Doorn - Thomas Met dankbaarheid dat wij deel mochten nemen in haar leven vol Engelse manieren en tradities. Zij is voor altijd in ons hart. Wij wensen de familie veel sterkte met het verlies. Eduard - Hendriek Jan - Maatje Dolly - Jeanine Mare - Jeannet Gerard - Anneke Wanda - Wiliemijn Maddy - Willem Enige en algemene kennisgeving Heden overleed tot onze droefheid toch nog onverwacht, onze broer, zwager, oom en oud-oom Pieter Duvekot in de leeftijd van 84 jaar. tV Koudekerke, - f Westkapelle, 18 augustus 1927 15 november 2011 Rotterdam: J. Duvekot Clinge: M. Duvekot t Oost-Souburg: L. Duvekot t L. Duvekot-Karreman Westkapelle: J. Duvekot J.M. Duvekot-Hofman Echt: C. Duvekot Neven, nichten en achterneven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter en verplegend personeel van de afdeling nierdialyse in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes, alsmede naar het personeel van de groepswoning SVRZ, Krekepad 31<? Westkapelle. Wij zeggen hen hartelijk dank voor de goede en liefdevolle verzorging van onze broer, zwager, oom en oud-oom. Correspondentieadres: Koestraat 92-, 4361 BJ Westkapelle Zaterdag 19 november is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de begra fenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condolerén. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze vriend Piet van Felius Mevr. v.d. Zande-Vleugels Schutter Kees en Leny van Driel Nieuwerkerk, november 2011 Bedroefd delen wij u mede dat plotseling is overleden onze geliefde buurman Piet van Felius H.J. van Driel G.M.van Driel-Hoogendijk Onno en Adriana Minderhoud Carolina, Lizanne, Wiliemijn, Bram en José Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze Probusvriend, de heer Jur Glazenburg Jur was sinds 2000 een gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar An, kinderen, kleinkinderen en familie, die wij in deze moeilijke tijd heel veel kracht en sterkte toewensen. Bestuur en leden van Probusclub "Schouwen-Duiveland" 15 november 2011 Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik meteen vergeet. Herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma In de leeftijd van 69 jaar. Bram Hilleman Martin en Sabina Priscilla Andy Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "de Wieken voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zorgcentrum "de Wieken", Zierikzee, 15 november 2011 Grevelingenstraat 10 4308 AN Sirjansland De herdenkingsdienst zal worden gehouden zaterdag 19 november om 11.00 uur in het dorpshuis te Noordgouwe, Vijverbergstraat 8, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafjplaats van Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zo danig te beschouwen. Met veel liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn vader, schoonvader, en opa Venli Ronald Hoop 17 december 1949 14 november 2011 'We zullen je missen...' Glory en Rintse Marcus Uma Goes, 14 november 2011 Correspondentieadres: Ukkelhof 5 1066 WV Amsterdam De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 19 november om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31