Persoonlijk Goed advies Schijnwerper Als er één sector is waar de keuze een zeer persoonlijke is, dan wel de wereld van de mode. Wat je aantrekt laat zien wie je bent. En er is heel veel moois om aan te trekken. Nog even los van wat je daar dan nog allemaal bij kunt com bineren aan accessoires. Vrouwen vinden het over het algemeen heerlijk om met kle ding bezig te zijn, inspiratie op te doen, trends uit te wisse len. Zoals altijd is er dan kennis nodig om door de bomen het bos te zien. En wie zichzelf daar niet tot in het detail in wil verdiepen, kan altijd rekenen op een goede begeleiding die een kwaliteitszaak kan bieden. De zelfbewuste man weet wat hij wil, meer en meer ook op het gebied van de mode. De laatste jaren is sprake van een ware inhaalslag. En ontwerpers houden daar rekening mee. Daarmee komt de schijnwerper ook wat meer op de herenmode. Gelukkig kan de modebewuste vrouw dat heb ben. Zij weet als geen ander wat exclusief betekent en zal zich daardoor altijd onderscheiden. Ernstes Design gestyleerde harthangers in edelstaal en/of verguld in verschillende groottes Harry Hutjens Edelsmederij Witte paardstraat 3 Goes www.hutjensedelsmederij.com OPI, de nagellak van de sterren met perfecte kleurdekking en grappige namen. 13,95 p/stuk, 2 voor 25,- Hot Haar kapsalon nagelstudio J.Valckestraat 15 (bij stenen brug) Goes www.hotenhaar.nl 400 m2 dames- en heren modebeleving Henri's Ladies Gents Raadhuisstraat 77 Hoogerheide www.henris-me.nl De Preciosa brildrager is een beetje De leukste schoenen-en November: 30% korting eigenzinnig. Hij of zij wil zich anders laarzencollectie van Zeeland, op hele G-Star collectie! profileren dan de meeste anderen. Mrs. Marcos Your Way fashion Tilroe Optiek SintJacobsstraat 14 Langendam 3 Zoutelande Vlissingen Vlissingen info@yourwayzoutelande.nl www.tilroe.nlwww.mrsmarcos.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27