Colofon q m de emotie... familieberichten Dirk Stroo Toon in de Weij Jozias de Rijke Familieberichten Wat blijft is familieberichtenon line, nl (J) (Hensenlinq.nl woensdag 16 november 2011 familieberichten 137 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Wij zullen hem missen. J.Stroo-de Groot Neven en Nichten Statenlaan 5 4336CC Middelburg Verdrietig zijn wij door het overlijden van de heer I.A. Trinidad vader van Goldy We leven mee met onze klasgenoot en zijn familie en wensen hen heel veel sterkte en kracht toe. Klas b2A: Chelcia, Garvey, Jordy, Julian, Kemberley, Laura, Lotte, Michael, Oluchi, Pirn, Raymon, Rebecca, Sharella, Talitha, Wesley, Yannick E. van Gaaien, mentor J. de Reus, intern begeleider W.M. de Vries, teamleider leerjaar 1 en 2 CSW Bestevaêr Waar jij verscheen scheen de zon met je mee geen tijd voor verdriet maar elke dag omarmd en altijd vrolijk hoe jij dat voor elkaar kreeg met oneindig veel moed. G.M. Vol bewondering voor zijn doorzettingsvermogen en kracht geven wij u kennis dat, te midden van allen die hij liefhad, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Antonius in de Weij Toon 4-3-1940 14-11-2011 Rilland: Ina in de Weij-Verheijke Kapelle: Crista en Wil van Boven-in de Weij Jacintha Iris Rilland: Edwin en Lianne in de Weij-Kriekaard Lotte en Niek Wessel Hontestraat 25,4411 CK Rilland Op woensdag 16 november 2011 is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om nog even bij Toon te zijn in het mortuarium van zorgcentrum 'Nieulande' in Krabben- dijke, ingang via de Nieulandestraat. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Toon te nemen op vrijdag 18 november 2011 om 13.15 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 in Rilland. De dienst zal worden geleid door ds. A. van de Beid. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Rilland. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Wij willen het personeel en de vrijwilligers van Nieulande en Ter Weel in Krabbendijke hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Lieve opa De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Dikke kus en een vette knipoog. Jacintha, Iris Lotte, Wessel Een kaars is gedoofd. Onze broer, zwager en oom Toon in de Weij is overleden We wensen Ina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Annemie, Wim en kinderen Wij zijn verdrietig door het het overlijden van onze buurman Wij wensen Ina,kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte voor de komende tijd Het blok Dick en Corrie Cornelia Piet en Lia Henk en Digna Marie Wij willen iedereen bedanken die ons gesteund en getroost hebben tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Jo Dat hij mag voortleven in jullie harten. Want liefde is onsterfelijk. Willy de Rijke-Buijs Margriet en Frans Daniëlle Harold Joop en Samantha Chantal Lisa Lars Middelburg, november 2011 Sluittffden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Slutttljden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Dit sterven is zo moeilijk te verwerken, zijn leven was ons zoveel waard, hij was één van de geestelijk sterken, die iedereen, alleen zichzelf niet spaart. Ontroerend, troostend, bemoedigend en vol liefde waren de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke trotse vader en onze liefste opi Cornelis Burghardus Voorham - Kees Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Gon Krista en Caio Saskia en Sebastien Joris Floortje Hellevoetsluis, november 2011 Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37