JÉ JyrflÉUJ Jan Koppejan en Johanna Koppejan-Koppejan DiüsrJailüfj Pieter Johannis van Felius Piet van Felius Wout Gerrits 36 familieberichten "Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken Vandaag, 16 november 2011is het 60 jaar geleden dat onze lieve ouders en (overgrootouders in het huwelijk werden verbonden. Wij zijn dankbaar dat de Heere hen zo'n lange tijd voor elkaar en voor ons heeft gespaard. Wij wensen hen voor het toekomende Gods hulp en nabijheid toe. Kinderen en (achterkleinkinderen Werendijkseweg 5,4374 NB Zoutelande Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve vader Piet echtgenoot van Betsy de Braai f 2004 in de leeftijd van 82 jaar. Na het overlijden van zijn Betsy had het leven voor hem veel van zijn glans verloren. Jos en Annemieke Jeanine Liesanne Nieuwerkerk, 15 november 2011 Unastraat 24 Correspondentieadres: Zuidweg 25 4316 LB Zonnemaire De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 19 november om 10.30 uur in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3". Met verdriet heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn goede vriend Dankbaar denk ik terug aan de jaren van fijne vriendschap. Zierikzee, Adry Hoekman-Jumelet Nieuwerkerk, 15 november 2011 woensdag 16 november 2011 Omringd door allen die hem lief waren, is vredig ingeslapen, mijn lieve man, onze pa In de leeftijd van 63 jaar. TemeuzenChris Gemts-Valke USA Derby (CT)Jeroen Gerrits Elham Hatef RotterdamLeonie Gerrits Thiemo Diouf 14 november 2011 Edisonstraat 7 4532 LL Temeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 18 november om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum "de Ridder" aan de Hughersluys 22 te Temeuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het Uitvaartcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. (J) mensenlinq.nl Enige kennisgeving Na een zeer moedig gedragen ziekte is vredig ingeslapen mijn zorgzame partner en onze lieve vader en schoonvader Laurus Janse Loe 19 augustus 1935 14 november 2011 'Loe we zullen je missen...' Diny Nijsse Martien Willem en Mieke Marie-Louisse Naomi Denise en Maurice Zierikzee, 14 november 2011 Correspondentieadres: Akkerdisselstraat 47 4461 MP Soes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 18 november om 13.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend willen wij u uitnodigen voor een informeel samenzijn om 14.00 uur in Hotel Soes, Anthony Fokkerstraat 100. Heden bereikte ons het bericht dat in zijn slaap is overleden onze broer, zwager en oom Jacobus Jeremias Gijsbrecht Jonker Geboren 24-5-1935 Overleden 13-11-2011 Goes: Leen Jonker Axel: Adriev. Tol-Jonker Piet v. Tol Temeuzen: Maatje Jonker Temeuzen: Willy Jonker Tonnie Jonker-v. Rijsbergen Neven en nichten Corr.adres: L.J. Jonker Ant. Fokkerstraat 11 4462 ER Goes "Veilig in Jezus armen" Verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve zus Jacoba Catharina Joziasse (Koos) A- Serooskerke (W), 19 april 1951 t Vlissingen, 14 november 2011 In dierbare herinnering: P. Joziasse C. Joziasse-Louwerse Middelburg: Hannie Joziasse Correspondentieadres: Vromoldsland 12 4337 CW Middelburg Koos woonde sinds vele jaren in 'De Westerhof Hier voelde zij zich thuis. Te midden van haar huisgenoten is zij hier tot op het laatst met veel liefde en toewijding verzorgd. Mijn speciale dank gaat uit naar het personeel van 'De WesterhofIn het bij zonder de vaste verzorgsters van mijn zus die deze zware taak hebben willen en kunnen doen. Het is mogelijk om afscheid van Koos te nemen op donderdag 17 november van 14.00 tot 16.00 uur in 'De WesterhofWesterbaan 2 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 19 november om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg aldaar. Na de begrafenis is een ieder welkom voor een informeel samenzijn in de ontmoetingsruimte achter voornoemde kerk. Een bijzonder leven, Een bijzonder mens Koos Joziasse Dapper heeft zij gestreden. We zullen haar missen. Bewoners en begeleiding van de Westerhof Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Koos Joziasse Woonvorm Westerhof Philadelphia Zorg regio Zuidwest Diep bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Marie Sehuit-Eversen Namens de familie Schuit Ervarend dat het leven in essentie onvergankelijk is, geloven wij dat het laatste woord aan licht en liefde is. Vredig is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Mien van Sluijs-Lous Zij werd 86 jaar en bereikte daarmee dezelfde leeftijd als haar geliefde man. Corry en Cees Ninet en Rubin Lillie, Barbara Josée en Ron Ruben, David Frankie en Willem Anna en Casper Judith Domburg, 14 november 2011 Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 94 2871 PB Schoonhoven De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 18 november om 13.00 uur in "de Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Moerbei".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36