c|od Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn amiiieberichten fllensenl1nq.nl dinsdag 15 november 2011 familieberichten 129 Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens. Verdrietig moeten wij u mededelen dat mijn lieve man, onze lieve pa en opa is overleden Cornells Sinke Kees Serooskerke (W) 30 juni 1933 t Serooskerke (W) 13 november 2011 We zijn heel dankbaar voor alle zorg en liefde die hij ons heeft gegevenmaar zullen hem heel erg missen. Hij was er altijd voor ons. Serooskerke (W): Leny Sinke-Boone St. Laurens: Dinemarie Vreeke-Sinke Menno Vreeke Gijs, Annelien Banchory (Schotland): Jaap Sinke Fenneke Wolters-Sinke Noordweg 64 4353 AZ Serooskerke (W) Kees is thuis op zijn vertrouwde plek. De afscheidsdienst, die wordt geleid door ds. W. Dekker, zal worden gehouden vrijdag 18 november 2011 om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.15 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk en elkaar te ontmoeten. Heel verdrietig geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Comelis Sinke echtgenoot van Leny Boone 30 juni 1933 t 13 november 2011 Namens de familie Sinke: W. 1. Sinke Vredehoflaan 264 4382 CJ Vlissingen Verdrietig zijn we na het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Kees Sinke We bidden onze zus Leny, de kinderen Dinemarie en Menno, Jaap en Fenneke en de kleinkinderen Gijs en Annelien Gods ontferming en troost toe voor nu en alle Leen en Lenny Boone Abco en Willemijn Eline en Nico Leendert Jan en Esther Serooskerke (W), 13 november 2011 We zijn geschrokken en verdrietig om het overlijden van onze buurman Kees Sinke We wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen en de verdere familie alle sterkte toe. Ank en Fer den Hartog Hennie en Klaas Nederlof Henk Geldof Rina Geldof Sjaan en Johan van Sabben Riet en Wim Mesu Ria en Frans van den Driest Ankie en Frans Pouwer Serooskerke, 13 november 2011 Verdrietig dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Naatje Tazelaar-Oukes Wissenkerke: J. Tazelaar M.W. Tazelaar-Bouwense (in herinnering) Wissenkerke: M.J. Geldof-Tazelaar P. Geldof Wilhelminadorp: M. Tazelaar B. Tazelaar-Slabbekoorn Neven en nichten Ik kan slapen zonderzorgen, want slapend kom ik bij u thuis. Alleen bij u ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Dankbaar voor de vele jaren dat hij in ons midden was, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame (schoon)vader, opa en overgrootvader Dirk Stroo sinds 29 juli 2003 weduwnaar van Cornelia de Buck 5 april 1925 t 11 november 2011 Barendrecht: Louw Stroo Willemien Stroo-de Kroo Ilse en lbo Rosa, Fleur en Morris Annemarie en Jeroen Zuidlaren: Marijke Dijkstra-Stroo t Atze Dijkstra Heieen Blacquière Elma en Ermo-Jan Daniël en Benjamin Nynke en Michel Lianne Klaske en Walter Serooskerke: Ina Melis-Stroo Paul Melis Lilian en Joris Karin Miranda Ruben Correspondentieadres Boshoekweg 2 4353 SE Serooskerke De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 17 november om 12.30 uur in kerkelijk centrum "Open Hof', Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid nemen. Aansluitend vindt om 13.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. IN PLAATS VAN KAARTEN Vrees niet, wantik heb u. verlost; Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. Jesaja43: lb Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze vader, opa, broer en oom Ivanhoe Antonio Trinidad Ivan Geboren te Curasao. in de leeftijd van 48 jaar. Gladys Trinidad Evan en Michella Elaizah Ivanna en Sigmar Djulez Yvan Goldy Broer en zus Neven en nichten Vlissingen, 12 november 2011 Correspondentieadres: Ballangeelaan 84, 2497 AB Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 november van 11.45 tot 12.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn diepgeraakt door het onverwachte overlijden van onze collega Ivan Trinidad Hij zal worden gemist op de afdeling Grafische afwerking. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte toe. Bestuur, directie en collega's LétÉ/ADZ Vlissingen 15-11-1996 15-11-2011 Jo de Jonge We'll meet again Ine Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29