Maria Jacoba Schuit-Eversen Johanna Jakoba Waterman We missen je, oma!!! Johanna Roelse - Waterman tante Jo 28 I familieberichten dinsdag 15 november 2011 m (Henseniinq.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Jan Dieleman Jan kennen wij als onze schoolfotograaf en vóóral als vaste medewerker tijdens de Sinterklaasviering. Het zal nooit meer zijn zoals het was. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Directie, personeel, M.R. en Ouderraad OBS de Zuidlandschool Tot onze grote schrik ontvingen wij het bericht dat Jan Dieleman plotseling is overleden. Jan stond in het verleden altijd voor ons klaar. Je kon altijd een beroep op hem doen. We wensen Heieen en de verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De fotografen: Wim Kooijman, Peter Nicolai, Camile Schelstraete Groot is de leegte die je achterlaat, mooj zijn de herinneringen. Zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Klaas Schuit sinds 23 april 1988 Goes, 14 augustus 1931 f 14 november 2011 Sint Laurens: Mattie de Ridder-Schuit Jaap de Ridder Rianne en Mark Annemarie en Peter Jeannette en Ko Middelburg: Anton Schuit Vera Schuit-Jobse Marieke en Michiel Lars en Noortje Middelburg: Sjaak Schuit Margaret Schuit-de Graaf Dirk en Marjolein Frank Goirle: Bas Schuit en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord. Correspondentieadres: Van Citterstraat 26 4333 KW Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 november a.s. tussen 14.00 en 15.00 uur en tussen 19.00 en 20.00 uur in het Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1kamer 209 te Middelburg. Wij willen haar leven samen met u herdenken op donderdag 17 november om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Op verzoek van mama geen bloemen. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons en allen die haar gekend hebben, is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Sinds 2005 weduwe van Machiel Johannes Roelse Op de leeftijd van 90 jaar. Beverwijk Bilthoven Utrecht Haarlem Westkapel Ie Tinte: Lou en Liesbeth Roelse-Schot Mieke Hanneke en Pieter-Jan Machiel en Charlotte Lien en Huib Cijvat-Roelse Jeannette en Pieter Eva Rosanne Monique en Izakjan Daniël Ie Dachna Ilse 12 november 201 1 Correspondentieadres: Torenstraat 22, 4361 CV Westkapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 17 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zorgstroom, afdeling thuiszorgvoor de goede zorg. Nooit was iets teveel Je bezat zoveel liefde En wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat Op de plaats waar eens Onze dierbare oma zat Je blijft altijd in onze harten voortbestaan Ook al is het heel erg moeilijk Zonder jou verder te gaan Jeannette Pieter Eva Rosanne Dag lieve oma Mart, Nooit meer even langs voor een klein marsje Nooit meer een verjaardagsfeest in de "winkel" Nooit meer even zwaaien wanneer we naar herrijst gaan Nooit meer even kletsen in je keukentje Nooit meer Sinterklaas samen met jou Nooit meer Kerstdiner samen met jou Liefs, Eva en Rosanne Je oma blijft je oma, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van naar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Men zegt dat het zo goed is, maar in onze ogen blinkt een traan. Dag lieve omatot ziens! Izakian en Monique Daniëlle, Dachna en Ilse Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante. 15-02-1921 12-11-2011 Na vele jaren van vriendschap ben ik verdrietig door het overlijden van mijn schoonzus Jo Roelse-Waterman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen wens ik veel sterkte toe. K. Roelse-Minderhoud Domburg Goes M. Luteijn - Roelse M.Luteijn en kinderen. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve, altijd belangstellende Lien en Jan Appie en Jan Westkapelle, 12 nov. 2011 Verdrietig maar dankbaar voor de vele jaren van vriendschap en medeleven is overleden onze nicht Jo Roelse-Waterman Bram de Kam Marie Huibregtse Willem en Tanne Huibregtse-Brasser Willem en Leine Minderhoud-Minderhoud We wensen de familie veel sterkte toe. Westkapelle, 12 november 2011 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Jo Roelse-Waterman Haar jarenlange vriendschap zullen we erg missen. Wij wensen de familie veel sterkte. Westkapelle: Nee Lous-Louwerse Kris Minderhoud Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve en altijd belangstellende buurvrouw Jo Roelse-Waterman We wensen de familie veel sterkte toe. Westkapelle, Kees en Nel Lous Nel Lous en Piet (in herinnering) Edward en Helma Koets en kinderen Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onzê Arie Willem Versluis ★22-05-1950 f 14-11-2011 Dank je voor de hand die je toestak, dank je voor de zorg die je bood, dank je voor de woorden die je sprak, dank je voor alles wat je gaf, het was groots... Tante Jo Noussen-Servaas Sid, Jolande, Justin Quinty Kole Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze neef Arie Versluis Tonnie, Esmeralda en Nikita

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28