Üvsrlüdüfj Hans Landman ~Johannes~ IDensenlinq.nl dinsdag 15 november 2011 familieberichten TJ >:,V- Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze beste vriendin Tineke Alderliesten We zullen haar gezelligheid en spontaniteit erg gaan missen en wij wensen haar ouders en verdere familie sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Toin Bruynzeel Arjan Schilperoord Goes, 11 november 2011 Geschokt en verslagen hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van ons vroegere buurmeisje Tineke Alderliesten Verdrietig zijn we omdat we haar moeten missen, maar de herinneringen aan haar en haar kindertijd, die we van zeer nabij mochten meemaken zal ons altijd bijblijven. Haar positieve levensinstelling en aandacht voor anderen zullen we blijvend missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Lewedorp: Familie Jille Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilligster, mevrouw Tineke Alderliesten Als vrijwilligster heeft Tineke zich jarenlang ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel. Haar warme betrokkenheid zullen we missen. We wensen haar familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers en vrijwilligers locatie Ter Weel Goes, Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht namens het Managementteam Dhr. J.G de Looff, voorzitter Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Zo eenvoudig is plezier Ze heeft geen idee hoeveel ze geeft Ademloos kijk ik naar haar Guus Geheel onverwacht is onze cliënt Tineke Alderliesten overleden. We herinneren Tineke om haar prachtige persoonlijkheid, haar positieve houding. Ondanks haar onmogelijkheden kon zij altijd mogelijkheden zien. Ze leefde haar eigen leven en ze genoot hiervan. We kijken met respect hoe ze hier inhoud aan gaf. We wensen Bert en Nellie en verdere familie veel kracht en moed toe. Ambulante begeleiding LG Bevelanden, Gors De Watertoren, Gors Ac Oosterschelde, Gors Met veel verdriet maar met goede herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Bertus Idzerda Zierikzee: Leen Koster Sien Koster-Visser Hein Koster Corry Koster-van Dongen t Jaap Koster Truus Koster-Vleeshouwer t Marga Duits Neven en Nichten 14 november 2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-(bestuursjlid Mieke Kooman Wij wensen de familie de komende tijd veel sterkte toe. Bestuur en leden van Brassband Apollo Domburg Na een strijd moeizaam gestreden ging je heen niet onverwacht, niemand weet hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam èen einde het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben wij vrede omdat je nu kunt rusten en gaan. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons" heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, oom en opa Cornelis Achterberg Cor Echtgenoot van Elly Jochems 28 oktober 1936 t 12 november 2011 Vlissingen: E. Achterberg-Jochems Breskens: Marcel en Monique Achterberg Roy Shannon Vlissingen: Edgar en Silvia Achterberg Johan Correspondentieadres: Violenlaan 9 4382 PK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 november van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Een woord van dank gaat uit naar de longafdeling en I.C. afd.D van het A.D.R. ziekenhuis te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Kor. 13:13 De Here heeft tot Zich genomen onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Aagtje Janna van Cadsand-de Kraker sinds 25-12-2009 weduwe van Adriaan Cornelis van Cadsand 11-10-1930 114-11-2011 AxelGonnie en Jeannette Ossenisse Samantha en Rudi Kim en Kevin Wendy Correspondentieadres: Bijlokeplein 20 4571JJ Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 18 november om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Donderdag 17 november is er van 19.00 -19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het verlies was er al voor het einde, het verdriet voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Maar als we je bezochten, elke keer, dan was er steeds die glimlach weer. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Engelina Josina Koster - van Popering weduwe van Adrianus Leendert Koster in de leeftijd van 76 jaar. Willy en Jaap Dekker - Koster Ilona en Sjoerd, Pax Jan Peter en Sabine Connie Koster en Dick van Wolferen Ellis en Maurice Erika en Jeroen Esmee en jan Willem Beau Eddy Koster Ilse en Mohamed Ramon en Annemiek Zierikzee, 13 november 2011 Correspondentieadres: Familie Dekker - Koster 't Hoefje 25 4311 EX Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 17 november om 14.00 uur in Zorgcentrum In 't Opper, Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zullen we moeder naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats aan de Molenweg te Bruinisse. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in Zorgcentrum In 't Opper. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van afdeling Zandplaat van het Verpleeghuis Cornelia Allévo. Na een vrienschap van 50 jaar is van ons weggegleden, maar niet uit ons hart Lina Koster-van Popering Piet van de Velde t Coby van de Velde Kinderen en kleinkinderen Bruinisse Dankbaar voor zijn leven, maar verdrietig geven wij u kennis, dat in zijn slaap is overleden onze neef en achterneef 2 juni 1924 - Biezelinge - 12 november 2011 namens de familie: H. J. Landman Zuidelijke Achterweg 59 4424 CS Wemeldinge De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. I.D. Hogeweg, zal worden gehouden op vrijdag 18 november om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen in de consistorie van de Mozeskerk De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27