jou! PZC Exclusief A Eropuit in de winter naar een Libéma Vakantiepark zoeken (0) BungalowSpecials.nl All Inclusive autovakantie BEIERSE WOUD ÉS KR AS NL Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl Bungalowparken nü tot wel 50% korting! pzc.nl/webwinkel maandag 14 november 2011 voor de lezers van deze krant! I Langlaufen in Duitsland én Oostenrijk Exclusief voor u te boeken t/m 7 december! Heerlijk genieten van een All Inclusive wintersportva kantie in het Beierse Woud? Boek dan nü dit arrange ment! Speciaal voor u hebben wij het gezellige 3-ster- ren Landhotel Rosenberger in Wegscheid geselecteerd inclusief ontbijtbuffet, middagsnack of koffie met gebak, 3-gangendiner of buffet én drankjes van 10.00 tot 21.00 uur. U, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken t/m 7 december! Wintersport Nabij het drielandenpunt Oostenrijk, Tsjechië -en Duitsland, in het Duitse Beierse Woud, ligt het charmante dorp Wegscheid. Vanuit Wegscheid kunt u gemakkelijk langlaufen over vier loipen in de omgeving. Op een half uur rijden van uw hotel ligt de skiregio Hochficht (933- 1337 m). In dit gebied is er voor ieder wat wils. Dit kleine, maar sfeervolle skigebied is een ideaal middelgebergte met 20 km aan pistes en 70 km aan loipen, met keuze uit verschillende niveau's. Geniet tijdens het skiën, boarden of langlaufen van het prachtige heuvellandschap van het Böhemerwald. Landhotel Rosenberger Het 3-sterren familiehotel Landhotel Rosenberger is gelegen in Wegscheid, heeft een prachtig uitzicht over de omgeving en beschikt over een receptie, lift, restaurant, bar. binnenzwembad, stoombad, sauna, inffaroodcabine, solarium (vanaf ca. 4), fitness, kegelbaan (ca. 4 per uur), en gratis parkeergelegenheid. Uw ruime kamer is voorzien van een telefoon, televisie, koelkast en een badkamer met douche, toilet en een haardroger. Aankomstdata en prijzen Vrijwel dagelijks van 14/11/2011 t/m 31/03/2012 4 dagen vanaf 99 8 dagen vanaf €235 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Prijzen bij verblijf van 5, 6,7,10 of 12 dagen, zie www.kras.nl/LR51903 Inclusief: verblijf in Landhotel Rosenberger o.b.v. All Inclusive, d.w.z. inclusief ontbijtbuf fet, middagsnack of koffie met gebak om 16.00 uur, 3-gangendiner of buffet en drankjes van 10.00 tot 21.00 uur (koffie, thee, wijn, bier of fris). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en een reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR51903. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR51903 Deze reis is exclusief voor, u als lezer van deze krant te boeken t/m 7 december 2011. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. Efl waarom zou je meer betalen QiJobTrack.nl 't Betere werk! Geniet in november en december van een heerlijk verblijf op Libéma Vakantiepark Beekse Bergen of Libéma Vakantiepark Dierenbos! In de natuurrijke omgeving van Noord-Brabant vindt u de Libéma Vakantieparken Beekse Bergen en Dierenbos. Beide parken bieden tal van faciliteiten waarmee het u tijdens uw vakantie aan niets ontbreekt. Beleef waterpret in het subtropisch zwemparadijs of huur een fiets en trek eropuit om de omgeving te verkennen. Bovendien kunt u tijdens uw verblijf gratis én onbeperkt naar de attractieparken Safaripark Beekse Bergen, Dierenrijk bij Eindhoven, Sportiom 's Herto genbosch, Expeditie Ecodrome Zwolle en Het Nederlands Stripmuseum Groningen! Libéma Vakantiepark Beekse Bergen Dit kindvriendelijke park biedt plezier voor het hele gezin! U brengt gemakkelijk een bezoek aan Safaripark Beekse Bergen, dat direct naast het bungalowpark ligt. Na een leuke dag in de omgeving geniet u van een pizza of pannenkoek in restaurant Kaapstad of neemt u een snelle hap in de cafeta ria. Ook zorgen de 4 speeltuinen voor volop vermaak voor de kinderen. Libéma Vakantiepark Dierenbos Op dit vakantiepark verveelt u zich geen moment. Ga een middagje bowlen of midgetgolfen en roetsj van de waterglij baan in het zwemparadijs, 's Avonds maakt u in uw comforta bele accommodatie een heerlijke maaltijd klaar of laat u zich verwennen met een diner in het restaurant. De kinderen bele ven volop pret in de vele speeltuinen of met een bezoekje aan de diverse dierenverblijven op het park. Libéma Vakantiepark Beekse Bergen Verblijf in een5-pers. Chalet (tot 25% korting) of een 6-pers. Jungalow (tot 40% korting). Bijv. 6-pers. Jungalow: Adviesprijs* Lezersprijs* Weekend €319,- €191,- Midweek 249,- 149, Week €475,- €285, Libéma Vakantiepark Dierenbos Verblijf in een 5-pers. Bungalow Type Fazant (tot 40% korting) of een 5-pers. Chalet (tot 50% korting). Bijv. 5-pers. Bungalow Type Fazant: Weekend Midweek Week €259,- €199,- €385,- 155,- 119,- 231,- Prijzen zijn vanaf prijzen, per accommodatie en op basis van beschik baarheid. Exclusief servicekosten, bedlinnen, toeristenbelasting 1,35 p.p.p.n.) en reserveringskosten 18,50 per boeking). Optionele extra's: handdoekenpakket 4,50), keukendoekpakket 2,99), kindermeubilair 1,75 per nacht, per stuk). Deze aanbieding is t/m 19 december 2011 te boeken met aankomst van 18 november t/m 23 december 2011 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-4183577 (25 ct/m) om te reserveren. ....en we gaan er weer even tussenuit categorie reizen gezinsvakanties hakken naar Kijk snei op www.lekkerpuzzelen.nl Puzzel ouderwets gezellig mee en win het indrukwekkende boek: Op hoge hakken naar Santiago! Santiago Een initiatief van WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 60