301 sport 1 Kloetinge schuift zichzelf Dure nederlaag GPC tegen hekkensluiter Rijsoord Door de 3-1-thuisnederlaag tegen Nivo Sparta zakt Kloetinge steeds verder weg in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. Arnemuiden onderuit bij nummer laatst Zaamslag voelt zich 'geflikt' maandag 14 november 2011 KLOETINGE-NIVO SPARTA De laatste drie duels voor de winter stop speelt Kloetinge nog tegen Ko zakken Boys, RWH en XerxesDZB. Josimar Pattinama (links) probeert met een achterwaartse kopbaal gevaar te stichten in het duel met Nivo Sparta. foto Willem Mieras sssssmKSKEsmsmrm door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Arnemuiden blijft in de tweede klasse E wisselvallig presteren. Nu ging de ploeg weer met 2-1-onderuit bij Internos. Dau- wendaele leek op weg naar de vier de seizoenzege, maar zag DFS vlak voor tijd langszij komen: 2-2. Serooskerke had bij Klundert niets in te brengen en verloor met 4-0. Dauwendaele-DFS 2-2: Vlak voor rust opende Jasper Leuvelink na mens Dauwendaele de score en tien minuten na rust leek de thuis ploeg door de treffer van Jaap de Kroo op weg naar de zege. Koen van de Berge bracht DFS na een uur spelen weer terug in de wed strijd. Peter van Gorsel verzuimde daarna om de 3-1 te maken en in plaats daarvan kwam DFS vlak voor tijd aan de gelijkmaker. Pieter de Munnik schoot zijn ploeg naar een punt. Internos - Arnemuiden 2-1: Arne muiden kon de overwinning van vorige week geen vervolg geven. Tegen de hekkensluiter kreeg het via Max Roovers nog wel de eerste kans in het duel, maar door goals van Sander Luijten en Rob de Waal kwam Internos op 2-0. Vlak voor rust verzuimde Marinus Baas om Arnemuiden naar 2-1 te schieten. In de tweede helft toon de de ploeg van trainer Marco Groeneveld met de ingevallen Marc van Haneghem wel wat meer bezieling. Van Haneghem was verantwoordelijk voor de 2-1, maar verder dan een inzet op de lat van Baas kwam Arnemuiden niet. Klundert - Serooskerke 4-0: Alle doelpunten vielen, mede door sterk optreden van Seroosker- ke-doelman Jordy Suurmond, na rust. In het pittig duel kwam Klun dert via goals van Christian Fuana- ni op 2-0. Met een afstandsschot bezorgde Kevin van Andel Seroos kerke de derde tegentreffer. Met een intikkertje maakte Van Andel er ook nog 4-0 van. Nieuwdorp - Yerseke 1-0: Voor rust viel er weinig te beleven in Nieuwdorp. In de tweede helft was Nieuwdorp het meest alert binnen de lijnen en in de 70e mi nuut kopte Martin Smaardijk de thuisploeg uit een corner van Frank Oostdijk naar de 1-0. Daar na onderscheidden beide doelman nen, Sander van de Bosch van Yer seke en Ruben Otte namens Nieuwdorp, zich met enkele fraaie reddingen. Terneuzense Boys - Duiveland 3-0: De koploper kwam in de ze vende minuut door een kopbal van Marco Faassen op een 1-o-voorsprong. In de 36e minuut verdubbelde Ibi Eryürük de marge voor de thuisploeg, dat verder wei nig problemen kende met Duive land. Via Bas Hubregsen kwam na rust ook de 3-0 nog op het score bord. Duiveland leed de vierde ne derlaag van het seizoen. Bruse Boys - SSV'65 4-1: Bruse Boys was van meet af aan feller en kwam in de eerste helft door goals van Bouke de Jonge en Domeni- que van den Berge op een 2-o-voorsprong. Na 38 tellen in de tweede helft zorgde De longe al voor de 3-0. Christiaan Boon werk te uit een voorzet van René Zwam- born nog wel de 3-1 binnen, maar op de 4-1 van Tom Blomaard had het elftal van trainer Alexander van Keulen geen antwoord meer. 111 mummum 1iiWH—min'iii' nwi—miiiiwi» AALST - Zaamslag zal zich de ne derlaag tegen koploper Roda Boys nog lang heugen. De Zeeuws-Vla mingen verloren met 6-2. David de Haan en Peter Dieleman wer den weggestuurd. Zaamslag speel de een uur met negen man en wees met een beschuldigende vin ger naar scheidsrechter Kreté. „In tegenstelling tot de voorgaande we ken waren mijn spelers top, maar we zijn geflikt door de scheidsrech ter", vond een ziedende Kenny Verhoene. Roda Boys-Zaamslag 6-2 (5-1). 18. Jordy Bakker 0-1, 22. Jordy Brands (strafschop) 1-1, 24. Toby Tan 2-1, 26 Ozcan Ozkaya 3-1, 34. Michel Kooy- man 4-1, 43. Michel Kooyman 5-1, 57. Ozkan Ozkaya 6-1,86. Jordy Bakker 6-2. Scheidsrechter: Kreté (Hendrik Ido Ambacht). Gele kaart: Joris van der Cammen (Roda Boys). Rode kaart: Da vid de Haan (22. twee keer geel .Zaam slag), Peter Dieleman (28. Zaamslag) door Maurice Steketee VLissiNGEN - GPC Vlissingen heeft zaterdag op eigen veld een dure ne derlaag geleden tegen Rijsoord. Na een 1-1-ruststand ging de ploeg van lurriaan van Poelje uiteinde lijk met 1-4 onderuit tegen de ploeg uit Ridderkerk, die tot zater dag nog maar één wedstrijd dit sei zoen had gewonnen en hekken sluiter was in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. Volgens de trainer van GPC was de uitslag ver diend. „Rijsoord stond laatste maar op die plek blijven ze zeker niet staan", liet Van Poelje na af loop weten. „Ze hebben drie a vier kwaliteitsspelers die vandaag het verschil maakten." In veel wedstrijden heeft GPC Vlis singen dit seizoen het gevoel ge had, nadat er was verloren of ge lijkgespeeld, dat er meer te halen viel. Tegen Rijsoord was dat zeker niet het geval. In de eerste helft kon de thuisclub de bezoekers uit Ridderkerk nog redelijk bijbenen en was het duel in evenwicht. Na de pauze was daar geen sprake meer van en liep Rijsoord uit naar een 1-4-voorsprong. „Het resultaat is zeer teleurstellend, maar ik kan mijn ploeg niet zo heel veel verwij ten", zei Van Poelje. „Er was vol doende inzet en beleving, maar de tegenstander was vandaag gewoon een maatje te groot. Het is een har de constatering." GPC Vlissingen kwam in de eerste helft op achterstand. Vlak voor rust kopte Björn Ronde de gelijk maker in de touwen. Na rust nam Rijsoord het initiatief In de zestig ste resulteerde dat in de verdiende 1-2. „Daarna gingen we op zoek naar de gelijkmaker en kregen we nog twee counters tegen", liet Van Poelje weten. Tot overmaat van ramp kreeg Jeroen van Ommen in de slotfase ook nog een tweede ge le kaart van scheidsrechter De Bat uit Goes, waardoor hij voortijdig kon gaan douchen. Door de nederlaag staat GPC nu na tien wedstrijden met zeven punten op plaats twaalf Volgende week staat het treffen met Alm- kerk op het programma. Ook dat is wederom een belangrijke wed strijd voor de ploeg van Van Poel je, want Almkerk staat een plaatsje hoger dan oranjewitten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48