Colofon de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 'dHiDtilim ft ITIensanünq.nl maandag 14 november 2011 familieberichten 21 Waarom al dat vechten waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Naatje Tazelaar-Oukes Weststellingwerf, Goes, 26 augustus 1934 13 november 2011 Goes: Kees Tazelaar Vlissingen: Thijs en Rita Tazelaar-Wirtz Amber Wilhelminaoord: André en Fokje Tazelaar-Veldhuizen Malissa Hans weert: Corrie en Jan de Leeuw-Tazelaar Chantal en Roy Jago Nicole 's-Heer Arendskerke: Heieen en Peter Olijslager-Tazelaar Ester en Sven Kai Goes: Rita en Johan Tilroe-Tazelaar Danny Levina Tazelaar, in liefdevolle herinnering Goes: René en Rita Tazelaar-Melio Andy Correspondentieadres: Heieen Olijslager Walstraat 20,4458 BR 's-Heer Arendskerke Wij danken de huisarts, dokter Slager en het personeel van Thuiszorg Allévo voor de goede en liefdevollé verzorging die zij mocht ontvangen. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op woensdag 16 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Wij willen samen met u haar gedenken tijdens een afscheidsplechtigheid op donderdag 17 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven vol ijver zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Zacht en kalm is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe Adriana Maria Vermeule-van Goudswaard weduwe van Willem Jan Vermeule Wissenkerke t Alkmaar 23 oktober 1923 12 november 2011 Akersloot: Willy Vermeule Akersloot: André en Monique, Michael, Nick Akersloot: Annie Akersloot: Jolanda en Johan, Amber, Dean Middelburg: Ria en Kees Poppe-Vermeule Middelburg: Edwin, Carissa, Lorenzo, Ylaisah, Kyara Middelburg: Angelique en Rene, Sjoerd, Koen Correspondentieadres: Mendefssohnplein 7 1921 XA Akersloot Moeder is op haar eigen kamer, nr 26, in zorgcentrum Strammerzoon, Mozartlaan 1b in Akersloot. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 16 november om 15.45 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 in Schagen. Na afloop komen wij samen in de koffiekamer. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Pieternella Schreijenberg-de Regt in de leeftijd van 85 jaar. J. Schreijenberg-Maljers en verdere familie Wij zijn verdrietig dat onze vroegere buurvrouw overleden is Nel Schreijenberg-de Regt Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leen Lampert (in herinnering) Janny Lampert-Gechiere Leo en Annie Vos Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging REQUIEM Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van mevrouw Veerle de Vliegher-Strooband Onze gedachten gaan uit naar Diego - Petra - Django en Monica en de naaste familie en vrienden en wensen hen veel sterkte in deze moeillijke tijd toe. namens het Bestuur en leden van RKVV Koewacht fB Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze vader en opa Willem Pieter de Visser willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam Familie de Visser Familie Peene-Schuit Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl LkpS-kind Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.ni DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Westkapelle, november 2011 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl sinllieterichfen In liefdevolle herinnering 14-11-2010 14-11-2011 Karin Gubbels-Polfliet Jouw leven hier is omgevlogen Maar je liefde is gebleven Weet dat je in ons hart altijd zal voortbestaan Frits Michelle en Jim Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21