Marinus van der Schee Marinus van der Schee Rinus van der Schee Rinus van der Schee Marie Geertruida Verburg 2 o I familieberichten maandag 14 november 2011 IDenseniinq.nl Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onzevader, schoonvader en opa Rinus 12 december 1933 f 10 november 2011 Ineke van der Schee-van der Welle Jaco en llona Yara Mila Martin en Esmeralda Hofferstraat 30 4301 GJ Zierikzee De uitvaartdienst zal woensdag 16 november gehouden worden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.45 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 13.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Met intens verdriet delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Wijnand in herinnering en Clara Roel en Nicolette Remi Nel Anny Piet en Ada Peter en Willemijn Fleur Esther Rianne Ada en Fred Zierikzee, 10 november 2011 Bedroefd maar met goede herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Peter en Talitha van Dijk Martin en Henny Dekker Shannon en Kayleigh Hans van den Dikkenberg André en Marian 't Jong Jan en Janny Krello Aijan en Jolanda Iman en Ria Wesdorp We wensen Ineke en familie veel sterkte. Zierikzee, 10 november 2011 "Achter elke traan die vloeit, schuilt een glimlach van herinnering" Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Rinus van der Schee Wij zullen hem enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Ineke, kinderen en klein kinderen. Cor en Jannie Jan en Hannie Carla Patrick en Annette Tessa Britt Robbert en Amber Zierikzee, 10 november 2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Rinus van der Schee Al meer dan 50 jaar was Rinus een vriend van onze familie. We wensen Ineke en familie veel sterkte. Adrie en Nellie Bakker Freek en Dymphna Bakker Onafwendbaar wasje einde, toch heeft je heengaan ons geschokt. Je was er altijd voor Ineke, jullie kinderen, kleinkinderen en alle andere dierbare mensen. Zo was je ook voor ons. Met diep respect nemen wij afscheid van Henk van der Wekken - in herinnering - Joke van der Wekken - Boogaard Nico Timmerman Mattie Timmerman - van der Wekken Daan van der Wekken Diana van der Wekken - Bouwman Laura van der Wekken Harry van der Wekken Mieke van der Post Aart van der Wekken Ellie van der Wekken - Keus Jan Schiettekatte Jannie Schiettekatte - den Haan Wij delen het verdriet om het gemis van Rinus. Zierikzee, 10 november 2011 Heden kregen wij het droeve bericht van het overlijden van Rinus van der Schee medeoprichter, oud-voorzitter en erelid van onze vereniging. Wij wensen Ineke, kinderen en familie sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden v.v. Stella Boys Zierikzee, 10 november 2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze mede-oprichter, oud bestuurslid-, scheidsrechter- en speler van de zaalvoetbalcompetitie op Schouwen-Duiveland Rinus van der Schee Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe in het verwerken van dit groot verlies. Namens alle spelers, scheidsrechters en bestuur van zaalvoetbalvereniging Ziezavo Kees Verkerke, voorzitter Alexander Bevelander, penningmeester Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, is van ons heengegaan Hedda Olga Paula Maria Maane weduwe van Leendert Henri Rippe eerder weduwe van Samuel Alfred Hamburg in de leeftijd van 90 jaar. Neven en nichten Houten: Ronald en Nancy de Jong Eist (Gld): Bert en Rita de Jong-Westdorp Roosendaal: Jacqueline Rippe Middelburg, 10 november 2011 Correspondentieadres Leliestraat 109 4461 PEGoes De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatshebben in het crematorium te Middelburg. Wat is de mens, dat Gij zijner gedenkt, en het mensenkind, dat Gij naar hem omziet? Psalm 8:5 Na een moeizame levensavond is rustig ingeslapen onze dierbare vader, opa en overopa Marinus Dingenis van der Slikke Rinus weduwnaar van Anna Verschuure sinds 14 juli 2009 Goes, 15 juni 1922 Goes, 11 november 2011 Maarssen: Mattie van der Slikke Ed Hofstra Edwin, Ronald 's Heer Arendskerke: Jan van der Slikke Matty van der Slikke-van Damme Arjan en Rianne, Daniël en Sandra, Jan-Pieter en Alice, Christian, Naomi Goes: Ineke van der Slikke Tim Blakey Andrea en Rob, Suzanne en Alexander, Renée en Kim, Esther en Roy Goes: Peter van der Slikke Hedwig van der Slikke-Burger Johanneke en Arthur, Ariana, Jeske en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling TV11 van 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Graaf Adolfstraat 41,4461 TD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 november van 18.30 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelander)', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 16 november om 13.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er "gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovenge-noemde kerk. Ik verlaat jullie die ik liefheb om hen die ik liefhad weer te zieti. Na een rijk en zorgzaam leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en oma "flat" gehuwd met Jan Cornelis van de Vreugde (overl. 27-12-1977) in de dankbare leeftijd van 95 jaar Rinus van de Vreugde (overl. aug. 1960) Coby van de Vreugde Ruud van der Weide Ralph en MarjoleinRobin Marcel en Diana, fort Serge en Carolien, Jurre, Sjuul Marjan van de Vreugde Jaap Wisse Eva O en Bart Guus en Angelique Goes, 11 november 2011, zorgcentrum "Randhof" Correspondentieadres: J.W.M. van de Vreugde Zonnebloemstraat 12 4461 PL Goes We willen onze mam herinneren op donderdag 17 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar voor de condoleance vanaf 14.15 uur in het restaurant van zorgcentrum "Randhof 's Heer Elsdorpweg 18 te Goes. De bijzetting zal ter zijner tijd in besloten kring plaatsvinden in het familiegraf te Kamperland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20