versaanbiedingen.' De hoogste kwaliteit voor de laagste prijs.' Maandag 14 t/m woensdag 16 november Warme vooruitzichten voor de koude dagen www.lidl.nl facebook.com/lidlnederland Speel 'Typisch man, V typisch vrouw WIN iedere dag: Dat is goedkoop! I Vanaf maandag 14 november (geldig t/m het einde van de week) S\ Een Lidl fiets of een gevulde bigshopper O NMCESOpK! Doyenné du Cornice peren Zoete en sappige handperen Vanaf maandag 14 november Kinder ski-jack Winddichte wlntersportjas met warme birinenkraag en afneembare capuchon Verlengd rugpand, skipaszak aan de mouw en diverse handjgè zakken v'uh- en 'waterafstotend dankzij Blonic Finish Matem 122 t/m 152 lsw-^2. Baby winteroverall Met warme capuchon en fleecevoering Afneembare voetjes en handschoenen Lange ritssluiting met kinbescherming Water- en vuilafstotend In verschillende kleuren Maten: 50 t/m 80 HIGHLIGHT VAN DE WEEK Warmtekussen voor rug en nek Ideaal voor langdurige, weldadige warmte rondom rug en nek door extra lang rugkussen Elektronische temperatuurregelaar met 6 standen Met snelverwarming en automatische uitschakeling na ca. 90 min Instelbaar dankzij verstelbare ÜP Heren softshell ski-jack en broek Van ademende, 3-laagse softshell-kwatiteit Water- en vuilafstotend Maten: 48 t/m 55 Ski-jack: Winddicht met afneembare capuchon Klimaatregulerend door extra ventilat/e-ritssluiting Ski broek: Winddicht met in wijdte verstelbare taille Uiteinde van de pijpen met verdekte ritssluiting en sneeuw-/windvang Mt., W? Dames of heren ski- ondershirt of ski-onderbroek Antibacterieel en geutremmend Optimaal vocbttransport en sneldrogend Damesmaten- XS t/m L Hërenmaten: M t/m XXL Ondershirt: Lange mouwen Met verlengd ruggedeelte Onderbroek: Lange onderbroek Met elastische taille en ribbóorden aan het uiteinde van de pijpen voor een perfecte pasvorm Aanbiedingen gelden zolang voorraad strekt Mochten zij ondanks zorgvuldige planning Ie snel zijn uitverkocht, dan vragen wij hi ar begrip De atgebeelde artikelen kunnen afwijken. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. 45B/G12345_RL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 12