Keuzevrijheid is het sleutelwoord 23 wonen wonen@wegener.nl |j|§| 024-3650509 Aan de periferie van het kleine Noord-Bevelandse dorpje Kats wordt al eni ge tijd gebouwd aan een nieuw wijkje. In totaal moeten er in plan Het Kreekpad 25 woningen verrijzen, dertien zijn er inmiddels gebouwd. Het is moeilijk te typeren wat voor een buurt Het Kreekpad wordt, maar dat is misschien ook juist het karakteristieke eraan. Keuzevrijheid is namelijk het sleutelwoord. Op de nog beschikbare kavels kun je een vrijstaand huis naar eigen ontwerp laten bouwen of kiezen uit één van de elf typen mo delwoningen. door Dennis Rijsbergen Zaterdag 12 november 2011 Het Kreekpad is een groene wijk. Dat komt onder meer door de aan leg van een plant soen en het inte greren van de bestaande kreek bim nen het plan. Er zijn nog acht ka vels beschikbaar waarop een vrij staande woning gebouwd kan wor den. Projectontwikkelaar van Het Kreekpad is Aannemingsbedrijf Fraanje. Die biedt de koper de keu ze uit maar liefst elf typen wonin gen. „De goedkoopste begint bij 144.000 euro vrij op naam exclu sief de grond en de prijs loopt op tot 192.500 euro", vertelt Jan Vos van Fraanje. „Als een koper zich meldt en hij heeft bij ons een wo ningtype uitgezocht of hij heeft een eigen ontwerp dat door de ge meente is goedgekeurd, dan kun nen we meteen aan de slag met de bouw." Het wijkje groeit tot nu toe lang zaam maar gestaag. „We zijn inder daad een paar jaar bezig en heb ben inmiddels dertien woningen gerealiseerd en één kavel is ver kocht. Toen we met Het Kreekpad begonnen, dachten we dat het snel ler zou gaan, maar gezien de moei lijke markt valt het eigenlijk nog niet tegen. Bovendien is Kats niet een groeikern zoals bijvoorbeeld Goes of Kapelle." Het zijn volgens Vos vooral mensen van Noord-Be veland die belangstelling tonen in een kavel in Het Kreekpad. Toch hoopt Vos op meer belangstelling vanuit de Randstad. „In andere de len van Zeeland zie je toch dat mensen uit de Randstad zich er vestigen. Die zoeken de rust, ko men om zich te onthaasten, maar willen toch dichtbij de Randstad zitten. Voor die mensen is Kats ei genlijk ideaal. Je zit er zo in Rotter dam en in vijftien minuten ben je ook in Goes of Zierikzee. Kats lijkt veel verder te liggen dan het in werkelijkheid ligt." Vos wil ook de mooie ligging van Het Kreekpad benadrukken. „Het ligt aan de rand van het dorp en je hebt er een prachtig vizier op het open landschap." Voor een klein dorp heeft Kats bo vendien nog de nodige voorzienin gen, zegt Vos. „Het dorp beschikt onder meer over een peuterspeel zaal, een basisschool, een dorps huis en een jachthaven. En je hebt er rust en ruimte met de nabijheid van de Oosterschelde. Dus ook voor jonge gezinnen een ideaal dorp. Kinderen kunnen er naar hartelust buiten spelen. Het uit breidingsplan is zo rustig gelegen, het verkeer dat er rijdt, zijn alleen de bewoners zelf Voor de komen de jaren is dit het laatste uitbrei dingsplan van Kats." Om kopers een idee te geven hoe mooi het wonen is in Het Kreekpad is er een modelwoning gebouwd. Die is overigens ook te koop. „Dit vrij staand huis staat op een kavel van 352 vierkante meter en kost 259.000 euro vrij op naam en dit is wél inclusief grond. Bovendien krijg je voor deze prijs heel veel extra's", zegt Vos. „Zo heeft de wo ning een compleet ingerichte keu ken, wandafwerking en zit de be strating en tuinaanleg bij de prijs inbegrepen." Wie een ander kavel koopt om er iets op te bouwen, kan in overleg met de projectont wikkelaar zijn eigen keuken en badkamer samenstellen. „In het wat duurder segment is keuzevrij heid nu eenmaal belangrijk", vindt Vos. Behalve de acht kavels is ook al een rijtje van drie starterswonin- gen gebouwd. Daarvan is er nog één in de verkoop bij makelaar Sin- ke Komejan. Deze woning met twee slaapkamers kost 159.000 eu ro vrij op naam. Informatie Vrijstaande woning exclusief grond: 144.000 tot 192.500 euro v.o.n. Modelwoning met woonoppervlak van 140 mi: 259.000 euro v.o.n. Starterswoning met woonoppervlak van 80 mz 159.000 euro v.o.n. Meer informatie: www.fraanje.com en www.sinke.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 99