PZC 7-daagse kerstcruise op de Rijn Wandel gezond de winter tegemoet! stil 20 zaterdag 12 november 2011 Inclusief gratis busexcursie winters Ahrdai en een fles Glühwein tC*. Beleef volop kerstsfeer en gezelligheid tijdens de 7-daagse kerstcruise met de mps Prinses Juliana! Gedurende deze cruise is het schip prachtig versierd en geniet u van heerlijke lunches en diners. Ook is er de hele reis live muziek aan boord. Op le en 2e kerstdag verwennen de koks u met heerlijke 5-gangendiners! Dagprogramma: Woensdag: rond 11.00 uur vertrekt het feestelijk versierde schip uit Arnhem. Vandaag varen we naar Krefeld en onder het genot van een welkomstcocktail wordt de bemanning aan u voorgesteld. Donderdag: al voor de middag meren we aan in Düsseldorf. U kunt er heerlijk winkelen of met een glas Glühwein genieten van de gezellige kerstsfeer. Vrijdag: in de middag komen we in Keulen aan, waar u de laatste kerstinkopen kunt doen op één van de vele kerstmarkten of een bezoek kunt brengen aan de imposante Dom. Zaterdag: langs bekende plaatsen als Bonn, Königswinter en Remagen varen we naar het middeleeuwse Andernach. Op kerstavond serveren wij u later op de avond warme chocolademelk en een stukje kerststol. Zondag, le kerstdag: we beginnen met een heerlijk kerstontbijt. Tijdens de vaart geniet u van de prachtige burchten en de beroemde Loreley. Daarna varen we naar Boppard. 's Avonds is er een feestelijk kerstdiner, waarbij gepaste kleding op prijs wordt gesteld. Maandag, 2e kerstdag: in Koblenz kunt u bijv. een wandeling maken naar Deutsche Eek, waar de Moezel in de Rijn stroomt, 's Middags varen we verder naar Düsseldorf. Vanavond geniet u van een prachtig kerstbuffet en is er een gezellige avond met onze boordmuzikant. Dinsdag: we zakken de Rijn verder af en varen langs Lobith naar Arnhem waar de bemanning afscheid van u neemt. Lezersprijs* Vertrek 21 december Vertrek 21 december 2-pers. hut 1-pers. hut €699,- 699,- prijs per persoon incl. brandstoftoeslag en excl. entreegelden, optionele excursies, Calamiteitenfonds, reis- en/ofannuleringsverzekering en reserveringskosten. mps Prinses Juliana Op het salondek vindt u de hal met receptie (tevens boordwinkeltje) en de riante en sfeervolle panoramasalon met een dansvloer en gezellige zitjes. De bar is gescheiden van de lounge. In het restaurant wordt een uitgebreid ontbijtbuffet, lunch en diner geserveerd. Zowel het restaurant als de salon beschikken over airconditioning. Alle hutten bevinden zich op het hoofddek en beschikken overeen groot (schuif-)raam, douche/ toilet, televisie, telefoon met weksysteem, kluisje, föhn, een bureautje en voldoende kastruimte. De twee aparte bedden worden overdag opgeklapt, zodat er een comfortabele zitgelegenheid ontstaat. Inbegrepen: volpension vanaf lunch eerste dagt/m lunch laatste dag welkomstattentie in uw hut koffie &thee voorvroege vogels 's morgens koffie en 's middags thee uitgebreid ontbijtbuffet diner met keuze hoofdgerecht gratis busexcursie door het winterse Ahrdai cadeautje van de kerstman op le kerstdag gratis fles Glühwein (per hut) bij ontscheping Exclusief u kunt ook een avond eerder inschepen, prijs incl. ontbijt de volgende ochtend 30,- p.p. (vooraf reserveren, aan boord afrekenen). treinretour Arnhem 29,- p.p. servicelijn met ca. 80 uitstapplaatsen (alléén terug mogelijk) incl. afscheidsdiner 36,- p.p. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel om deze aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken of bel met Oad Reizen via tel. 0900-8482 (0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnr. BBJU42. IR E1Z E NI pzc.nl/webwinkel categorie reizen *S' 4-daags More Inclusive arrangement Rothaarsteig, vanaf 129,- p.p. Glooiende bossen, winterse vergezichten en uitzicht op sfeervolle dorpjes in het dal. Onthaasten in de wintermaan den kan op slechts een paar uur rijden van Nederland. Pharos Reizen van ANWB heeft een gevarieerd 4-daags wan delarrangement door het winterlandschap van de Rot-haar- steig in het Sauerland samengesteld. De Rothaarsteig, een 154 kilometer lange wandeltocht, is een waar paradijs voor wandelaars. Onder begeleiding van een ervaren gids kunt u 4 dagen genieten van de ongestoorde bergnatuur. Na de wandeltocht is er tijd voor ontspanning. De benen omhoog, opwarmen in de sauna en genieten van een goed glas wijn. Uw verblijf U verblijft In Hotel Forsthaus Lahnquelle in Netphen-Lahnhof, midden in het Rothaargebergte, aan de bron van de Lahn. Het hotel in landhuisstijl heeft een restaurant en een 'Bierstube'. Uw tweepersoonskamer is knus ingericht en beschikt over een tweepersoonsbed, met mogelijkheid tot het plaatsen van een extra bed. Badkamer met douche en toilet. Een aantal kamers zijn voorzien van een minibar en balkon. Vanuit het hotel loopt u zo het bos in en betreedt u het land van de duizend bergen. Inbegrepen: 3x overnachting met ontbijtbuffet 3xdriegangenkeuzemenu dagelijks transfer van hotel naar Rothaarsteig lunchpakket voor in de rugzak sneeuwschoenen en skistokken wandelkaart gratis gebruik van sauna Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer): Kids 0 t/m 5 jaar: gratis Kids 6 t/m 13 jaar: 50% korting 3e persoon 14 jaar en ouder: 25% korting Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 39447 UJ pharosreizen.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties Data 01/12-29/02 Lezersprijs* 129,- Prijzen in p.p. per arrangement Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten Calamiteitenfönds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 96