altijd bellen of sms'en' zeeland 127 KOKTlNG 'o ■aril 330 ...OP DE NAJAARS COLLECTIE BIJ BOUWMAN LIFESTYLE Huisman opent spoedafdeling Eenmansband Hugo in café De Korenbeurs Vogelbeurs in Heer Hendrikhuis Goese dj Peter draait op dansavond Claudia van den Driest (18 Demi Matenahoru (17) Claudia dacht elke keer dat ze zou afvallen Demi weet nog altijd niet wie haar opgaf zaterdag 12 november 2011 domburg goes middelburg renesse terneuzen zoutelande OOSTSTRAAT 1 GROTE MARKT 1 MARKT 73, HOGEZOOM 171 NOORDSTRAAT 109 LANGSTRAAT 13 www.wintersport beurs-zeeland.nl www.bouwmanlifestyle.nl bergen op zoom - Burgemeester Jan Huisman van Reimerswaal heeft gisteren het nieuwe gebouw van de afdeling spoedeisende hulp van het Lievensberg Ziekenhuis in Bergen op Zoom geopend. Dat deed hij samen met Bergse col lega Han Polman. Huisman was bij de opening betrokken, omdat veel inwoners van Reimerswaal ge bruik maken van het ziekenhuis in Bergen op Zoom. In het nieuwe ge bouw zit ook de huisartsenpost voor Bergen op Zoom en omstre ken. Die is ook bedoeld voor inwo ners van Tholen. Dames, heren kids-kleding van o.a: Gaastra, Riverwoods, Gant, Tommy Hilfiger, McGregor, Napapijri, Geisha, Maison Scotch, Rosner, Scotch Soda, NZA en Polo-jeans. Cadeau-interieur-artikelen van o.a: Riverdale, Riviera-maison, Silk-ka, Lifestyle home collection. Van der Leeden mandwerk, Pip Home, Countryfield, Zusss. KRUININGEN Eenmansband Hugo Live!, ge vormd door zanger/toetsenist Hu- go van Ringelenstijn uit Rotter dam, treedt vanavond vanaf 21.00 uur op in Eetcafé De Korenbeurs in Kruiningen. Hugo Live! heeft een gevarieerd repertoire op het pro gramma, van evergreens tot Neder landstalige meezingers en van dan ce classics tot easy listening. 's-H. HENDRIKSKINDEREN In het Heer Hendrikhuis in 's-Heer Hendrikskinderen wordt vanmor gen tussen 10.00 en 12.00 uur een vogelbeurs gehouden. Er is gelegen heid tot het ruilen, kopen en verko pen van kooi- en volièrevogels. Ook zijn er voeders en andere be nodigdheden verkrijgbaar. Info: www.vogelvriendengoes.nl. 'S-GRAVENPOLDER De Goese dj Peter is te gast op de wekelijkse dansavond van Ontspan ningsvereniging O.VA. In de zaal van Ons Dorpsleven in 's-Graven- polder kan worden gedanst op de rumba, Engelse wals, chachacha, foxtrot en vele andere stijlen. De zaal is open om 19.30 uur en het eerste deuntje klinkt om 20.00 uur. Claudia over haar leukste moment: „Wat ik heb meegemaakt, maak je niet zomaar mee. Daar ben ik me wel bewust van. Het was echt heel erg leuk. Wat ik het meest spannend vond om te doen, is dat we op tien meter hoogte over een plankje van dertig centimeter moesten lopen. Op stiletto's!" Demi Matenahoru over het moment dat Angela Groothuizen haar stoel omdraaide: „Ik was zo zenuwachtig en als dan bij de eerste drie woorden die stoel al beweegt, is dat echt fantastisch. Dat was zo fijn, er viel echt een last van mijn schouders. Ik wilde echt niet na één optreden al naar huis." Claudia van den Driest is 18 jaar en woont in Middel burg bij haar ouders. Ze heeft een Angolese moeder en een Nederlandse vader. Claudia heeft de havo gedaan op de Nehalennia en studeert nu In ternational Business Languages aan de Hogeschool Zeeland. Dit jaar deed ze mee aan het vijfde sei zoen van Hollands Next Top Mo del. In de vijfde aflevering werd ze uitgeschakeld, daarmee is ze op de negende plaats geëindigd. Toen Claudia hoorde dat ze mee mocht doen aan het programma sprong zij een gat in de lucht: „Ik geloofde er niks van. Na elke screening dacht ik dat ik af zou vallen, maar ik bleef iedere keer doorgaan. Na de allerlaatste afvalronde had ik al tegen mezelf gezegd: 'het is leuk ge weest'. Toen ik het verlossende te lefoontje kreeg, heb ik echt heel hard geschreeuwd. Ik was zo blij." Demi Matenahoru is 17 jaar en komt uit Seroosker- ke.Demi heeft een Moluk se vader en een Nederlandse moe der. Ze zit op het ROC waar ze het laatste jaar van haar havo volgt. Demi deed mee aan het populaire muziekprogramma The Voice Of Holland, waarbij ze in The Battles werd uitgeschakeld. Naast haar be zigheden in The Voice Of Holland speelt ze ook in een band ge naamd: 'Dapper Dan', waarmee ze elke eerste vrijdag van de maand optreedt in de Groene Pulk. Ze weet nog altijd niet wie haar heeft opgegeven voor het programma. „Ik kreeg een telefoontje van The Voice en ik geloofde er helemaal niks van, want ik had mezelf niet opgegeven. Tot op de dag vandaag weet ik ook niet wie het gedaan heeft. Ik verdenk er wel een paar vriendinnen van." Doordat de meiden op de natio nale televisie te zien zijn geweest, worden ze nu vaker herkend. De mi: „Dat vind ik wel erg leuk. Sommige mensen komen een praatje maken, andere kijken je na." Claudia sluit zich aan bij die mening. „Het is heel leuk als je op straat loopt en mensen wijzen naar je, ze kijken naar je alsof je een grootheid bent." De meiden vinden het vooral een hele toffe ervaring die ze hebben opgedaan. Claudia: „Wat ik heb meegemaakt, maak je niet zo maar mee. Daar ben ik me wel be wust van. Het was echt heel erg leuk. Wat ik het meest spannend vond om te doen, is dat we op tien meter hoogte over een plank je van dertig centimeter moesten lopen. Op stiletto's!" Demi: „Ik heb zoveel mensen Ie ren kennen. Ook mensen die je niet elke dag ziet. Dat was echt fijn. De dag van 'The Battles' was het allergaafst. Ik was heel erg ze nuwachtig, maar toen ik op dat podium stond, gaf dat zo'n adre- nalinekick. Toen dacht ik: 'Let's do this!'" De dames kregen in beide pro gramma's begeleiding van allerlei mensen. Demi zat in het team van Angela Groothuizen, Claudia kreeg te maken met Daphne Dec kers. „De begeleiding rondom de opnames en daarbuiten was echt heel goed geregeld. Als je iets no dig had, werd dat altijd heel snel geregeld", vertelt Claudia. Demi heeft dezelfde ervaring bij The Voice of Holland. „Toen ik uit het programma moest, heeft Angela tegen mij gezegd dat ik haar altijd mag bellen of sms'en. Dat vind ik echt heel aardig." Claudia heeft zelfs vriendinnen over gehouden aan Hollands Next Top Model. „Ik kon met ie dereen goed opschieten en we spreken nog steeds af om bij voorbeeld te gaan stappen." Bij Demi was het tijdsbestek alle maal wat minder lang, maar toch heeft ook zij nog leuke contacten aan het programma overgehou den. Claudia: „Mijn moeder heeft me opgegeven voor het programma. Ik zelf was er nooit mee bezig ge weest, maar zij zei altijd al dat ik iets met mijn uiterlijk moest gaan doen. Mijn vader vindt het be langrijk dat ik mijn school af maak, maar was uiteindelijk wel heel blij voor mij." Ook Demi's ouders waren erg enthousiast toen ze van het nieuws hoorden. „Ze vonden het heel erg tof, ook omdat het toch een heel goed be keken programma is." en Demi vaak herkend op straat. Demi: „Sommige mensen komen een praat grootheid bent." foto Lex de Meester i Een uniek stukje Zeeland! Aan de rand van Borssele bieden wij "Hof Reijgersberg" te koop aan: een ruinie vrijstaande woning en een prachtige (Ri|ks-(monumentale riet- gedekte schuur op een schitterend aangelegd per ceel van cirp3 1,9 hectare. Ons volledige woningaanbod; .funda Vraagprijs 695.000,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71