M Annie Overweel-Net Francina Schuit-van Kogelenberg Bennie Bogte Pieternella Wilhelmina de Bree-van Keulen Rina Clement - Riemens 44 familieberichten zaterdag 12 november 2011 0 IDensenlinq.nl Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden onze zus, schoonzus en tante sinds 17 maart 2004 weduwe van Jan Arend Overweel Middelburg, 25 januari 1936 f Goes, 10 november 2011 John en Margriet Net-de Koning Michael en Monique Judith en Elin Dennis Noa en Mika Mia en Richard van Es-Net Correspondentieadres: C.W. Sturmstraat 28 4333 ME Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 november a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 november om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is- er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Waar liefde woont, gebiedt de Heer zijn zegen" (naar Psalm 133:3) Erop vertrouwend dat de Heer haar weer zal wekken, is na een liefdevol en zorgzaam leven onze moeder, oma en omi ingeslapen gehuwd geweest met Arie Schuit Yerseke, 30 juni 1934 Oost-Souburg, 10 november 2011 Ie blijft geborgen in onze herinnering, geworteld in ons bestaan. Wij hebben diepe bewondering voor wat je voor ons hebt gedaan. Hannie en Jos Tramper-Schuit Judith en Floris, Joppe en Sophie Maurice en Kim Julian Ria en Rudy Dingjan-Schuit Tabitha en Bert Remco en Judith, lonna Tamara en Wilfred, Emma, Fiene en julia Arie en Reina Schuit-Ruiz Varinia en Joey Najma en Pirn, Emily Preeti Ineke en Ron Dingjan-Schuit Lajla en Cijs Ithamar en Sanne Pierre en Franka Schuit-van Hoof Arno Miriam en Jordi Correspondentieadres: A. Schuit, Zuiderbaan 7, 4386 CKVIissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 16 november van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 teVlissingen. Aansluitend wordt daar een afscheidsdienst gehouden, gevolgd door de begrafenis om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcentrum De Gouwe Tuyn te Oost-Souburg. Lieve schat Wij waren alles voor jou, jij was alles voor ons. Omringd door allen die haar lief waren, is vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Truus de Ridder-Jobse Goes,5 maart 1946 t Oost-Souburg, 9 november 2011 John de Ridder Petra en Stefan Sam, Tim Jeffrey, Devin Renate en Michel Danny, Merel Rakker «i Onze dank gaat uit naar onze huisarts v.d. Driest en de medewerkers van Buurtzorg voorde liefdevolle verzorging. Reggestraat 34 4388 RS Oost-Souburg Samen hebben wij afscheid van haar genomen. Warmte, gezelligheid, een praatje Bos, duin en strand De laatste reis is de mooiste. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij U mede dat is overleden, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Schreijenberg-de Regt Weduwe van Jakobus Schreijenberg Biggekerke, 14 juli 1926 Zoutelande, 10 november 2011 Lena Jobse-Schreijenberg Joost Jobse Jennie en Mateusz Cora en Dyari Kees Schreijenberg Marjolijn Schreijenberg-Pundke Marco Lisette Elvira Onze dank gaat uit naar het zorgteam in woonzorg complex "De Tiendenvoor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Valkenisseweg 4 4373 AS Biggekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op 16 november 2011 om 13.00 uur in de Dorpskerk aan het Kerkplein in Biggekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Café "Juliana", Dorpsstraat 1 in Biggekerke. Indien U geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt U deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig om afscheid te nemen van mijn nicht en onze vroegere buurvrouw Pieternella Schreijenberg-de Regt Piet van Etten (in herinnering) Nelly van Etten-Goedbloed Joyce en Irene Sophie en Thomas Verdrietig zijn we om het overlijden van onze vroegere buurvrouw Nel Schreijenberg-de Regt Wij wensen de familie veel sterkte toe Mina Vos-Jobse Piet en Addy Lampert-Vos Biggekerke,november2011 !3BB Flet leven is anders geworden na de dood van onze lieve Ben. Van velen hebben we hun medeleven mogen ervaren in welke vorm dan ook, dat gaf troosten bemoediging. FHartelijk dank daarvoor. Fijn te mogen weten dat Ben bij zovelen een bij zondere plaats innam als een rustige innemende man. We gaan hem erg missen. Moeder Bogte Ineke en Freek Vlissingen, november2011 Heden is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Truus de Ridder-Jobse Goes: Lenie Kik-Jobse Adri Kik Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn vrouw, onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Sint Laurens, november 2011 Jan de Bree kinderen, kleinkinderen Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma, omi en overovergrootmoeder Cornelia Jozina Cijvat-Beekman heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Rens en Mien Kleinkinderen Achter- en achterachterkleinkinderen Oost - Souburg, november 2011 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het verlies van onze lieve Met haar in ons hart gaan we verder. Adrie Clement John Marcel en Vivian Zenna*JJ» Goes, november 2011 In plaats van kaarten Op een stralende herfstdag hebben we hem begraven. Nu het blad begint te vallen, willen wij iedereen bedanken die met ons heeft meegeleefd bij de ziekte en het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Kees den Hollander Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostkapelle, november 2011 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Johanna Koch-van Bremen willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen November 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44