Henk en Jo Hillebrand Mieke Kooman iensenLlnq.nl zaterdag 12 november 2011 familieberichten 143 'L2TVI Wij willen iedereen hartelijk danken voor de vele kaarten en attenties die wij mochten ontvangen ter ere van ons 60-jarig huwelijk op 5 oktober j.l. Ook de Krekels hartelijk dank. Familie Gabrielse - Verhage Molenweg 12, Westkapelle 1951 2011 Bedanken allen die voor hen van 1 november een onvergetelijke dag hebben gemaakt met bloemen, kaarten en andere attenties. Het is fijn om vrienden te hebben! Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder fozina Bernard-Split A 20 december 1924 Vlissingen 16 november 2011 Vlissingen: J.A.S.A. Bernard Spijkenisse: John en Sonja Oost-Souburg: José en Krijn Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: K.W. Oele-Bemard Zuiderzeestraat 4 4388 GR Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Reede voor de goede zorg aan haar gegeven. Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31 16 Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze lieve, zorgzame moeder, oma en oude oma Maria Bimmel-Dekker sinds 11 april 1997 weduwe van Hubrecht Bimmel op de leeftijd van 92 jaar. MiddelburgTineke Verton-Bimmel Jos Verton Oost-SouburgCorine en Cor Hannah en Sarah Middelburg Robert en Daniëlle Wij zijn het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer dankbaar voor de jarenlange, liefdevolle verzorging. 11 november 2011 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: J. Verton Leliestraat 35 4332 TK Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 14 november van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op dinsdag 15 november om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Ingang aan de Babelweg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Met verdriet geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, mijn lieve schoonzus en onze altijd meelevende tante Marie, mevrouw Bimmel-Dekker We wensen Tineke en Jos met de kinderen en klein kinderen veel sterkte om dit verlies te verwerken. A. Bimmel Simon en Ria Lien Jaap en Nel Ina en Minne Bert en Ellen Anneke en Harold Marian en Ronald Middelburg 11 november 2011 Tot onze diepe droefheid en grote verslagenheid is door de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Anna Herrebout Annie Hoek, 12 december 1960 Temeuzen, 10 november 2011 Temeuzen: A. Herrebout J. Herrebout-van Drongelen Adri en Anja Herrebout-Wisse Anton en ike, Rosalie, Gijs Mamix en Rianne, furrian, Gerwin, Maurits Jorien Maaike Evert en Rianne Jaap en Ellie Herrebout-den Hamer Tonnie Mieke en Marcel, Michelle, Jordy Mariska Kamillestraat 21Temeuzen Correspondentieadres: van Swindenstraat 19,4532 KC Temeuzen Annie is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op maandag 14 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 novem ber om 11.00 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Temeuzen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Geen bloemen. Zij was er altijd voor iedereen, nog zoveel te doen, nog zoveel te gevennog lang niet klaar in dit leven. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Annie Herrebout We hebben Annie leren kennen als een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met waardering aan alles wat ze voor cliënten en medewerkers van SVRZ heeft betekend. We wensen haar familie alle mogelijke sterkte toe. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Jacqueline van den Hil, locatiemanager Ter Schorre Rien Heijboer, directie SVRZ Haar strijd is over en ook haar pijn Een ieder denkt: zo zal het beter zijn Maar het is voorbij en dat doet zeer Want we beseffen heel goed. We zien haar nooit meer. Lieve Annie We missen je. Je collega's: Marian, Tamara, Patricia, Netty, Anita, Iris, Ilona, Wendy, Martin, Carola, Bianca, Lianne, Cain, Hinke, Petra, Nicole, Els, Thea, Mariëlla, Maritha, Sharon, Guido Met veel verdriet geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van Jacomina Adriana Domburg, t Hoofddorp, 8 december 1960 8 november 2011 Lieve moeder van Femke en Pim J. Kooman en C. Kooman-Brand t Adriana en Hans van Kervinck-Kooman Bart, Stijn Correspondentieadres: Femke en Pim Steketee Grote Markt 7B 2511 BG Den Haag Mieke is overgebracht naar Dunweg Uitvaartzorg, Achterweg 40 te Hoofddorp, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op woensdag 16 november om 16.00 uur in het crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Tijd van samenkomst 15.45 uur Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We zijn erg verdrietig doorhet overlijden van ons lief nichtje Mieke Kooman OomsenTante's Neven en Nichten Fam. Brand Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Op 93-jarige leeftijd is overleden, onze lieve moeder en oma Maatje de Nooijer-de Visser sinds 30 juni 1967 weduwe van Adriaan de Nooijer 27 oktober 1918 7 november 2011 Ton ja en Tom Arno Marieke en Tommie Dezy Correspondentieadres: T. Geelhoed Schoolstraat 29,4354 AJ Vrouwenpolder Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Graag alleen schriftelijk condoleren. We zijn heel erg bedroefd omdat de mama van onze leerlingen Jannie en Silvya en onze toekomstige leerlinge Larissa Tatjana Schepens is overleden. We willen papa Wout, Jannie, Silvya, Larissa, familie en vrienden heel veel sterkte toewensen iri deze moeilijke tijd. We willen als school nu en in de toekomst een steun zijn voor jullie. Stichting Prisma, ouders, leerlingen en leerkrachten Bisschop Ernstschool Goes Ontroerd en met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Tatjana Schepens moeder van Larissa, Jannie en Silvya Wij wensen Larissa, Jannie, Silvya en familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Kinderopvang de Bevelanden Peutergroep Doornroosje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43