Zonder stress naar de PZC voorzitter en vier leden van de raad van toezicht A wisse Service Coördinator JobTrack.nl banen 35 Elektrotechniek Duo Infraroodmassage Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl zaterdag 12 november 2011 Stichting Obase (Openbaar Primair Onderwijs Schouwen-Duiveland) is per 1 november 2011 overgegaan naar een bestuursmodel met een Raad van Toezicht en een directeur-bestuurder. De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden. Onder Obase vallen: twaalf scholen voor basisonderwijs en een school voor speciaal basisonderwijs, met in tótaal ruim 1.500 leerlingen. Leden van de Raad van Toezicht worden geselecteerd op hun persoonlijke kennis, competenties en netwerken die voor Obase van belang zijn;. Zij dienen dan ook te beschikken over maatschappelijke en bestuurlijke ervaring in een complexe omgeving en inzicht te hebben in het werkveld van Obase en het krachtenveld waarin Obase opereert. De Raad van Toezicht zal naar verwachting gemiddeld zes keer per jaar bijeenkomen. De leden ontvangen een vacatievergoeding. Wij willen op korte termijn in contact komen met een nieuwe: Wij zijn op zoek naar een commercieel gedreven Service Coördinator met passie voor techniek om de afdeling Elektrotechniek te versterken. De functie Als service coördinator ben je het eerste aanspreekpunt van onze klanten. Het aanreiken van oplossingen aan de klant is een belangrijk onderdeel van je werkzaamheden. Je geeft dagelijks leiding aan een 6 tal servicemonteurs. U bent verantwoordelijk voor o.a.: Het gehele traject van aanvraag tot uitvoering en afhandeling van projecten, inspecties en keuringen Het aannemen van storingen en hierop actie ondernemen om de klant te ontzorgen Plannen en coördineren van de voorkomende werkzaam heden Maken van commerciële afspraken en afhandelen van klachten Bijdrage leveren aan verbeter trajecten voor de afdeling Contacten met leveranciers, klanten onderhouding Dagelijkse leiding van de afdeling Het opmaken en afwerken van de benodigde rapportages Wij vragen De ideale kandidaat heeft minimaal een MBO opleiding in de elektrotechniek en meerdere jaren ervaring in een vergelijk bare functie. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en bent klant en service gericht. Ervaring met leidinggeven is naast zelfstandig heid een belangrijke competentie die je moet bezitten. Bij voorkeur woonachtig in Zeeland of bereid hier naar toe te verhuizen. Wij Bieden Een uitdagende functie met veel zelfstandigheid en de mogelijk heid om jezelf te ontwikkelen door opleiding. Daarnaast kun je bijdragen aan het verder opbouwen van de afdeling binnen Wisse. Zowel door het werven van nieuwe klanten als het toepassen van innovatieve technieken. De arbeidsvoorwaar den zijn goed. Een contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. Wisse valt onder de CAO Metaal en Techniek. Belangstelling? Spreekt deze functie je aan dan kun je een Curriculum Vitae samen met een begeleidend schrijven, via email of post versturen aan: Installatiebedrijf Wisse B.V T.a.v. de heer L.J.M. van 't Veer Postbus 305 4460 AS GOES info@wisse-goes.nl Een Batenburg Techniek onderneming Wisse is een gerenommeerde totaalinstallateur met circa 80 medewerkers. Al ruim 50 jaar verzorgen ujij de.installaties voor uuj woning en bedrijfspand. Onze brede expertise behelst de nieuwbouw, renovatie en service en onderhoud. Samen met de klant bieden we een duurzame totaaloplossing voor de technische installaties van uw project. Het werkgebied is Zeeland en een deel van de aangrenzende provincies. totaalinstallateur WWW.wisse-goeS.nl Dit anti-stress massageapparaat laat de energie weer stromen! De apart instelbare infrarood warmte stimuleert de bloedsomloop en de trillingen zorgen voor een ontspannen en rustgevend gevoel. Dankzij het ergonomische ontwerp is het massage apparaat gemakkelijk in gebruik. Flexibele massagekop Infraroodwarmte met twee massage intensiteiten Niet te gebruiken bij zwangerschap en raadpleeg de arts bij pacemakers of implantaten. Normaal 30,95 Lezersprijs €29,95* ExdusieFverzendkosten Medisana- pzc.nl/webwinkel Categorie/Gezondheid en Bewegen O JobTrack Een uitgebreide profielschets kunt u vinden op mw.obase.nl Procedure De vacatures worden vervuld op voordracht van een benoemingsadviescommissie. De uiteindelijke benoeming zal plaatsvinden door de gemeenteraad van Schouwen-Duiveland. Aanvullende informatie i Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de voorzitter I van de (tijdelijke) raad van toezicht de heer R.W.A..M. Pessers (06 23483820) I of met ons bestuurslid mevrouw T. Winkels (06 43747365). Uw sollicitatie met curriculum vitae kimt u vóór 24 november a.s. sturen naar: k Stichting Obase t.a.v. mevrouw P. Tramper-Brand Postbus 91 4300 AB Zierikzee of per e-mail naar: p.bTand@obase.nl. De gesprekken zullen plaatsvinden in de week van 28 november. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Gratis advertentie Deze campagne is een initiatief van Natuur Milieu WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35