AVR-consulent POPPE Lid Rekenkamer Provincie Zeeland banen 21 (Arbo, Verzuim, Reïntegratie) Naak het mogelijk met uw bijdrage op ING bankrekening 11 22 22 2 Zij wil meedoen in de maatschappij REKENKAMER ZEELAND KIJK OP ALLEVO.NL Als er één provincie is waar wonen, werken en recreëren buitengewoon goed samen gaan is het wel Zeeland. Wij hebben de schoonste stran den, de meeste zonuren, weidse vergezichten en een prachtige natuur. In de monumentale steden en schilderachtige dorpjes proef je onze historie en cultuur. De woonkeuze is uitgebreid en veelzijdig en de Randstad en Vlaamse steden zijn goed filevrij bereikbaar. 750 mensen hebben ai voor werken bij de provincie Zeeland gekozen. En jij? wo-niveau, ca. 16 uur per maand In 2005 is in Zeeland een provinciale rekenkamer opgericht. Deze rekenkamer bestaat uit een onafhankelijke commissie van drie leden. De commissie wordt ondersteund door een ambtelijk secretariaat. De rekenkamer doet onderzoek naar de effectiviteit en efficiency van het gevoerde beleid door het provinciale bestuur en brengt daarover verslag uit. In het bestuur is een vacature ontstaan. Wij zoeken iemand die in een collegiaal bestuur wil meewerken aan: - Sturing geven aan onderzoeksprogramma en onderzoeken. - Het optreden als portefeuillehouder in onderzoeken. - En het presenteren van de uitkomsten van onderzoeks rapporten aan burger, pers en betrokkenen. Gegeven de samenstelling van de rekenkamer gaat de voorkeur uit naar een vrouw of man die: - Beschikt over een juridische opleiding en/of ervaring. - Ervaring heeft met het begeleiden van rekenkameronderzoek. - Affiniteit en ervaring heeft met het opereren in een politiek- bestuurlijke context. - Aanwijsbaar beschikt over een onafhankelijke attitude. - Affiniteit heeft met Zeeland. De vergoeding is afgeleid van de vergoeding voor leden van Provinciale Staten. Benoeming vindt plaats door Provinciale Staten Eind 2012 zal er een evaluatie van de Rekenkamer plaatsvinden. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 21 december ('s middags en 's avonds). Inlichtingen over de functie en de sollicitatieprocedure kunt u krijgen bij de wnd. Griffier van de Staten, drs. Peter Joosse, tel. (0118) 631 886. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeelandenik.nl O JobTrack.nl zaterdag 12 november 2011 AUTO POPPE, de officiële dealer van Audi, Volkswagen en Volkswagen Bedrijfswagens in Zeeland met vestigingen in Goes, Vlissingen en Terneuzen, heeft vanwege uitbreiding van de werkzaamheden de navolgende vacatures: Wij zoeken een Per direct, voor een tijdelijk dienstverband van 30 uur per week. Provincie Zeeland Wegens sterke uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij: Receptionist werkplaats service adviseur (m/v) (vestiging Goes) Functieomschrijving: Als serviceadviseur ben je de verbinding tussen de klant en de technici uit de werkplaats en het magazijn. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de klant, zowel aan de telefoon als aan de ontvangstbalie. Je zet de vragen en wensen van de klant om in werkopdrachten voor de werkplaats. Je handelt ook garantiegevallen af en onderhoudt contacten met leasemaatschappijen. Je verzorgt de totale planning van de werkplaats. Voor deze functie is het belangrijk datje niet alleen klantvriendelijk en servicegericht bent, maar ook datje beschikt over (ruime) autotechnische kennis, zodat je de vragen van klanten meteen goed kunt oppakken. Profiel: - MBO/HBO denk- en werkniveau - gestructureerd en planmatig kunnen denken en werken - stressbestendig - ervaring in soortgelijke functie is een pré/must - zeer goede contactuele eigenschappen - flexibele werkinstelling - het kunnen werken in teamverband Taken: - het aannemen van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden - het te woord staan van klanten - het coördineren en plannen van deze werkzaamheden tezamen met de werkplaatschef magazijnchef - contacten onderhouden met de importeur - coördineren van het vervangend vervoer (verhuur) Medewerker onderdelenmagazijn (vestiging Vlissingen) Functieomschrijving: In deze functie bent u mede verantwoordelijk voor het runnen van het magazijn. U bedient zowel interne klanten (de monteurs) als externe klanten (via de werkplaatsbalie). U zorgt voor een juist en overzichtelijk voorraadbeheer, de inkoop van onderdelen en een opgeruimde en ordelijke werkomgeving. U heeft eventueel meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie en kunt goed met mensen omgaan. Technisch inzichten computervaardigheid vormen een belangrijke pré. Profiel: - MBO denk- en werkniveau - gestructureerd kunnen denken en werken - stressbestendig - zeer goede contactuele eigenschappen - flexibele werkinstelling - het kunnen werken in teamverband Auto Poppe investeert in mensen: Auto Poppe staat met meer dan 90 medewerkers garant voor goede prestaties, betrouwbaarheid en betrokkenheid. Met vakkundige inzet van deze medewerkers biedt Auto Poppe een compleet dienstenpakket. Het streven naar de hoogste kwaliteit, uiterste klanttevredenheid en het uitgebreide dienstenpakket maakt Auto Poppe dé partner in mobiliteit. Auto Poppe vindt daarom het niveau van de medewerk(st)ers van groot belang. Alle medewerk(st)ers worden dan ook opgenomen in het opleidingsplan van de fabrieken, zoals dit vereist is voor zijn of haar functie. Dit betekent dat iedereen een gedegen opleiding krijgt die volledig voorziet in het optimaal kunnen functioneren in zijn of haar werkgebied. Gaarne uw reacties vóór 26 november 2011 richten aan: Auto Poppe, t.a.v.: de directie, Postbus 246, 4460 AE Goes Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FONDS verstandelijk gehandicapten w.fondsverstandelijkgehandicapten.nl vacatures van de provincie Zeeland en andere Zeeuwse overheidsorganisaties staan ook op VA'yw.zeeiandwerkt nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21